Święta Wielkanocne to rodzinny moment, w którym wielu z nas ma też szansę, by chwilę odpocząć. Niemniej miniona niedziela nie dla wszystkich była spokojna i wolna od pracy. Osoby, które tworzą program „Taniec z gwiazdami” – jak to tydzień – musiały stanąć na wysokości zadania i wypełnić swoje obowiązki. W grupie tej nie zabrakło oczywiście między innymi Pauliny Sykut-Jeżyny, współprowadzącej taneczne show. Zanim jednak prezenterka stanęła przed kamerą, zaliczyła spotkanie z fryzjerem, którego efektem była… grzywka!

Marta Bijan wraca z nowym singlem. 10 lat temu była finalistką „X Factora”

Paulina Sykut-Jeżyna ma nową fryzurę

Nowa fryzura miała jednak premierę trochę wcześniej, aniżeli emisja świątecznego odcinka. Paulina chwilę wcześniej pokazała się z grzywką na Instagramie. 43-latka wrzuciła na social media krótki filmik z Jackiem Jeschke. Tanecznym krokiem zaprosiła na oglądanie tanecznych popisów gwiazd.

ańczymy z @jacekjeschke już od próby generalnej!:) Kto tańczy z nami? Do zobaczenia o 20.00 w @polsatofficial – napisała Sykut-Jeżyna.

Alicja Bachleda-Curuś spędza święta w LA. Tak teraz mieszka po przeprowadzce do nowego domu

Fani prezenterki od razu jednak zwrócili uwagę na jej nową grzywkę. Większość osób w komentarzach pochwaliła to cięcie, a jedna z obserwatorek dopatrzyła się nawet podobieństwa do Anny Lewandowskiej.

Grzywka, garnitur, obłęd, cudo – napisała jedna z internautek, a druga dodała – Myślałam, że to Ania Lewandowska.

Zgodzicie się z tymi wypowiedziami?

Dodajmy również, że kilku obserwatorów zaznaczyło, że Paulina i Jacek mogliby stworzyć świetny, taneczny duet, który powinien spróbować swoich sił w… kolejnej edycji! Co wy na to?

Jessica Chastain o pracy na planie z Anne Hathaway: „Ciężko było grać przyjaciółki”

Paulina Sykut-Jeżyna, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA