Pixie Lott przesadziła z opalenizną (FOTO)
Pixie Lott cierpi na coś, co dotyka wiele Brytyjek zmęczonych swoją naturalnie bladą skórą – z zapałem odwiedza solarium.
I widać, że zapomina o tym, gdzie jest umiar.
Na imprezie Fashion Night Out organizowanej przez magazyn Vogue miała rozjaśnione włosy, jasne usta i ciemną cerę.
Brakuje tylko kilku sesji, nieco makijażu… Do ganguro* już coraz krórsza droga.
* Wg Wikipedii: Ganguro to subkultura popularna wśród młodych ludzi w Japonii. Podstawowe cechy tego wizerunku to tlenione włosy i opalenizna. Styl ten największą popularnością cieszył się około 2000 roku, jednak do dzisiaj możemy spotkać ubierające się zgodnie z jego wyznacznikami. Centrum mody ganguro są dwie dzielnice Tokio – Shibuya i Ikebukuro.



Pamiętamy piosenkarkę ciut bledszą…
dlaczego? badzo ladnie wyglada. przesadzily to te japonki a nie ona.
opalenizna ma bardzo ladna ,z makijazem gorzej
racja trochę przesadziła
Fakt. Przesadziła.
co za pierd*&*ola napisala ten post….jak sie nigdy nie bylo w UK i nie wie jak brytyjki sie opalaja to sie nie pisze glupot….dziewczyny w UK nie chodza na solarium, uzywaja spray tan, pianek, kremow albo innych specifikow brazujacych… hmm cos w tym jest ale jest tez wiele dziewczyn ktore chodza na solarke:) i wiele chlopakow:)
jestb oki przesadzacie
A może była na wakacjach? Ja byłam teraz w Grecji 2 tygodnie i nie specjalnie się opalałam a wróciłam jak czekolada i co też mi zarzucicie że mam tanoreksję i siedziałam w solarze 20 godzin? dokladnie!!! oskarzacie kazdego o solare! ja tez wrocilam niedawno z wakacji i na plazy spedzalam niewiele czasu bo mialam ciekawsze rzeczy do robienia a pomimo tego rownie wrocilam opalona..
cos ta laska ma w sobie. u mnie w grupie na ap to kolesie sikaja na jej widok. mysle ze ta oplanizna nic jej nie przeszkadza. i tak bede dalej sikac
ładnie wygląda:):)
myslalam ze to weronika rosati na blond
Okropnie wyszło …
No trochę jednak za bardzo jest opalona 😛
nie jest tak źle, po ulicach chodzą gorsze wieśniary, te to dopiero nie znają umaru. pixie wygląda ok
Uzależnienie od opalania nazywa się TANOREKSJĄ. – a nie to coś – autorze postu – bo trudno nazwać redaktorem kogoś kto pisuje takie bzdety.
W dodatku przytyła, kolejna gwiazdka jednego sezonu
A może była na wakacjach? Ja byłam teraz w Grecji 2 tygodnie i nie specjalnie się opalałam a wróciłam jak czekolada i co też mi zarzucicie że mam tanoreksję i siedziałam w solarze 20 godzin?
Nıe przesadzajmy daleko jej do tych Japonek… a tak nawıasem to redaktor kozaczka nıe pomyslal ze moze Pıxıe polecıala na wakacje ı sıe opalıla?
Moim zdaniem nie wygląda to na prawdziwą opaleniznę. Wygląda dość sztucznie. Mnie przeraża taka moda na “solarę”, do tego tlenione włosy i mocny makijaż. Z czarnymi włosami jakoś to wygląda w miarę, ale nie z białymi ;/ Moja koleżanka, która kiedyś nie używała nawet błyszczyka teraz wygląda identycznie jak ta dziewczyna na zdjęciu, tylko miała więcej ”solary” i jeszcze mocniejszy make up. Załamałam się jak ją zobaczyłam. Ale cóż. Ja rozkładam ręce….
wow, jako jedna znielicznych ma swoje zęby anie licówki
może z wakacji wróciła taka opalona 🙂
i z takich wlasnie dziewczyn mozna sie posmiac 😀 mysla ze wygladaja pieknie jak zrobia wlosy na czarno ze niby przy okazji oko sie przyciemni , wlosy po farbowaniu blyszcza a jak sie jeszcze je sprostuje to juz w ogole lans , z opalenizna a la paris hilton tez trzeba chodzic bo to w koncu trendy , one twierdza ze nie beda przeciez latac z biala dupa. tylko ze przesada mozna sobie wiecej szkody narobic i na posmiewisko wystawic . dlaczego one na sile chca wygladac jak stare babki ? tego nie zrozumiem
fajnie wygląda taka opalona, tylko mogłaby zmienić ten blond na bardziej naturalny 😉
zęby ma żółte…
Zastanawiam się co myśleć, bo wczoraj jakaś dziewczyna pisala ze zrobila test czy on zdradza pl w necie i wyszlo jej ze tak i mam to samo… i teraz nie wiem bo niby to tylko test, ale pod spodem była cala lawina kometarzy dziewczyn które zostaly zdradzone. Czy jeżeli czuje się niepewnie w związku to sygnal ze partner zdradza? Mamy sporo swojej przestrzeni i na początku było ok., ale teraz czesniej się klocimy i nie wiem co myslec. Jakie miałyście sygnaly zdrady?
gość, 09-09-10, 22:04 napisał(a):gość, 09-09-10, 21:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 21:30 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:30 napisał(a):Jestem o 100 razy bardziej opalona tylko, ze nie mam białych kłaków. Spalone na blond włosy i opalenizna to tandeta jakich mało.mocna opalenizna rowniez Tandeta jakich mało to dziewczyna z zafarbowanymi na najczarniejszy z czarnych kolor i po solarium. Tysiące takich kiepskich imitacji jakiejś niby egzotycznej brunetki widze na ulicach. Takie dziewczyny wyglądają strasznie chamsko na pysku w dodatku.Dokładnie tak! Popieram w 100% Ostatnio widzę pełno gimnazjalistek i licealistek z czarnymi jak smoła kłakami, wszystkie wyglądają jednakowo, a ich włosy nawet trochę nie różnią się odcieniem.taa… i na dodatek te kłaki zwykle prostownicą potraktowane i wiszą takie pióra xD nie tylko mlode dziewczyny tak robia. im mozna te glupote w miare wybaczyc, ale jak idzie dojrzala kobieta, ktora ma juz rodzine czy cos i robi sie na taka nastoaltke, to to dopiero jest parodia;/
jednak od ganguro wole harajuku XD
co za pierd*&*ola napisala ten post….jak sie nigdy nie bylo w UK i nie wie jak brytyjki sie opalaja to sie nie pisze glupot….dziewczyny w UK nie chodza na solarium, uzywaja spray tan, pianek, kremow albo innych specifikow brazujacych…
gość, 09-09-10, 22:04 napisał(a):gość, 09-09-10, 21:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 21:30 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:30 napisał(a):Jestem o 100 razy bardziej opalona tylko, ze nie mam białych kłaków. Spalone na blond włosy i opalenizna to tandeta jakich mało.mocna opalenizna rowniez Tandeta jakich mało to dziewczyna z zafarbowanymi na najczarniejszy z czarnych kolor i po solarium. Tysiące takich kiepskich imitacji jakiejś niby egzotycznej brunetki widze na ulicach. Takie dziewczyny wyglądają strasznie chamsko na pysku w dodatku.Dokładnie tak! Popieram w 100% Ostatnio widzę pełno gimnazjalistek i licealistek z czarnymi jak smoła kłakami, wszystkie wyglądają jednakowo, a ich włosy nawet trochę nie różnią się odcieniem.taa… i na dodatek te kłaki zwykle prostownicą potraktowane i wiszą takie pióra xDDokładnie , czarne włosy +solarium wygląda dużooo gorzej niż blond+solarium
gość, 09-09-10, 22:31 napisał(a):gość, 09-09-10, 22:04 napisał(a):gość, 09-09-10, 21:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 21:30 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:30 napisał(a):Jestem o 100 razy bardziej opalona tylko, ze nie mam białych kłaków. Spalone na blond włosy i opalenizna to tandeta jakich mało.mocna opalenizna rowniez Tandeta jakich mało to dziewczyna z zafarbowanymi na najczarniejszy z czarnych kolor i po solarium. Tysiące takich kiepskich imitacji jakiejś niby egzotycznej brunetki widze na ulicach. Takie dziewczyny wyglądają strasznie chamsko na pysku w dodatku.Dokładnie tak! Popieram w 100% Ostatnio widzę pełno gimnazjalistek i licealistek z czarnymi jak smoła kłakami, wszystkie wyglądają jednakowo, a ich włosy nawet trochę nie różnią się odcieniem.taa… i na dodatek te kłaki zwykle prostownicą potraktowane i wiszą takie pióra xDDokładnie , czarne włosy +solarium wygląda dużooo gorzej niż blond+solariumJak dla mnie, pomiędzy spalonymi tlenionymi blondynami a spalonymi czarnowłosymi jest remis. I te, i te wyglądają odpustowo, niezdrowo i tandetnie. Straszne są jeszcze spalone borsuki, czyli czarno białe pasemka.
a mnie sié wydaje ze to nie solarium a spray tan!
jak zrobic sobie taka fryzure?
gość, 09-09-10, 21:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 21:30 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:30 napisał(a):Jestem o 100 razy bardziej opalona tylko, ze nie mam białych kłaków. Spalone na blond włosy i opalenizna to tandeta jakich mało.mocna opalenizna rowniez Tandeta jakich mało to dziewczyna z zafarbowanymi na najczarniejszy z czarnych kolor i po solarium. Tysiące takich kiepskich imitacji jakiejś niby egzotycznej brunetki widze na ulicach. Takie dziewczyny wyglądają strasznie chamsko na pysku w dodatku.Dokładnie tak! Popieram w 100% Ostatnio widzę pełno gimnazjalistek i licealistek z czarnymi jak smoła kłakami, wszystkie wyglądają jednakowo, a ich włosy nawet trochę nie różnią się odcieniem.taa… i na dodatek te kłaki zwykle prostownicą potraktowane i wiszą takie pióra xD
i w ogóle ta sukienka z “efektem parówki”. wygląda jakby miła trzasnąć przy wdechu.
gość, 09-09-10, 21:28 napisał(a):Tutaj celebryci nie smaza sie juz na solariach. Jesli nie jest to opalenizna z wakacji w cieplych krajach to jest to spray tan, albo balsamy samoopalajace.taa… jasne. np katie price, która twierdzi że skoro nie pije, nie pali i nie ćpa to chociaż solarium sobie zaszkodzi. słyszałaś o niej? bo to brytyjka. i jeszcze wiele innych,
Tutaj celebryci nie smaza sie juz na solariach. Jesli nie jest to opalenizna z wakacji w cieplych krajach to jest to spray tan, albo balsamy samoopalajace.
szpetna twarz bez opalenizny tez, ale z tym pomaranczowym kolorem na gębie wyglada jeszcze gorzej i starzej
gość, 09-09-10, 21:30 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:30 napisał(a):Jestem o 100 razy bardziej opalona tylko, ze nie mam białych kłaków. Spalone na blond włosy i opalenizna to tandeta jakich mało.mocna opalenizna rowniez Tandeta jakich mało to dziewczyna z zafarbowanymi na najczarniejszy z czarnych kolor i po solarium. Tysiące takich kiepskich imitacji jakiejś niby egzotycznej brunetki widze na ulicach. Takie dziewczyny wyglądają strasznie chamsko na pysku w dodatku.Dokładnie tak! Popieram w 100% Ostatnio widzę pełno gimnazjalistek i licealistek z czarnymi jak smoła kłakami, wszystkie wyglądają jednakowo, a ich włosy nawet trochę nie różnią się odcieniem.
w tam super wyglada;)
gość, 09-09-10, 20:45 napisał(a):gość, 09-09-10, 20:30 napisał(a):Jestem o 100 razy bardziej opalona tylko, ze nie mam białych kłaków. Spalone na blond włosy i opalenizna to tandeta jakich mało.mocna opalenizna rowniez Tandeta jakich mało to dziewczyna z zafarbowanymi na najczarniejszy z czarnych kolor i po solarium. Tysiące takich kiepskich imitacji jakiejś niby egzotycznej brunetki widze na ulicach. Takie dziewczyny wyglądają strasznie chamsko na pysku w dodatku.
W tym wydaniu wygląda gorzej ale mimo to jest łądna ;d;D
brytyjki nie chodza na solarke wszyscy wiedza ze to rakotworcze i niezdrowe, wszystkie moje kolezanki korzystaly ze spray tan… calkiem niezla sprawa
jaskby to byla opalenizna po solarium to przedzialek mialaby takze opalony na glowie 😉
jejku…taka śliczna dziewczyna… i po co jej ta opalenizna?
Jestem o 100 razy bardziej opalona tylko, ze nie mam białych kłaków. Spalone na blond włosy i opalenizna to tandeta jakich mało.
TYLKO,ZE SNIADA CERA,KTORA SIE SZYBKO OPALA,A OPALENIZNA Z SOLARIUM TO SZALENIE DUZA(I WIDOCZNA)ROZNICA;]
gość, 09-09-10, 20:30 napisał(a):Jestem o 100 razy bardziej opalona tylko, ze nie mam białych kłaków. Spalone na blond włosy i opalenizna to tandeta jakich mało.mocna opalenizna rowniez
wygląda jak tępa blondyna
EEEEEEEEEEEEEE nie jest aż tak źle;D
Zapraszamy na swiatwenus.pl Nowy konkurs, a w nim do wygrania MARKOWE PERFUMY!
Moim zdaniem jest ok. Nie jest pomarańczowa. Może troszkę za mocny makijaż, za dużo brązera. Ale na temat artykułu to trochę za mało :/ I to porównanie do Ganguro Girls i zdjęcie.. W którym miejscu ona jest do nich podobna??