Paula Tumala w nagiej sesji zdradza płeć dziecka i pokazuje PARTNERA (FOTO)

Paula Tumala (32 l.) od zawsze pragnęła być w ciąży i mieć dziecko. Gwiazda martwiła się czy uda się jej zajść w upragnioną ciążę. Powodem, który miał utrudniać poczęcie dziecka była choroba tarczycy, a dokładniej Hashimoto. Sprawy potoczyły się jednak pomyślnie dla gwiazdy, gdyż jest ona w piątym miesiącu ciąży i nigdy nie wyglądała lepiej. Paula postanowiła zdradzić długo skrywaną tajemnicę, a mianowicie jakiej płci jest jej pierwsze dziecko.

Paula Tumala w zaawansowanej ciąży podkreśliła kształty obcisłą sukienką (ZDJĘCIA)

Paula Tumala martwiła się, że nie zajdzie w ciążę

Zjawiskowo piękna Tumala swoim ciążowym brzuszkiem chętnie chwali się na Instagramie. Gwiazda często publikuje zdjęcia, na których stylizacjami podkreśla swój błogosławiony stan. Również za pośrednictwem tej platformy Paula postanowiła opowiedzieć o tym, jak bardzo bała się problemów z zajściem w upragnioną ciążę.

Myślałam, że nigdy nie zajdę w ciążę, ale jak widać – udało mi się. Będę niedługo opowiadała o tym jakie brałam suplementy, jaką dietę stosowałam. Nie wszystko na raz, ale pomalutku będę wrzucać wszystko po kolei jakiś czas temu pisała na swoim Instagramie Paula

Modelka Paula Tumala urodzi córeczkę, znamy imię dziecka!

Na swoim Instagramie fotomodelka zdradziła tak długo skrywaną tajemnicę dotyczącą płci dziecka. Tumala postanowiła zaskoczyć swoich fanów niespodziewaną informacją. Paula umieściła wymowne zdjęcie, do którego pozuje w bogato zdobionych spinkach z napisem “Girl” od Kajetana Góry. Opis także rozwiewa wszystkie wątpliwości:

Jak tylko zaszłam w ciąże pomyślałam sobie o tym że to będzie dziewczynka, tak czułam. I moje przeczucia się potwierdziły. Tak, będę miała córeczkę. Jak tylko usłyszałam od lekarza, że będę miała dziewczynkę, od razu oszalałam ze szczęścia. Wiem, że będę cudowną mamą – napisała wzruszona przyszła mama

Teraz, kiedy wszelkie wątpliwości zostały rozwiane pozostaje czekać na poród, który planowany jest na marzec 2020 roku. Wiemy jakie imię modelka wybrała dla córki ! Jakiś czas temu Paula podzieliła się swoimi typami wymarzonych imion. Wtedy jeszcze nie miała pojęcia jakiej płci urodzi dziecko.

Dla dziewczynki mamy imię Nadia, a dla chłopczyka Antoś – pisała

Życzymy bezproblemowego porodu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paula Tumala po raz pierwszy z CIĄŻOWYM BRZUSZKIEM na imprezie; przyszła na Flesz Fashion Night (ZDJĘCIA)

Paula Tumala jest W CIĄŻY! Pokazała brzuszek i PARTNERA w NAGIEJ sesji

Paula Tumala pokazała swojego chłopaka; wrzuciła romantyczne nagranie

Paula Tumala
Paula Tumala niedługo ma termin porodu swojego pierwszego dziecka. Z tej okazji gwiazda postanowiła pokazać nagą sesję zdjęciową. Fot. Sandra Sobolewska.
Paula Tumala
Paula Tumala niedługo ma termin porodu swojego pierwszego dziecka. Z tej okazji gwiazda postanowiła pokazać nagą sesję zdjęciową. Fot. Sandra Sobolewska.
Paula Tumala
Paula Tumala niedługo ma termin porodu swojego pierwszego dziecka. Z tej okazji gwiazda postanowiła pokazać nagą sesję zdjęciową. Fot. Sandra Sobolewska.
Paula Tumala
Paula Tumala niedługo ma termin porodu swojego pierwszego dziecka. Z tej okazji gwiazda postanowiła pokazać nagą sesję zdjęciową. Fot.Sandra Sobolewska.
 
Nikola Siwik

Nikola Siwik - Redaktor

Nikola - dzień zaczyna od przejrzenia Instagrama i wypicia ciepłej wody z cytryną. W show biznesie kręci ją
to, że wszystko tak szybko się zmienia. Miłośniczka świadomej i naturalnej pielęgnacji, gadżetów urodowych, oraz projektów DIY. Prowadzi autorski cykl "Pielęgnacyjne środy", w którym pisze o ulubionych kosmetykach gwiazd. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Co one mają z tymi sesjami niedawno Skóra lub inną one wszystkie jakieś do siebie podobne 😉