Starsza córka Kingi Rusin (44 l.) i Tomasza Lisa (49 l.), Pola, rozpoczęła naukę na 1. roku studiów.

Nie uczy się w Polsce. Nie wybrała żadnej europejskiej stolicy. Pola Lis zaczęła swoją życiową przygodę bardzo daleko od rodziców, bo za oceanem.

Córka Rusin studiuje na prywatnej uczelni – co ciekawe jest to uczelnia katolicka – St. John’s University.

Pola w Nowym Jorku nie może liczyć na luksusy. Mieszkanie w wynajętym lofcie? Zapomnijcie. Córka Lisa mieszka w akademiku – to wymóg na tej uczelni, by wszyscy studenci 1. roku nauczyli się życia w gromadzie.

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Kinga Rusin powiedziała, że Pola żyje skromnie. A nawet…

– Bardzo skromnie. Akademickie życie jest bardzo skromne i bardzo fajnie. Dzięki temu wszyscy się mogą poznać, jak się ma 8 koleżanek w pokoju… Akurat tak Pola wylosowała – opowiada mama.

– Pola studiuje na razie dziennikarstwo, co będzie dalej studiowała, nie mam pojęcia, ale na 1. roku jest na dziennikarstwie. Bardzo lubi czytać swoje prace mi albo wysyłać. Pewnie tacie tak samo. Ja lubię, jak ona mi wysyła swoje prace, tak, bardzo. I muszę powiedzieć, że ledwo się zaczął rok akademicki, naprawdę ich tam wzięli w obroty. I bardzo dobrze – tak powinno być. Ja jestem za tym, żeby na studiach się bawić, ale i ciężko pracować przede wszystkim – podkreśla Kinga Rusin.

👒 #mother#&#daughter

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pola Lis (@polciaxx)

Pola Lis nie ma co liczyć na luksusy na studiach w USA

Pola Lis nie ma co liczyć na luksusy na studiach w USA

Pola Lis nie ma co liczyć na luksusy na studiach w USA