Paweł Małaszyński i jego nastoletni syn Jeremiasz są bohaterami najnowszego wydania magazynu „Elle MAN”. Aktor jeszcze przed ukazaniem się magazynu pokazał jedno ze zdjęć z synem, które zostało wykonane specjalnie na potrzeby pisma.

Paweł Małaszyński w DŁUGICH WŁOSACH! Trochę jak Jim Morrison (ZDJĘCIA)

Paweł Małaszyński pokazał syna

Internauci już wtedy byli zachwyceni i zdjęciem i relacją ojca z synem. Na jednym zdjęciu się nie skończyło. Małaszyński udostępnił kolejną fotografię, a także fragment rozmowy, którą wraz z nim i jego synem odbył Olivier Janiak. To właśnie słowa aktora są bardzo wzruszające.

Jeremiasz: Dorośli boją się bardziej niż my. To zrozumiałe. Czasami wystarczy nam zaufać.

Ja: Lubię trafnie oceniać rzeczywistość, jednak cały czas brak mi pewności i nie wiem co się wydarzy. Chciałbym, by ktoś mnie zapewnił, że wszystko będzie dobrze. Bycie ojcem to wielka moc, ale też to maksimum odpowiedzialności i pewnego rodzaju determinacja. Wybacz Synu, ale nigdy nie opuścisz mego serca i mam nadzieje, że w najtrudniejszych chwilach razem z Mamą będziemy Twoimi skrzydłami, lub też będziemy umieć w te Twoje skrzydła odpowiednio, mocno dmuchnąć.

View this post on Instagram

Jeremiasz: Dorośli boją się bardziej niż my. To zrozumiałe. Czasami wystarczy nam zaufać. Ja: Lubię trafnie oceniać rzeczywistość, jednak cały czas brak mi pewności i nie wiem co się wydarzy. Chciałbym, by ktoś mnie zapewnił, że wszystko będzie dobrze. Bycie ojcem to wielka moc, ale też to maksimum odpowiedzialności i pewnego rodzaju determinacja. Wybacz Synu, ale nigdy nie opuścisz mego serca i mam nadzieje, że w najtrudniejszych chwilach razem z Mamą będziemy Twoimi skrzydłami, lub też będziemy umieć w te Twoje skrzydła odpowiednio, mocno dmuchnąć. Z @jeremi_malasz dziękujemy @olivierjaniak 🙏🏻✊ Więcej najnowszym wydaniu @ellemanpolska Foto: @martawojtal

A post shared by Paweł Małaszyński ✊ (@pawelmalaszynski) on

Internauci kolejny raz są pod wrażeniem relacji Pawła Małaszyńskiego z synem Jeremiaszem.

Jeżeli fotografia może mówić, to ta aż krzyczy. Zanim przeczytałam opis do bez żadnej wątpliwości wiedziałam, że na zdjęciu jesteś z synem. Mistrzowskie ujęcie.

Wspaniali mężczyźni.

Piękne słowa!

Jesteście wspaniali – cała Wasza rodzina jest wspaniała.

Świetnie napisane.

Dzięki. Więcej takich potrzebujemy! – piszą fani.

ZOBACZ TEŻ:

Paweł Małaszyński z synem w „Dzień Dobry TVN”. Aktor przyznaje, że przez karierę zaniedbał syna

Jak wyglądał Paweł Małaszyński, gdy zdawał maturę? (INS)

Syn Grażyny Wolszczak, Filip Sikora już ma FANKI! Będzie chciał zostać GWIAZDĄ? (WIDEO)

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński/fot. Podlewski/AKPA

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński/fot. Podlewski/AKPA