Piosenka o romansie Muchy i Bobka (POSŁUCHAJ)
Mimo że serial Prosto w serce z miejsca zdobył ogromną sympatię widzów, to i tak odpowiedzialni za niego marketingowcy robią wszystko, aby podgrzać towarzyszącą mu atmosferę.
Najłatwiej osiągnąć to oczywiście poprzez insynuowanie romansu między odtwórcami głównych ról. Zważywszy jednak na to, że Anna Mucha pozostaje w szczęśliwym związku, a Filip Bobek szuka dziewczyny na łamach tabloidu, plotki te można raczej włożyć między bajki.
Tak czy siak temat ten stał się na tyle nośny, że doczekał się nawet interpretacji w formie piosenki. Posłuchajcie utworu stworzonego przez Wytfurnię Jaja Prodakszyn. Dobra zabawa gwarantowana!

On jest seksowny:)
mucha zalicz kolejnego faceta i co w tym dziwnego ona tylko z tego jest znana
UWIELBIAM GO 🙂 MIAŁAM Z NIM BARDZO EROTYCZNY SEN… ALE ON JEST NIESTETY GEJEM !!!!!!!!!!! 🙁
Superowa Muzyczka 🙂 No Nie Teraz Cały Czas Od Godziny To Słucham xD …
Pewnie już ją przeleciał!!!!!!!!
gość, 24-02-11, 18:13 napisał(a):bobek jest gejem niestety. tak samo ciachorowski i mrozu. przykre, ale prawdziwe.Dlaczego uwazasz ze sa gejami bo sa przystojni i swietnie ubrani ? Chyba to dobrze ze coraz wiecej facetów tak wyglada.Z takim podejsciem to skonczysz z jakims łysym dresem który zmienia skarpety dwa razy w tygodniu ….nie ma co ulegac stereotypom ,coraz wiecej heteroseksualistów jest metroseksualnych a wielu gejów to typowi twardziele (np. Gereth Thomas,Guillermo Diaz ,Chris Kanyon)i nikt by ich nawet nie podejrzewa ze sa gejami bo sa znacznie bardziej mescy niz wielu hetero.
gość, 25-02-11, 10:37 napisał(a):gość, 24-02-11, 18:13 napisał(a):bobek jest gejem niestety. tak samo ciachorowski i mrozu. przykre, ale prawdziwe.Dlaczego uwazasz ze sa gejami bo sa przystojni i swietnie ubrani ? Chyba to dobrze ze coraz wiecej facetów tak wyglada.Z takim podejsciem to skonczysz z jakims łysym dresem który zmienia skarpety dwa razy w tygodniu ….nie ma co ulegac stereotypom ,coraz wiecej heteroseksualistów jest metroseksualnych a wielu gejów to typowi twardziele (np. Gereth Thomas,Guillermo Diaz ,Chris Kanyon)i nikt by ich nawet nie podejrzewa ze sa gejami bo sa znacznie bardziej mescy niz wielu hetero.“sa przystojni i swietnie ubrani” BUHAHAHAHAHAHAHHA, dzięki za poprawe humoru przed poniedziałkiem!!! :-*
gość, 24-02-11, 20:34 napisał(a):muchy lecą do bobków bo lubią gównodokładnie. oni są tak irytujący jako “para” ze to przechodzi ludzkie pojęcie.
haha , prezes Miszczak ma większe szanse u Bobka niż Mucha
Ej ! ;p Ale jak wezną ślub to bd Anna Bobek haha xD
85 romansów zaczyna się w pracy? a to jaja! właśnie w tej chwili się te 85 romansów zaczyna? czy co?
Kurde, ale ON przystojny. Nie ma się co widzić, że muszkę do niego ciągnie. Sora w porównaniu z Bobkiem nie ma żadnych szans.
WYMYŚLAJA ,ŻEBY TYLKO WZROSŁA OGLĄDALNOŚĆ SERIALU “MUCHOWE GÓWNO”
pewnie ruch ,marketingowy ale trzeba przyznać , że czuć między nimi chemię 😛
lubie ten serial.. bobek gra swietnego faceta .. takiego zdecydowanego mmmmm 🙂 heheheh
gość, 24-02-11, 20:21 napisał(a):może specjalnie to robią aby bylo flosno o nich No co ty? Nie moze byc!!!
muchy lecą do bobków bo lubią gówno
MUCHA BOBEK…HAHAHAHAHAA
Myślałam,że ma lepsz gust. Widac we wszystkim co do tej pory starał sie przekazać o sobie, niewiele było prawdy.Nigdy nie posądziłabym go oto ,że będzie się tak dobrze bawił tylko dla taniej sławy.Niestety zapłaci za to.
może specjalnie to robią aby bylo flosno o nich
Właśnie przecież to oczywiste, że muchę zawsze ciągnie do bobka xd
ona nie potrafi sie ubrać modnie
ja właśnie serialu nie oglądam ze względu na nią. jest żałosna, wszędzie się wpycha i nie umie grać. nie mówię, że ja jestem idealna, ale to już przesada. i te futra. :/
Muchy LUBIA BOBKI!
Oczywiście, jak facet nie rozpowiada na prawo i lewo o swoim życiu prywatnym to musi być gej…. Co za bzdura! Szanuje swoją prywatność i bardzo mi tym imponuje! Romans to kolejna bzdura, wymyślona przez dziennikarzy !
nie lubię jej, ale serial nawet ok!!!
Jeśli to prawda że Bobek jest gejem to mogę go wyprostować 🙂
ja pierdziele, znowu ta tłusta krowa anna mucha …
bobek jest gejem niestety. tak samo ciachorowski i mrozu. przykre, ale prawdziwe.
Nie oglądam “Prosto w serce” i nie mam zamiaru. Wystarczyła mi opinia, że serial jest taki, jaki z reguły jest w TVN (kochanka, żona, rozwód, dziecko, firma, itp.). Ale nie o tym. Dziś o Musze. Lubię ją, owszem, ale denerwuje mnie zachowanie mediów. Serio, wąpię, żeby zdradzała Marcelo, dla takiego ”chłopczyka”…
akurat ten serial tvn-u ma slaba ogladalnosc
Mucha ciągnie do bobka.
hahahhaa no mucha sie bzyka bzyka:D dziewczyna lekkich obyczajów:D kazdemu nogi swe rozłozyc chce:D
żałosne lekko.
gość, 24-02-11, 13:44 napisał(a):Głupki !!! przecież każdy wie ze Bobek to gej !!! nie mam nic do odmiennej orientacji ale to tylko dla show ;)Zgadzam się! Przecież to oczywiste, dziewczyny co z waszymi gej radarami?:D
Głupki !!! przecież każdy wie ze Bobek to gej !!! nie mam nic do odmiennej orientacji ale to tylko dla show 😉
nie lubie tej baby,a srial uwazam za najgorszy w historii tvn!!!ta pani w ogole nie pasuje do tej roli!!!!
mucha chyba zwiodła z lekka producentów. cóż, jeśli nie zauwazyli wcześniej to teraz już wiedzą, że kołek drewniany lub też toster lepiej by zagrały w serialu niż ona. Więc trzeba promowac romans!
Żałosne. Oto dwie TVN-owskie pseudo gwiazdki. Nie będę tego komentowała bo i szkoda pisania .
ON MA JAJA A MOŻE MUCHA JE ZŁOŻY?
O żal^^^ Jaka piosenka ;)Ale oni do siebie pasują 🙂
Od zawsze wiadomo, że muchę ciągnie do bobka.