Po niej byśmy się tego nie spodziewali (FOTO)

1-14-R1 1-14-R1

Co gwiazdy pokazują na swoich Instagramach? Zwykle są to zdjęcia z imprez, rodzinne fotografie, pamiątki z wakacji, fotki stylizacji albo po prostu selfie. Czasami jednak sławom przychodzą do głowy inne pomysły. Marta Wierzbicka na przykład postanowiła ostatnio sfotografować swój policzek z płynącą po nim łzą:

Poniedziałki są do bani – brzmiał podpis.

Teraz oryginalną fotografię zaserwowała nam Joasia Jabłczyńska. Aktorka pokazuje ostatnio, że dba o formę. Postanowiła zatem uwiecznić swój poranek – jest sweet focia w biegu, sycące śniadanko i buty, które wołają o wizytę w pralce.

Cóż, każdemu może zdarzyć się wdepnięcie w kałużę z odrobiną błotka, ale czy warto się tym chwalić?

Dziwne zdjęcia gwiazd na Instagramie – zobacz tutaj.

&nbsp
Po niej byśmy się tego nie spodziewali (FOTO)

Po niej byśmy się tego nie spodziewali (FOTO)

Po niej byśmy się tego nie spodziewali (FOTO)

Po niej byśmy się tego nie spodziewali (FOTO)

   
15 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość29-03-14, 22:35, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 …a wy pierzecie buty w pralce??TY NO JA PIORE BUTY W PRALCE… i WYJMUJE CZYSCIUTKIE ^^

Wygląda, jakby wdepnęła w gówno.

Po niej właśnie byśmy się tego spodziewali, bo ma bardzo wysportowane ciało, po wielorybie Grycanowym byśmy się czegoś takiego nie spodziewali ! Think kozaczku !

Po Luxurii byśmy się tego nie spodziewali xD

Nie no przecież lepiej lewitować…

…a wy pierzecie buty w pralce??

ona od dawna kojarzy sie ze sportowym trybem zycia, wielokrotnie publikowala zdjecia ze swoich eskapad rowerowych takze BRAWO FYLE po raz kolejny tekst newsa bez sensu. a blogerki po raz kolejny daly fajne newsy z sensem.

Joasia jest fajna. 🙂

Dokładnie. Niech sie wysra i strzeli fotkę. Wszyscy chcemy zobaczyć gowno Joasi.

Niech jeszcze gowno pokaze

polki jak zawsze rozpoczynają dzień od polowania na ofiarę, a potem to już tylko krytyka krytyka krytyka, kręcenie noskiem, prychanie i “dobre rady”! hehew tej zmienności nastrojów naszych piknych, seksownych i ,oczywiście, inteligentnych rodaczek, jedno jest stałe i niezmienne: bezgraniczna “życzliwość” do bliźniego! BRAWO

polki ja zawsze rozpoczynają dzień polowania na ofiarę, a potem to już tylko krytyka krytyka krytyka, kręcenie noskiem, prychanie i “dobre rady”! hehew tej zmienności nastrojów naszych piknych, seksownych i ,oczywiście, inteligentnych rodaczek, jedno jest stałe i niezmienne: bezgraniczna “życzliwość” do bliźniego! BRAWO

Co Ci ludzie maja w glowach ?

kolejna mdła urodą dziewczynka…

Ten jej glosik I minki dzieciece najwyzszy czas dorosnac