Anna Lewandowska ma spore grono fanów oraz hejterów, którzy jedynie czekają na jakiekolwiek potknięcie celebrytki.

CZYTAJ WIĘCEJ: Reakcja Roberta Lewandowskiego na pytanie o Klarę mówi WSZYSTKO!

Tym razem oliwy do ognia dolała wypowiedź Pauliny Młynarskiej, która w ostrych słowach skrytykowała trenerkę za… „promowanie płaskiego brzucha po ciąży”.

Magazyn VIVA! przytoczył słowa dziennikarki na swoim portalu:

Kochane kobiety, młode mamy! Mam nadzieję, że tego nie kupujecie. Po pierwsze, Anna Lewandowska jest zawodową sportsmenką, więc jej ciało dysponuje zupełnie innymi niż u zwykłych babek, przez lata wypracowanymi na treningach możliwościami. Po drugie, każda z nas ma własne tempo powrotu do formy po porodzie i niech Was bogini broni wymuszać na sobie cokolwiek w tym czasie. Po trzecie, to dzidziuś potrzebuje Waszego czasu i uwagi, a nie Facebook ani Insta. Po czwarte, to jest biznes, który Was wkręca w nierealistyczne oczekiwania od samych siebie, szkoda Waszego życia na próby sprostania im. Dajcie spokój, bądźcie dobre dla siebie, dzidziusia i tatusia, idźcie na spacer, pośpijcie po południu, a kiedy poczujecie potrzebę, porozciągajcie ciało, albo popływajcie. Kilogramy znikną za jakiś czas. Nie da się równocześnie kwitnąć i owocować.

Wielu internautów nie zgodziło się z prezenterką. Internauci zarzucili jej, że bezpodstawnie atakuje żonę Roberta Lewandowskiego, aby zyskać poklask hejterów.

Młynarska napisała sprostowanie swoich słów, które bezpośrednio dotyczyły krytyki:

Edit: po lekturze komentarzy muszę coś dodać. Nie krytykuję Anny Lewandowskiej ( która, jak napisałam, jest zawodową sportsmenką) tylko durne media, które szaleją na punkcie tych „płaskich brzuszków” w tydzień po porodzie!

CZYTAJ WIĘCEJ: NAJPIERW BURZĘ WYWOŁAŁY WÓZKI KLARY LEWANDOWSKIEJ, TERAZ PORA NA NOSIDEŁKO…

Czy zgadzacie się z jej zdaniem w tej kwestii?

 

Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy💧 – wbrew pozorom nie jest łatwo🙈! 😉Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz – nic na siłe! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻#workout #healthymom #annalewandowska #healthyplanbyann It is worth it to be active and stick to healthy rules, before and during pregnancy! 🙈💧I slowly return to my form – contrary to appearances it is not easy! 😉Remember, however, about what I repeat . Every organism regenerates at a different pace. Do not give up and with small steps you will return to form. Give yourself time and chill a bit!🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Paulina Młynarska OSTRO o Annie Lewandowskiej: Nie kupujcie tego!

Paulina Młynarska OSTRO o Annie Lewandowskiej: Nie kupujcie tego!

Paulina Młynarska OSTRO o Annie Lewandowskiej: Nie kupujcie tego!

Paulina Młynarska OSTRO o Annie Lewandowskiej: Nie kupujcie tego!