Pokaz Balmain niczym show Victoria’s Secret? (FOTO)

1-49-R1 1-49-R1

Pokazy mody najbardziej znanych projektantów na świecie to nie tylko pokaz nowej kolekcji, ale i prawdziwe widowisko. Karl Lagerfeld potrafi zmienić wybieg w supermarket czy kasyno. Liczy się pomysł, kreatywność i wyjątkowość. Nie tylko przejawiająca się w ubraniach, ale i okolicznościach zaprezentowania świeżej linii. Choć show Victoria’s Secret nadal nie mają sobie równych, z pokazu na pokaz, konkurencja rośnie w siłę.

Wczoraj w Nowym Jorku miejsce miała prezentacja kolekcji Oliviera Rousteinga (29 l.), podpisującego się pod marką Balmain dla H&M. Oliviera kochają wszyscy – cała rodzina Kardashianów, wszystkie modelki, najlepsze aktorki i najsławniejsze piosenkarki. Olivier ubierał już Rihannę, Beyonce czy Taylor Swift.

Modelki marzą o wybiegu u Oliviera, nic zatem dziwnego w tym, że projektant mógł wybrać te z najbardziej znanymi nazwiskami. Na wybiegu pokazały się Kendall Jenner, Alessandra Ambrosio, Karlie Kloss, Jessica Hart, Jourdan Dunn, siostry Hadid czy Joan Smalls.

Na ściance dumnie wypinały się Kylie Jenner, Elle Goulding i Diane Kruger.

Doborowe towarzystwo i ubrania warte grzechu!

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Alessandra Ambrosio

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Alexa Chung

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Bella Hadid

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Diane Kruger

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Elle Goulding

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Gigi Hidid

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Jessica Hart

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Joan Smalls

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Jourdan Dunn

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Julia Restoin Roitfeld

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Karlie Kloss

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Kendall Jenner i Gigi Hadid

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Kendall Jenner

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Kylie Jenner

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Leigh Lezark

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

Maria Hunt

Olivier Rousteig nosił Kendall Jenner na rękach (FOTO)

   
104 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Martha a nie Maria….

[b]gość, 23-10-15, 23:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 16:41 napisał(a):[/b]A ja się już cieszę, że jestem wysoka od kiedy wiem, że będą u nas kolorowi. Przynajmniej nikt się nie odważy mnie zgwałcić. Panowie nie grzeszą wzrostem więc będą się bali wysokich kobiet.Nawet jak będziesz wyższa od któregoś byczka to i tak ona będzie od Ciebie silniejszy. Tak już jest w większości przypadków. W tamtej kulturze nie cierpią gejów i tylko dlatego nie tkną wysokich kobiet. Nie będą pewni czy to dalej kobieta czy już facet i dlatego nie będą ryzykować. Tak więc tak czy siak możesz być spokojna.[/quote]Leżę i kwiczę. Mistrz!

Boze ta gigi i jej siosrta (jej siostre w szczegolnosci) wygladaja jak faceci przebrani za kobiety…

[b]gość, 22-10-15, 16:41 napisał(a):[/b]A ja się już cieszę, że jestem wysoka od kiedy wiem, że będą u nas kolorowi. Przynajmniej nikt się nie odważy mnie zgwałcić. Panowie nie grzeszą wzrostem więc będą się bali wysokich kobiet.Nawet jak będziesz wyższa od któregoś byczka to i tak ona będzie od Ciebie silniejszy. Tak już jest w większości przypadków. W tamtej kulturze nie cierpią gejów i tylko dlatego nie tkną wysokich kobiet. Nie będą pewni czy to dalej kobieta czy już facet i dlatego nie będą ryzykować. Tak więc tak czy siak możesz być spokojna.

[b]gość, 22-10-15, 06:26 napisał(a):[/b]Kendall przy Gigi straciła cały urok, a raczej widać piękno tej drugiej na tle przeciętność Kendall. Tak, gigi jest przecudowna 🙂

[b]gość, 22-10-15, 18:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 17:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:43 napisał(a):[/b]Dziewczyny czyta się balmą czy balmę? Czy może balmein? Bo ostatnio oglądałam żony z Hollywood i ta wielka dama i welbicielka Chanel Helena powiedziała balmein.jako że to francuski dom mody to wydaje mi się, że powinno się czytać coś w stylu “balmą”. Wiem, że po ang. czytają “balmein”, ale według youtube to jest niepoprawnie, bo jeśli już chcemy czytać w amerykańskiej wersji to powinno być bardziej “balman”- tak przynajmniej brzmi nagranie[/quote]Bo ta Helka to widać ze taka dama na siłę, bo jej się w głowie przewróciło. Wyszła z biedy głównie dzięki mężowi, widać że próbuje zamaskować swoją prostotę, typowy nowobogacki babsztyl. Szkoda mi jej męża, tez taki prostaczek, ale nie udaje przynajmniej kogoś kim nie jest,i widać ze mu nie odbiło.[/quote]tak, tak, kierujcie się tym, jak amerykanki to wypowiadają;) w filmie showgirls laska wymawia versace – “wersejs” (co akurat tutaj było celowym zabiegiem humorystycznym w filmie).[/quote]przeciez te dziewczyny nie maja pojecia o ameryce, dlatego jada po heli 🙂 ze polka, to nie potrafi. a to, ze 99% amerykanow mowi tak samo jak ta polka, tego juz neiwiedza, bo skad :)[/quote]Pojazd na nią jest ogólnie bo jest głupia,próżna stara baba. A pierwszy komentarz, się dziewczyna zapytała po prostu jak się wymawia.

Tandeta

Co do ubran to bym Nie kupila.Jakies takie wsiowe no ale Gimby Zaraz poleca do sklepu no to od slawnego projektanta

Ale Gigi schudła

[b]gość, 22-10-15, 16:18 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]Nie, to nie jest tak dużo, ale autorka pierwszego komentarza jak widać przechodzi terapię na kozaku, mającą wyleczyć jej kompleks “niższości”. Niżej też ta sama osoba napisała coś w stylu – “no i co olbrzymy…”.[/quote]Kompleksy to leczycie Wy i to jak widać niższości intelektualnej. Ja pisałam 1 komentarz i mam 176 cm wzrostu. Śmieję się z facetów wymoczków ,a nie wysokich kobiet. Czytanie ze zrozumieniem się kłania jak widać. Oni wyglądają jak takie pizdeczki, a nie faceci i tylko ślepy tego nie widzi.[/quote]Ciekawe co te wysokie takie przewrażliwione:D

[b]gość, 22-10-15, 15:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:43 napisał(a):[/b]Dziewczyny czyta się balmą czy balmę? Czy może balmein? Bo ostatnio oglądałam żony z Hollywood i ta wielka dama i welbicielka Chanel Helena powiedziała balmein.jako że to francuski dom mody to wydaje mi się, że powinno się czytać coś w stylu “balmą”. Wiem, że po ang. czytają “balmein”, ale według youtube to jest niepoprawnie, bo jeśli już chcemy czytać w amerykańskiej wersji to powinno być bardziej “balman”- tak przynajmniej brzmi nagranie[/quote]Bo ta Helka to widać ze taka dama na siłę, bo jej się w głowie przewróciło. Wyszła z biedy głównie dzięki mężowi, widać że próbuje zamaskować swoją prostotę, typowy nowobogacki babsztyl. Szkoda mi jej męża, tez taki prostaczek, ale nie udaje przynajmniej kogoś kim nie jest,i widać ze mu nie odbiło.[/quote]I tak najlepsze jest Givenchy, które wymawia się żiwonszi. Mega pretensjonalnie jak dla mnie.

A ja się już cieszę, że jestem wysoka od kiedy wiem, że będą u nas kolorowi. Przynajmniej nikt się nie odważy mnie zgwałcić. Panowie nie grzeszą wzrostem więc będą się bali wysokich kobiet.

[b]gość, 22-10-15, 15:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:43 napisał(a):[/b]Dziewczyny czyta się balmą czy balmę? Czy może balmein? Bo ostatnio oglądałam żony z Hollywood i ta wielka dama i welbicielka Chanel Helena powiedziała balmein.jako że to francuski dom mody to wydaje mi się, że powinno się czytać coś w stylu “balmą”. Wiem, że po ang. czytają “balmein”, ale według youtube to jest niepoprawnie, bo jeśli już chcemy czytać w amerykańskiej wersji to powinno być bardziej “balman”- tak przynajmniej brzmi nagranie[/quote]Bo ta Helka to widać ze taka dama na siłę, bo jej się w głowie przewróciło. Wyszła z biedy głównie dzięki mężowi, widać że próbuje zamaskować swoją prostotę, typowy nowobogacki babsztyl. Szkoda mi jej męża, tez taki prostaczek, ale nie udaje przynajmniej kogoś kim nie jest,i widać ze mu nie odbiło.[/quote]tak, tak, kierujcie się tym, jak amerykanki to wypowiadają;) w filmie showgirls laska wymawia versace – “wersejs” (co akurat tutaj było celowym zabiegiem humorystycznym w filmie).

[b]gość, 22-10-15, 17:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:43 napisał(a):[/b]Dziewczyny czyta się balmą czy balmę? Czy może balmein? Bo ostatnio oglądałam żony z Hollywood i ta wielka dama i welbicielka Chanel Helena powiedziała balmein.jako że to francuski dom mody to wydaje mi się, że powinno się czytać coś w stylu “balmą”. Wiem, że po ang. czytają “balmein”, ale według youtube to jest niepoprawnie, bo jeśli już chcemy czytać w amerykańskiej wersji to powinno być bardziej “balman”- tak przynajmniej brzmi nagranie[/quote]Bo ta Helka to widać ze taka dama na siłę, bo jej się w głowie przewróciło. Wyszła z biedy głównie dzięki mężowi, widać że próbuje zamaskować swoją prostotę, typowy nowobogacki babsztyl. Szkoda mi jej męża, tez taki prostaczek, ale nie udaje przynajmniej kogoś kim nie jest,i widać ze mu nie odbiło.[/quote]tak, tak, kierujcie się tym, jak amerykanki to wypowiadają;) w filmie showgirls laska wymawia versace – “wersejs” (co akurat tutaj było celowym zabiegiem humorystycznym w filmie).[/quote]przeciez te dziewczyny nie maja pojecia o ameryce, dlatego jada po heli 🙂 ze polka, to nie potrafi. a to, ze 99% amerykanow mowi tak samo jak ta polka, tego juz neiwiedza, bo skad 🙂

Czyta się coś między balmą a balma. Wpiszcie sobie w Google tłumacz i odsluchajcie, będzie jasne i nie będzie wstydu 😛

Ellie Goulding…nie Elle…

[b]gość, 22-10-15, 15:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]No niby nie… Tak do 175 cm to jeszcze moze ok ale 180 to już jest wzrost faceta. Sorry dziewczyny.[/quote]to jak facet ma 170cm, to ma isc sie zabic? a ty powiesz jego rodzinie “sorry”?

[b]gość, 22-10-15, 12:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]Nie, to nie jest tak dużo, ale autorka pierwszego komentarza jak widać przechodzi terapię na kozaku, mającą wyleczyć jej kompleks “niższości”. Niżej też ta sama osoba napisała coś w stylu – “no i co olbrzymy…”.[/quote]Kompleksy to leczycie Wy i to jak widać niższości intelektualnej. Ja pisałam 1 komentarz i mam 176 cm wzrostu. Śmieję się z facetów wymoczków ,a nie wysokich kobiet. Czytanie ze zrozumieniem się kłania jak widać. Oni wyglądają jak takie pizdeczki, a nie faceci i tylko ślepy tego nie widzi.

[b]gość, 22-10-15, 16:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]No niby nie… Tak do 175 cm to jeszcze moze ok ale 180 to już jest wzrost faceta. Sorry dziewczyny.[/quote]to jak facet ma 170cm, to ma isc sie zabic? a ty powiesz jego rodzinie “sorry”?[/quote]Hehe a gdzie ja coś takiego napisałam? Czytaj Waćpanna ze zrozumieniem. Ale plus za rozśmieszanie mnie 😀

[b]gość, 22-10-15, 15:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 15:43 napisał(a):[/b]Dziewczyny czyta się balmą czy balmę? Czy może balmein? Bo ostatnio oglądałam żony z Hollywood i ta wielka dama i welbicielka Chanel Helena powiedziała balmein.jako że to francuski dom mody to wydaje mi się, że powinno się czytać coś w stylu “balmą”. Wiem, że po ang. czytają “balmein”, ale według youtube to jest niepoprawnie, bo jeśli już chcemy czytać w amerykańskiej wersji to powinno być bardziej “balman”- tak przynajmniej brzmi nagranie[/quote]Bo ta Helka to widać ze taka dama na siłę, bo jej się w głowie przewróciło. Wyszła z biedy głównie dzięki mężowi, widać że próbuje zamaskować swoją prostotę, typowy nowobogacki babsztyl. Szkoda mi jej męża, tez taki prostaczek, ale nie udaje przynajmniej kogoś kim nie jest,i widać ze mu nie odbiło.

teraz widać jakim sztucznym tworem jest Kylie Jenner, przy takich naturalnych, normalnych dziewczynach wygląda przerażająco. nawet 30-letnia Ambrosio wygląda młodziej

[b]gość, 22-10-15, 15:43 napisał(a):[/b]Dziewczyny czyta się balmą czy balmę? Czy może balmein? Bo ostatnio oglądałam żony z Hollywood i ta wielka dama i welbicielka Chanel Helena powiedziała balmein.jako że to francuski dom mody to wydaje mi się, że powinno się czytać coś w stylu “balmą”. Wiem, że po ang. czytają “balmein”, ale według youtube to jest niepoprawnie, bo jeśli już chcemy czytać w amerykańskiej wersji to powinno być bardziej “balman”- tak przynajmniej brzmi nagranie

[b]gość, 22-10-15, 15:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]Tak to dużo skoro tyle ma przeciętny facet. Kobieta jak sama nazwa wskazuje powinna wyglądać jak kobieta, a nie przeciętny facet.[/quote]Wzrost wzrostem ale np. Kednall ma taką samą klatkę piersiową jak tamten facet i to już nie jest zabawne.

[b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]Tak to dużo skoro tyle ma przeciętny facet. Kobieta jak sama nazwa wskazuje powinna wyglądać jak kobieta, a nie przeciętny facet.

[b]gość, 22-10-15, 12:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]Nie, to nie jest tak dużo, ale autorka pierwszego komentarza jak widać przechodzi terapię na kozaku, mającą wyleczyć jej kompleks “niższości”. Niżej też ta sama osoba napisała coś w stylu – “no i co olbrzymy…”.[/quote]A moze to ta slynna wyzywajaca dziewczyny od kobyl.[/quote]O to, to… No i jeszcze to pokemoniaste “buhahaha”.[/quote]Ona nie ona ma 100% racji akurat w tym powyższym przypadku. Nie wygląda to estetycznie jak kobieta jest wyższa od faceta. Powyżej na zdjęciach dokładnie tak jest. Fakty nie kłamią.

Gigi jest przepiękna, ma taką niespotykaną urodę.. za to jej siostra zbyt piękna nie jest. do tego wygląda na 10 lat starszą

Dziewczyny czyta się balmą czy balmę? Czy może balmein? Bo ostatnio oglądałam żony z Hollywood i ta wielka dama i welbicielka Chanel Helena powiedziała balmein.

[b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]No niby nie… Tak do 175 cm to jeszcze moze ok ale 180 to już jest wzrost faceta. Sorry dziewczyny.

modelki maja miny jakby cała wiedze zjadły w stylu:patrz na mnie,kim ja to nie jestem

[b]gość, 22-10-15, 12:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]Nie, to nie jest tak dużo, ale autorka pierwszego komentarza jak widać przechodzi terapię na kozaku, mającą wyleczyć jej kompleks “niższości”. Niżej też ta sama osoba napisała coś w stylu – “no i co olbrzymy…”.[/quote]A moze to ta slynna wyzywajaca dziewczyny od kobyl.[/quote]O to, to… No i jeszcze to pokemoniaste “buhahaha”.[/quote]Dokładnie to ona.

[b]gość, 22-10-15, 12:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:44 napisał(a):[/b]Fajna kolekcja ale ceny z kosmosu. Nawet jakbym miała miliony szkoda by mi było tyle kasy na ciuchy. I to matki która robi futra z szopow!!!ceny z kosmosu? przeciez sa 10-20 razy tansze, niz rzeczy balmaina?[/quote]A niby jaka to marka?[/quote]h&m, kolekcja jako wynik wspolpracy z balmainem.

[b]gość, 22-10-15, 13:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 13:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 13:17 napisał(a):[/b]sory ale dlugosc tych sukienek taka ze chyba dla wiekszosci kobiet calej pupy nie zakryje,albo bedzie sie konczyc tuz za nia..Dlatego mają do nich legginsy?[/quote]nie leginsy, tylko buty 🙂 one sa bardzo wysokie, na nizszych dziewczyna te mini sukienki beda chyba troche dluzsze[/quote]Na jednym zdjęciu, ja pierwszym na leginsy albo grube rajstopy, reszta spodnie.

[b]gość, 22-10-15, 13:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 13:17 napisał(a):[/b]sory ale dlugosc tych sukienek taka ze chyba dla wiekszosci kobiet calej pupy nie zakryje,albo bedzie sie konczyc tuz za nia..Dlatego mają do nich legginsy?[/quote]nie leginsy, tylko buty 🙂 one sa bardzo wysokie, na nizszych dziewczyna te mini sukienki beda chyba troche dluzsze

[b]gość, 22-10-15, 13:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 13:13 napisał(a):[/b]gigi najpiekniejsza, kylie tez super ladnieTa Hadid ma ryj bezwładnej kukły, która nawet nie myśli. Modelka też żadna, ale wylansowana przez rodzinkę.[/quote]Dokładnie. Ma obwisłą twarz i kojarzy mi się z miodem lub świnią.

[b]gość, 22-10-15, 13:23 napisał(a):[/b]modelki maja miny jakby cała wiedze zjadły w stylu:patrz na mnie,kim ja to nie jestemmaja normalne miny, jak 90% ludzi mijanych codziennie na ulicy…

Gigi ładna, ale ma strasznie małe oczka, wygląda jak przecpana. Osobiście mi się Kendall bardziej podoba.

[b]gość, 22-10-15, 12:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:44 napisał(a):[/b]Fajna kolekcja ale ceny z kosmosu. Nawet jakbym miała miliony szkoda by mi było tyle kasy na ciuchy. I to matki która robi futra z szopow!!!ceny z kosmosu? przeciez sa 10-20 razy tansze, niz rzeczy balmaina?[/quote]A niby jaka to marka?

[b]gość, 22-10-15, 13:13 napisał(a):[/b]gigi najpiekniejsza, kylie tez super ladnieTa Hadid ma ryj bezwładnej kukły, która nawet nie myśli. Modelka też żadna, ale wylansowana przez rodzinkę.

[b]gość, 22-10-15, 12:36 napisał(a):[/b]Te ciuchy będą w h&m, czy to była.marka wspierająca?bo jakoś takie za dobre na h&mBędą w wybranych sklepach h&m i online od 5 listopada.

[b]gość, 22-10-15, 13:17 napisał(a):[/b]sory ale dlugosc tych sukienek taka ze chyba dla wiekszosci kobiet calej pupy nie zakryje,albo bedzie sie konczyc tuz za nia..Dlatego mają do nich legginsy?

sory ale dlugosc tych sukienek taka ze chyba dla wiekszosci kobiet calej pupy nie zakryje,albo bedzie sie konczyc tuz za nia..

gigi najpiekniejsza, kylie tez super ladnie

[b]gość, 22-10-15, 11:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:50 napisał(a):[/b]Akurat w rurkach najlepiej kobietom z kształtnymi szczupłymi nogami,patrz Edyta Górniak, Jennifer Aniston, Scarlett Johansson lub Mel B, przykłady. Najgorzej w tym fasonie wyglądają chudzielce ze szparą,wręcz chorowito to wygląda.Nawet mając grubsze uda można mieć przerwę między udami.Wygląda to świetnie[/quote]Scarlett? przecież to małą gruba świnka, widać , ze masz kompleks szczupłych nóg .

[b]gość, 22-10-15, 12:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:50 napisał(a):[/b]Biedni “faceci”. Muszą się czuć strasznie kobieco stojąc przy tych modelkach, które są wyższe i bardziej męskie od tych wymoczków. buahahahahhaPrzecież one mają normalny wzrost 175/178/180 cm to naprawdę tak dużo?[/quote]Nie, to nie jest tak dużo, ale autorka pierwszego komentarza jak widać przechodzi terapię na kozaku, mającą wyleczyć jej kompleks “niższości”. Niżej też ta sama osoba napisała coś w stylu – “no i co olbrzymy…”.[/quote]A moze to ta slynna wyzywajaca dziewczyny od kobyl.[/quote]O to, to… No i jeszcze to pokemoniaste “buhahaha”.

[b]gość, 22-10-15, 12:44 napisał(a):[/b]Fajna kolekcja ale ceny z kosmosu. Nawet jakbym miała miliony szkoda by mi było tyle kasy na ciuchy. I to matki która robi futra z szopow!!!ceny z kosmosu? przeciez sa 10-20 razy tansze, niz rzeczy balmaina?

[b]gość, 22-10-15, 12:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 12:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:50 napisał(a):[/b]Akurat w rurkach najlepiej kobietom z kształtnymi szczupłymi nogami,patrz Edyta Górniak, Jennifer Aniston, Scarlett Johansson lub Mel B, przykłady. Najgorzej w tym fasonie wyglądają chudzielce ze szparą,wręcz chorowito to wygląda.Nawet mając grubsze uda można mieć przerwę między udami.Wygląda to świetnie[/quote]Scarlett? przecież to małą gruba świnka, widać , ze masz kompleks szczupłych nóg .[/quote]Scarlett gruba? Ile masz lat, 13?[/quote]teraz schudla, ale wciaz nie ma “szczuplych nog”. a na jej nieretuszowanych zdjeciach z 2012 (scarlett johansson beach) widac, ze troche sie robila gruba

[b]gość, 22-10-15, 12:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:50 napisał(a):[/b]Akurat w rurkach najlepiej kobietom z kształtnymi szczupłymi nogami,patrz Edyta Górniak, Jennifer Aniston, Scarlett Johansson lub Mel B, przykłady. Najgorzej w tym fasonie wyglądają chudzielce ze szparą,wręcz chorowito to wygląda.Nawet mając grubsze uda można mieć przerwę między udami.Wygląda to świetnie[/quote]Scarlett? przecież to małą gruba świnka, widać , ze masz kompleks szczupłych nóg .[/quote]Scarlett gruba? Ile masz lat, 13?

Fajna kolekcja ale ceny z kosmosu. Nawet jakbym miała miliony szkoda by mi było tyle kasy na ciuchy. I to matki która robi futra z szopow!!!

[b]gość, 22-10-15, 11:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 11:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 10:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 22-10-15, 08:04 napisał(a):[/b]Bez jaj do mody wracają szerokie gacie z wysokim stanem????!!!!! Modelki wyglądają średnio a co dopiero Kowalska o wzroście 165 .. nie widzę tego u siebie.Chciałaś błysnąć, a Ci nie wyszło. Każda stylistka Ci powie, że spodnie z wysokim stanem poprawiają proporcję i wydłużają kacze nogi. Piszą kacze nogi chodzi mi o nogi zbyt krótkie do wzrostu, obojętnie czy dziewczyna ma 150 czy 180 cm.[/quote]za to tobie jak wyszło..każda stylistka ci powie, że dla każdej sylwetki jest dobre co innego. ja mam długie nogi, stosunkowo krótki tułów – jak założę coś z wysokim stanem to tułów robi się karykaturalnie krótki i szeroki.[/quote]bez względu na to co powie styliska spodnie z wysokim stanem zniekształcają sylwetkę, nawet jeśli optycznie wydłużą nogi to przy okazji zdeformują tyłek …[/quote]zgadza się. wąski tyłek np. zostanie brzydko optycznie “wydłużony”.

Te ciuchy będą w h&m, czy to była.marka wspierająca?bo jakoś takie za dobre na h&m