Pijany Depardieu błaźni się przed publicznością [VIDEO]
Gerard Depardieu (65 l.) opowiadał w jednym z wywiadów, ile alkoholu pochłania codziennie (czytajcie: Gerard Depardieu wypija każdego dnia MORZE alkoholu!). Zapewniał przy tym, że nawet tak olbrzymia ilość trunków nie jest go w stanie upić.
Ile zatem wypił przed wystąpieniem, z którego śmieje się teraz cały świat? Nagranie krąży po internecie i każe wątpić w zapewnienia aktora, iż ten nigdy nie bywa “zalany”.
Dokładnie tak – zalany. Oglądając film ma się wrażenie, ze bełkoczący Gerard za chwilę runie na scenę i zacznie chrapać.
Przebił nawet Johnny’ego Deppa, który kilkanaście dni temu też zbłaźnił się przed publicznością.
Zobaczcie to sami.
![Pijany Depardieu błaźni się przed publicznością [VIDEO] Pijany Depardieu błaźni się przed publicznością [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/02/depardieu-pt-02-1.jpg)
![Pijany Depardieu błaźni się przed publicznością [VIDEO] Pijany Depardieu błaźni się przed publicznością [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/02/depardieu-pt.jpg)
Tak się błażni większość artystów
[b]gość, 06-12-14, 09:19 napisał(a):[/b]Jak on śmiał uciekać z najwspanialszej UE przed płaceniem podatków. Każdy powinien być dumny z możliwości płacenia haraczu w UE. I to jest prawdziwy powód prób ośmieszania. A obecnie to akurat najbardziej śmieją się z mieszkańców Słupska.No więc nie osmieszaj się, Baranie pakuj śmieci i jedź do Rosji płacić podatki, haracz, łapówki i dowody wdzięczności.
To smutne, w tym głosie można się zakochać, ale należy do potwora.
ŻAŁOSNY DZIADEK I TWARZ MU SIĘ ZMIENIA , BO ROBI SIĘ PODOBNA DO BUTELKI . Książę Amadur
tłusty debil
Kwacha nie przebije XD
Jak on śmiał uciekać z najwspanialszej UE przed płaceniem podatków. Każdy powinien być dumny z możliwości płacenia haraczu w UE. I to jest prawdziwy powód prób ośmieszania. A obecnie to akurat najbardziej śmieją się z mieszkańców Słupska.
Nie chwieje się, nie wiem czy bełkocze bo mówi w żabim języku, jakość taka, że raczej po posturze widac że to on, bo twarzy czy mimiki nie dopatrzysz się. Ludziom się podobalo… Serio widać na tym filmie że jest pijany?
Co on ma na ustach?? Pobity ? A może raczej przepity i po upadku ? Co to się z tymi ludźmi dzieje … BTW. Nienawidzę jego nosa :/ :p
zryty czerep po alkoholu, całe życie dawał czadu teraz są tego skutki
A ludzie brawo mu biją?