Czy przyjaźń w show-biznesie jest możliwa? Choć powszechnie uważa się, że relacje, które powstają na planach czy czerwonych dywanach są chwilowe i ulotne, w Hollywood istnieje pewien wyjątek, który być może potwierdza regułę. O czym mowa? Chodzi o relację Anne Hathaway i Jessiki Chastain. Panie przyjaźnią się od ponad dekady. Niemniej trudno było im grać bliskie koleżanki w ich najnowszym, wspólnym filmie.

Fabijański zatrudnił Fabienne Wiśniewską: „Zamierzają nadal współpracować”

Jessica Chastain szczerze o pracy na planie z Anne Hathaway

Jessica Chastain i Anne Hathaway poznały się w 2013 roku, na planie produkcji „Interstellar”. I gdy panie zakończyły pracę przy tym projekcie, rozpoczęły budowanie przyjacielskiej relacji. Nie jest więc żadną tajemnicą, że aktorki do dziś łączy bliska więź. Czy to pomaga im na co dzień w branży? Niekoniecznie…

Katarzyna Warnke szczerze o utracie przyjaciół: „Byłam tym zaskoczona”

Jessica Chastain wyznała w wywiadzie dla BBC, że gdy przyszło jej grać ponownie z Anne, praca okazała się nie małym wyzwaniem. A wszystko dlatego, że według scenariusza „Instynktu”, musiały wcielić się postacie skłóconych koleżanek.

Ciężko było grać przyjaciółki, które poróżnił konflikt, szczególnie kiedy tak bardzo troszczysz się o drugą osobę. Chciałabym pracować z nią przy projektach, w których nie popadamy w konflikt” – przyznała 47-latka.

Oczywiście Jessica przyznała na antenie, że bardzo ceni aktorskie umiejętności swojej przyjaciółki. Anne miała podobno błyskawicznie wejść w tę rolę. Oczywiście gwiazda „Nędzników” nie pozostaje jej dłużna i także wychwala publicznie swoją BFF.

Uroczo?

Izabella Krzan u Stanowskiego ujawniła prawdę o TVP i WOŚP!