Hugh Laurie (62 l.) to gwiazdor kultowego serialu „Dr House”, którego dawno nie widzieliśmy w żadnej głośnej produkcji. Paparazzi sfotografowali aktora w miniony piątek pod restauracją Isobel w londyńskiej dzielnicy Mayfair wraz ze swoją żoną Jo. Aktor jest nie do poznania!

Hugh Laurie ośmieszył Donalda Trumpa

Jak teraz wygląda Hugh Laurie?

Gwiazda House’u miał na sobie ciemnozieloną marynarkę i granatową koszulę w kratę oraz jasnoszare spodnie i ciemnobrązowe zamszowe buty. Głównym jednak akcentem była dość długa broda ukrywające niemal całkowicie jego tożsamość.

Paparazzi sfotografowali aktora w dniu premiery trzyczęściowego serialu „Dlaczego nie zapytali Evansa?”, stworzonego na podstawie głośnego kryminału Agathy Christie.

Hugh Laurie w nowej roli

„Dlaczego nie zapytali Evansa?” to wciągająca tajemnica morderstwa, która może pochwalić się gwiazdorską obsadą. Fabuła podąża za synem wikariusza, Bobbym Jonesem, granym przez Willa Poultera i jego żądną przygód przyjaciółką, bywalczynią Lady Frances Derwent.

Hugh Laurie wystąpił w Polsce

W brytyjskiej produkcji występują także wielkie nazwiska, takie jak Emma Thompson i Jim Broadbent, którzy grają arystokratów Lorda i Lady Marcham, rodziców Lady Frances. Hugh występuje w miniserialu jako psycholog dr James Nicholson. Laurie także reżyseruje serial „Dlaczego nie zapytali Evansa?”

Hugh Laurie Fot. Isabella Vosmikova/FOX

 

Fot. Forum