Dzisiaj wyjątkowy wieczór z Bitwą na głosy. Wyjątkowy, ponieważ z programu nikt nie odpadnie, a widzowie wybiorą pierwszego finalistę dwójkowego show.

W ostatnim odcinku pożegnaliśmy się z drużyną Janusza Panasewicza, a więc na placu boju zostały już zespoły Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Mezo.

Dzisiejszy, ósmy już odcinek muzycznego show, otworzy „prywatka” znana z piosenki Oddziału Zamkniętego. Panie dla widzów, oraz męskiej części uczestników wykonają jeden z hitów Ewy Farny.

A czym zaskoczą nas poszczególne drużyny?

Ekipa Kamil Bednarek z Brzegu w londyńskim stylu przedstawi wielki utwór braci Gallagher z zespołu Oasis. W drugiej prezentacji pojawi się polska Gwen Stefani. Która z uczestniczek przypomina Kamilowi światowej sławy wokalistkę? Poznamy ją już w dzisiaj.

Drużyna Ryszarda Rynkowskiego ponownie postawi na klasykę. Ostatnim razem wyśpiewała evergreen swojego lidera, a teraz sięgnie po zagraniczny hit. Joe Cocker w klimacie musicalu Dreamgirl. Druga piosenka należy do jednej z najbardziej utalentowanych piosenkarek ostatnich lat – Alicii Keys. Jesteśmy ciekawi, który z utworów amerykańskiej soulowej artystki wybierze team z Elbląga.

Niezniszczalna poznańska ekipa zmierzy się tym razem z jednym z utworów swojego lidera. Będzie jak zwykle oryginalnie i nie zabraknie niespodzianek. Drugi występ to czarne garnitury, okulary przeciwsłoneczne i oryginalna choreografia z niecodziennym wykorzystaniem mikrofonów. Czy filmowy hit, w oryginale śpiewany przez Willa Smitha, zapewni Drużynie Meza występ w finale?

To okaże się już za kilka godzin. Nie zapomnijcie – dzisiaj o 20:05 w TVP2.

Kto Waszym zdaniem powinien być pierwszy finalistą show? Czekamy na Wasze komentarze.

AKTUALIZACJA!

Pierwszym finalistą drugiej edycji Bitwy na głosy została drużyna Kamila Bednarka. Zasłużyli?

\"Pierwszy
Kamil Bednarek

\"Pierwszy
Mezo

\"Pierwszy
Ryszard Rynkowski