Ashley Tisdale (34 l.) rozpoznawalność zyskała za sprawą występów w popularnych serii dla młodzieży – „High School Musical”. Wcielała się tam w rolę rozpieszczonej i bogatej Sharpay, która zachowywała się jak „księżniczka”. Tisdale później próbowała swoich sił jako wokalistka i wypuściła kilka piosenek, jednak żadna z nich nie zdobyła takiego rozgłosu, jak wtedy gdy była na topie.

Ashley Tisdale POPISUJE się przed paparazzi. Porzuciła swój BLOND; nie wygląda dobrze

Dawno nie widziana Ashley Tisdale z mężem

O Ashley Tisdale zrobiło się cicho już jakiś czas temu. Tisdale nie wydaje nowej muzyki ani nie dostaje propozycji nowych ról. Gdy grała w „HSM” wówczas nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Tisdale przeszła do muzycznej historii będąc pierwszą kobietą, która zadebiutowała na Billboard Hot 100 jednocześnie z dwiema piosenkami, co jest ogromnym wyróżnieniem, ale później już nie zbliżyła się do takiego sukcesu.

Aktorka i wokalistka wyszła za mąż, za muzyka Christophera Frencha. Ceremonia odbyła się 8 września 2014 roku. Fotoreporterzy przyłapali małżeństwo na spacerze z pieskami.

Ashley postawiła na sportową stylizację. Tisdale ma prawie 35 lat, a dalej wygląda młodo. Tego dnia miała na sobie białą bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe i okulary przeciwsłoneczne. Włosy związała na czubku głowy w koka. Nie zmieniła się aż tak bardzo. Pozostała naturalna i widać, że show-biznes jej nie zmienił.

Jej mąż, Christopher również zdecydował się na wygodny zestaw. Mężczyzna założył czapkę na głowę i okulary przeciwsłoneczne, można było zauważyć, że nie zachwycił go widok fotoreporterów. Wspólnie spacerowali z ukochanymi zwierzętami.

Ashley Tisdale na Instagramie:

Ashley Tisdale

Fot.Forum/Mega Agency

Dobrze razem wyglądają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ashley Tisdale ma lawendowe włosy (FOTO)

Vanessa Hudgens ma NOWEGO chłopaka?! Spędzili razem miły wieczór

Zac Efron prawie umarł! Do wypadku doszło podczas kręcenia programu telewizyjnego

Sonda

poll-violet

Co sądzisz o okładce z Ashley Tisdale?

Ashley Tisdale

Fot.Forum/Mega Agency

Christopher French

Fot.Forum/Mega Agency