Polacy wśród ZAGINIONYCH po zamachu w Manchesterze!

1-89-R1 1-89-R1

Tragiczny zamach terrorystyczny w Manchesterze wywołał szok wśród tysięcy ludzi. Islamista, który dokonał ataku, wysadził się w pobliżu nastolatków na koncercie Ariany Grande.

Zobacz też: Pomóżcie, to jeszcze DZIECI! Lista poszukiwanych po zamachu w Manchesterze

Najnowszy bilans ofiar to 22 osoby zabite oraz 60 osób rannych. Jest również wiele zaginionych, w tym polskie małżeństwo, które miało odebrać swoją córkę z koncertu.

Dwudziestoletnia Ola poprosiła na swoim Facebooku o przekazanie informacji, gdzie mogą znajdować się jej bliscy, z którymi nie ma kontaktu od momentu wybuchu.

Natalia, kuzynka poszkodowanej nastolatki, powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską powiedziała, że:

Ola obdzwoniła szpitale. Nigdzie ich nie ma. […] Ciocia z wujkiem zawieźli Olę i jej młodszą siostrę Patrycję na koncert – na co dzień mieszkają w Yorku. Potem mieli je odebrać sprzed wejścia na koncert, ale się nie udało. To zdjęcie, które Ola dodała do swojego apelu, ciocia zrobiła ledwie godzinę przed końcem koncertu.

Zaginieni to Angelika i Marcina Klis i według najnowszych informacji, nie ma ich w żadnym szpitalu. Ponadto telefony Polaków są wyłączone i nie ma z nimi żadnego kontaktu.

Zobacz też: Tomasz Lis ŚMIEJE się z zamachu na koncercie Ariany Grande?!

Polskie MSZ zostało poinformowane o zaistniałej sytuacji i współpracuje z brytyjskimi służbami w celu odnalezienia naszych rodaków.

Polacy wśród ZAGINIONYCH po zamachu w Manchesterze!
   
7 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

zyjacyś debile aktualizują tn portal? oni nie żyją kretyni!!!

gość, 23-05-17, 20:27 napisał(a):U mnie w Zielonej Górze masa Ukraińców, tych id kebabow tez coraz więcejolaboga!

U mnie w Zielonej Górze masa Ukraińców, tych id kebabow tez coraz więcej

A ja mam isc za miesiac na koncert Gunsow w Londnie….

gość: Sciagaja uchodzcow, 23-05-17, 13:55 napisał(a):To nieprawda że Polska nie przyjmuje uchodźców, oficjalnie nie, ale po cichu ściąga ich cały czas !!!!Pod pozorem studiów, wymian i podobnymi wszelkimi sposobami rząd ściąga do Polski całe tabuny uchodźców!!!Ostatnio odwiedziłem kilka malutkich miasteczek i wszędzie widać ciapatych i brudasów, szturmują restauracje, bo pewnie dostają z naszych podatków kieszonkowe kilka tysięcy złotych za nic. Odwiedziłem kilka małych wiosek i prawie w każdym zakładzie pracy pracują tabuny ukraińców. Niedługo zacznie się masowe mordowanie Polaków, jednego już w Ełku zamordowali, uważajcie i się przygotujcie!!!Nie ma to jak odlecieć totalnie. Dużo podróżowałam po Polsce i nigdzie nie widziałam żadnych uchodźców. Co do inwektyw to życzę Ci, żebyś sam/a padł/a ich ofiarą to może coś zrozumiesz chodź wątpie bo sądząc po stylu wypowiedzi w dupie byłeś/aś i gówno widziałeś/łaś. Zacznie się mordowanie Polaków? Serio? A co z Polakami, którzy gwałcą i mordują na wyspach, może Anglicy też powinni się nas obawiać i wysłać do domu, przy okazji jak już jesteśmy przy zasiłkach to w Irlandii jeśli chodzi o benefity pierwsze miejsce zajmują Polacy.

Nie martw sie, oni nie zaatakuja wtedy, predzej wybiora jakas knajpe bo wiekszosc policji bedzie na koncercie

To nieprawda że Polska nie przyjmuje uchodźców, oficjalnie nie, ale po cichu ściąga ich cały czas !!!!Pod pozorem studiów, wymian i podobnymi wszelkimi sposobami rząd ściąga do Polski całe tabuny uchodźców!!!Ostatnio odwiedziłem kilka malutkich miasteczek i wszędzie widać ciapatych i brudasów, szturmują restauracje, bo pewnie dostają z naszych podatków kieszonkowe kilka tysięcy złotych za nic. Odwiedziłem kilka małych wiosek i prawie w każdym zakładzie pracy pracują tabuny ukraińców. Niedługo zacznie się masowe mordowanie Polaków, jednego już w Ełku zamordowali, uważajcie i się przygotujcie!!!