Paryskie sesje w Top model (FOTO)
W ubiegłotygodniowym odcinku Top Model2 z programem pożegnała się Honorata. NIe udało się jej zakwalifikować do żadnego paryskiego pokazu mody.
Zostały więc cztery uczestniczki – Michalina, Asia, Olga i Ania. To one powalczą o tytuł najlepszej modelki 2. edycji show.
Zobaczcie zdjęcia z dzisiejszego odcinka programu. Sądząc po fotkach będzie dużo emocji…
AKTUALIZACJA: Z programem pożegnała się dziś Joanna Kudzbalska. Gratulujemy jej i tak. Była jedną z fajniejszych dziewczyn. Za tydzień finał 2. edycji Top model. Jak myślicie, kto wygra?

FOTO: BARTOSZ KRUPA/EAST NEWS
















































ania jest super.ale po co tam ten facet to niewiem.malo ze w parlamencie u palikota trans siedzi??zarabisty program-gej prowadzacy gei w juri pornomodel przewodniczaca.super!a potem sie dziwia ze o polsce nie mowia zbyt dobrze za granica.
u Ani na większości zdjęć tępota aż bije z twarzy,do tego ma kiepskie nogi i biust. Mnie jako facetowi się całkiem nie podoba, gorzej od niej wyglądatylko Rubik
a wszystkie to dechy
nienawidze olgi!wgl nie wiem co ona tam jeszcze robi. bardzo zle wychodzi na zdjeciach.
gość, 02-12-11, 12:41 napisał(a):Lubie Anie bo jest bardzo swieza. Ma urode baletnicy co mi sie bardzo podoba. I wyglada na fajna a nie zblazowana i gadatliwa jak reszta. Jak myslicie co miala na mysli ta co odeszla i mowila tylko ‘bez komentarza’? Czy po prostu bez komentarza czy byla obrazona? Bo mi niestety wygladala na obrazona co wygladalo troche glupio.Obrażona jak nic ! tak samo jak dżoana się spytała kto jest na zdjęciu ona ominęła odpowiedź mówiąc że chciałaby żeby były obie a pomyślała pewnie oczywiście że ja i się rozczarowała no bo czemu jakiś chłopak który zmienił płeć miałby niby być lepszy od niej ;] a to ona se olała i nie poszła na wszystkie castingi i jest mega brzydka. to na tyle z mojej strony
Masakra jakas z tym co piszecie…. ogladalam wszystkie odcinki i ta wasza cala Olgusia jest tak pusta ze glowa mala a do tego do wszystkich cos ma jakby we wszystkim byla najlepsza a Michalina tez ciagle wspomina o tym samym zeby chyba ludzie jej wspolczuli ,,,a faktycznie malo inteligentnych ludzi kreca takie historyjki… a Ania fakt inteligentna zbytnio nie jest ale nie o to chodzi np. A. Rubik tez ledwie potrafi jakies sensowne zdanie sklepac nie jest ładna ale ma atuty na modelke i w tym siedzi. Wydaje mi sie ze Ania powinna wygrac mimo wszystko bo ma zadatki na modelke, a ta olga jakby schudla sporo i nauczyla sie chodzic to moze wtedy
SPÓJRZCIE NA RYSY TWARZY ANI, WYRAZISTE, MA PRZEPIĘKNĄ URODĘ A OLGA? GRUBY NOS, WISZĄCE PODGARDLE, USTA JAK PONTONY, POLICZKA WIELKIE, NAPOMPANE! BĘDĘ GŁOSOWAĆ NA ANKĘ!
SPÓJRZCIE NA RYSY TWARZY ANI, WYRAZISTE, MA PRZEPIĘKNĄ URODĘ A OLGA? GRUBY NOS, WISZĄCE PODGARDLE, USTA JAK PONTONY, POLICZKA WIELKIE, NAPOMPANE! BĘDĘ GŁOSOWAĆ NA ANKĘ! JUŻ JĄ KOCHAM, CHCIAŁABYM POZNAĆ JĄ BLIŻEJ, PRZYTULIĆ, DAĆBUZIAKA!
zgadzam się !!! OLGA TEAM !!!
ach no tak, sorry …!!!Olga team!!!
gość, 02-12-11, 14:25 napisał(a):Ania ma najlepsze ciało jak na modelkę, idealne wymiary pewnie wygra ładnie pozuje , choć to chciwy i niedojrzały dzieciak. Najbardziej lubię Olgę, ma śliczną figurę i włosy, lubię jej charakter, a twarz najpiękniejsza wg mnie jest, ale i tak Olga jest zajebista <3 chciałabym, żeby pokazała Ani gdzie jej miejsce xD CHYBA A TWARZ NAJPIĘKNIEJSZA NIE JEST ?!
popieram, poprzedniczkę sama prawda zagłosuje na Olgę !!!
gość, 02-12-11, 14:19 napisał(a):BOŻEEEE!!! czy wyście w ogóle nie zauważyły, że faworyzują tą bekstalalę Anię, a do tego ona oszukuje!na ostatniej sesji miała pięknie dobrana sukienke ostatnio dostaje same filetowe lu b róż co do niej idealnie pasuje, a czemu nie dostała trudną do noszenia sukienkę, tak jak Asia czy Olga???? to jest NIESPRAWIEDLIWE , a poza tym Ania chodzi jak bałwan, to Olga najlepiej chodzi nie zauwazyłyście ?? ona chodzi energicznie, prosto, a przede wszystkim ładnie, Michalina i Asia niezbyt umieją chodzić, a Ania nie umie, a i jeszcze do tego odczepcie się od Michaliny biedna dziewczyna !!! właśnie !!!
Ania ma najlepsze ciało jak na modelkę, idealne wymiary pewnie wygra ładnie pozuje , choć to chciwy i niedojrzały dzieciak. Najbardziej lubię Olgę, ma śliczną figurę i włosy, lubię jej charakter, a twarz najpiękniejsza wg mnie jest, ale i tak Olga jest zajebista <3 chciałabym, żeby pokazała Ani gdzie jej miejsce xD
Lubie Anie bo jest bardzo swieza. Ma urode baletnicy co mi sie bardzo podoba. I wyglada na fajna a nie zblazowana i gadatliwa jak reszta. Jak myslicie co miala na mysli ta co odeszla i mowila tylko ‘bez komentarza’? Czy po prostu bez komentarza czy byla obrazona? Bo mi niestety wygladala na obrazona co wygladalo troche glupio.
gość, 01-12-11, 21:52 napisał(a):ja kurwa poprostu nie wytrzymam z tym programem. od poczatku jestem za olgą i bardzo dużo osób było za nią a teraz to co ?? wszyscy za tą ddziwką anką ?? odpierdolcie się od Olgi ona nie jest jakąś “świnką Piggy” bo pewnie sami nie jestescie lepsianka udaje cnotke;/
BOŻEEEE!!! czy wyście w ogóle nie zauważyły, że faworyzują tą bekstalalę Anię, a do tego ona oszukuje!na ostatniej sesji miała pięknie dobrana sukienke ostatnio dostaje same filetowe lu b róż co do niej idealnie pasuje, a czemu nie dostała trudną do noszenia sukienkę, tak jak Asia czy Olga???? to jest NIESPRAWIEDLIWE , a poza tym Ania chodzi jak bałwan, to Olga najlepiej chodzi nie zauwazyłyście ?? ona chodzi energicznie, prosto, a przede wszystkim ładnie, Michalina i Asia niezbyt umieją chodzić, a Ania nie umie, a i jeszcze do tego odczepcie się od Michaliny biedna dziewczyna !!!
gość, 01-12-11, 17:31 napisał(a):Anka oprócz tego że jest beznadziejną dziewuchą to ma najlepsze warunki jako modelka. Dobrze chodzi, ma fotogeniczną twarz i świetnie pozuje. Sądzę, ze ma duże szanse na wygraną. Ona jest super dopóki nie otworzy ust;)Popieram!
ja kurwa poprostu nie wytrzymam z tym programem. od poczatku jestem za olgą i bardzo dużo osób było za nią a teraz to co ?? wszyscy za tą ddziwką anką ?? odpierdolcie się od Olgi ona nie jest jakąś “świnką Piggy” bo pewnie sami nie jestescie lepsi
Ania w tej czarnej połyskliwej sukni wyglądała przepięknie i ten jej chód. Tak, tylko ona.Olga, niestety źle wychodzi na zdjęciach
gość, 01-12-11, 18:57 napisał(a):Nie mogę się za cholerę do Anki przekonać fakt udało jej sie w Paryżu, i co nagle z beksy i gapy stała sie całkowitym przeciwieństwem sorry ale czuć że graten tekst ją trochę zdradza “Bardzo pomocne jest opowiadanie o swoich zainteresowaniach. Nie mówiąc o tym, że trzeba mieć ciekawą historią, by się wyróżnić. Traumy, tragedie poruszają jurorów i widzów. Albo jak mówi Joanna: „You must have the whole package”!Dokladnie.!
olga do CKM sie nadaje a nei na wybieg chyba ze zgubi z 6kg albo i wiecej
ja mam inne pytanie i byłabym wdzieczna jesli by ktos na nie odpowiedział a mianowicie. Anka dostala sie w ostatnim odcinku na 4/4 pokazy to czemu we wczorajszym programie pokazane były tylko 3??? ps. po raz kolejny olga ma najgorsze zdjecie to za co pierwsza dostaje zdjecia ktore sa przeznaczone dla dziewczyny ktora najlepiej wyszla??
na stronie TOP MODEL jest sonda ktra dziewczyna powinna wygrac glosujcie 🙂
Anka TOP AKTORKA WYLOT
olga prZypomina mloda agnieszke wlodARCZYK
Ania jest ladna i ma ladna figure ale niestety troszke krzywe nogi ale i tak na nia glosuje
Anka najlepsza!!!!
Nie mogę się za cholerę do Anki przekonać fakt udało jej sie w Paryżu, i co nagle z beksy i gapy stała sie całkowitym przeciwieństwem sorry ale czuć że graten tekst ją trochę zdradza “Bardzo pomocne jest opowiadanie o swoich zainteresowaniach. Nie mówiąc o tym, że trzeba mieć ciekawą historią, by się wyróżnić. Traumy, tragedie poruszają jurorów i widzów. Albo jak mówi Joanna: „You must have the whole package”!
wszystko już z góry zostało ustalone, wyreżyserowali ostatnie 3 odcinki pod Anie by oglądający program zmienili do niej nastawienie, docenili jej “wielki wysiłek” pozostałych dziewczyn starania wykreowali na nic nieznaczące próby pracy nad sobą.finał już jest ustawiony…
widzę że nie tylko ja zauważyłam aktorstwo Balon
Ania ma taki nieinteligentny wyraz twarzy.
Anka oprócz tego że jest beznadziejną dziewuchą to ma najlepsze warunki jako modelka. Dobrze chodzi, ma fotogeniczną twarz i świetnie pozuje. Sądzę, ze ma duże szanse na wygraną. Ona jest super dopóki nie otworzy ust;)
zauważyliście, że Michalina ma zawsze te same buty ??:D
gość, 01-12-11, 16:32 napisał(a):zauważyliście, że Michalina ma zawsze te same buty ??:Dto Olga ma zawsze te same, choć w programie chwaliła się, że w domu ma ich może ze 100 par. Michalina to ta krótk0włosa.
Obejrzałem przed chwilą 13.odcinek na tvnplayer.pl i mam pytanie: czym się wyróżnia Michalina, oprócz “cieszkego szycia”, że na tym etapie jest lepsza od charakterystycznej i pełnej uroku Aśki? Wiele razy dostawała ”kolejne szanse”, tym razem nie rozumiem, za co ta ”kolejna szansa”. Zdjęcie Joanny było nieporównywalnie lepsze, pokazywało jakieś emocje, a mina Michaliny wciąż ta sama, sposób chodze…nia taki, jakby miała urodzić. Gdzieś przeczytałem, że TVN chce być postrzegany jako bardzo tolerancyjna stacja i będzie przepychał Michalinę z odcinka na odcinek. Może to prawda? Co ma w ogóle ”ciężkie życie” do programu rozrywkowego? Będziemy mieli drugą Papierską, którą TVN wyniósł na podium z powodu ”ciężkiego życia”. Asi gratuluję klasy, w niekomentowaniu idiotycznej decyzji.
Mnie pod koniec tego odcinka zastanowiło co zmieniło nastawienie Olgi do Ani. Wcześniej nawet na zdjęciach Anka była z boku tej “paczki”, a tutaj? Skaczą sobie w ramiona. Czyżby tak Olgę zmieniło to, że wyproszoną ją z pokazu? Dotarło do niej, że nie jest tutaj najlepsza i ma jakieś niedoskonałości (według obecnego kanonu)?Ania ma na prawdę ładną figurę, może jej wypowiedzi sa bardzo nieskładne ale jest to dosyc niedojrzała 18 i warto na to przymknąc oko. 🙂
wszystko już z góry zostało ustalone, wyreżyserowali ostatnie 3 odcinki pod Anie by oglądający program zmienili do niej nastawienie, docenili jej “wielki wysiłek” pozostałych dziewczyn starania wykreowali na nic nieznaczące próby pracy nad sobą.finał już jest ustawiony…
Anka jak na taką cnotkę niewydymkę to zaskakująco świetnie sobie poradziła z nagim facetem i pokazywaniem ciała. Świetnie to wymyśliła. Oskara jej dać za aktorstwo.
chciałabym żeby wygrała Olga !
gość, 01-12-11, 15:17 napisał(a):szmaty makabra, sesja makabra. Tak samo jak poprzednia. Asię 2 razy pod rząd oszpecili do granic możliwości. Co za różnica zresztą, skoro poprzednią edycję wygrała Papierska, a karierę robi kto? 🙂
gość, 01-12-11, 13:05 napisał(a):Ania musi wygrać! To będzie sprawiedliwe 🙂 jest najlepsza, wszyscy projektanci tak stwierdzili.zgadzam sie, wszyscy w Paryżu są nią zachwyceni
szmaty makabra, sesja makabra. Tak samo jak poprzednia. Asię 2 razy pod rząd oszpecili do granic możliwości.
chyba kozaczek faworyzuje tą pożal się Boże Anię, bo większość zdjęć to jej!
Olga wygląda jak świnka Piggy i jej głos…
Ania Rubik wygkąda świetnie, a ubrania ma wręcz wspaniałe! Wie ktoś jaka to firma?
Nie trawię Ani, głównie za sposób wypowiedzi i zarozumiałość, ALE projektanci ją uwielbiają, figura i twarz zasługują na miano modelki, życzę jej jak najlepiej tylko niech się nie odzywa. Myślę, że nawet jeśli programu nie wygra to i tak zrobi karierę.
Ania musi wygrać! To będzie sprawiedliwe 🙂 jest najlepsza, wszyscy projektanci tak stwierdzili.
nigdy nie zwróciłam na to uwagi michalina ma jabłko adama!!!
gość, 01-12-11, 11:53 napisał(a):To jest żałosne, bookować modelke na pokaz a potem się okazuje, że nic na nią nie pasuje. To w jakich rozmiarach oni mieli te ubrania, przecież Olga jest już taka chuda!!Jak słysze Anie to mam ochote ją uderzyć, jak wygra to więcej tego szajsu nie obejrze. Wygra, i dlatego ja już przestałam oglądać.