W Teatrze Polonia duet Paprocki&Brzozowski zaprezentował 10 grudnia swoją najnowszą kolekcję. Suknie kobiece i z klasą. Co prawda jeszcze na anorektycznych modelkach, ale nadające się dla każdej Pani.
Przy tej okazji nie mogło zabraknąć polskich gwiazd i gwiazdeczek. Lans musi być uprawiany. Najmodniejsza polska para, czyli Karolina Malinowska i Olivier Janiak zasiedli w pierszym rzędzie. Obok nich zdołała się przepchnąć Agnieszka Frykowska. Ubiegła tym samym Reni Jusis i Jagnę Marczułajtis. Panie musiały zadowolić się drugiem rzędem. Nie wiemy jak zniosły tę porażkę. Pojawiła się także Kora z mężem, Joanna Horodyñska oraz Magdalena Cielecka.
Towarzystwo jak zwykle na pokazach wybitnie damskie. Panowie z reguły unikają takich imprez. Jeszcze się damie serca coś spodoba i trzeba będzie uszczuplić portfel.

Kozaczek kolekcję i talent projektantów docenia. Mamy tylko jedną uwagę. Skierowaną nie do pokazu,ale do naszej ulubienicy. Frytko rozumiemy, że przesada to Twoje drugie imię, ale jak malujesz się różem to patrz w lusterko.

A poniżej parę zdjęć z pokazu i filmik z jednym z ciekawszych występów Frytki.