Przyjaźń Belli Hadid i Kendall Jenner skończyła się z HUKIEM

3-R1 3-R1

Jeszcze w zeszłym tygodniu Kednall Jenner (21 l.) pomagała Belli Hadid (20 l.) uciekać na gali MET przed jej byłym chłopakiem i byłą przyjaciółką. Mowa o zakochanych Selenie Gomez (25 l.) i The Weeknd (25 l.).

Co ciekawe, panna Gomez i modelka jeszcze kilka miesięcy temu były przyjaciółkami. Jednak w dniu, w którym Sel wzniosła swój nowy związek na publiczny stopień, Bella wyrzuciła ją ze znajomych z Instagrama, czym zakończyła ich przyjaźń.

Dzisiaj Bella wbija w ten sam sposób nóż w plecy swojej przyjaciółki, Kendall.

Najnowsze doniesienia z życia młodszej siostry Gigi Hadid głoszą, że spotyka się ona z byłym chłoapkiem, Kendall, Jordanem Clarksonem.

Przypomnijmy, Jennerka umawiała się z koszykarzem kilka miesięcy temu, jednak temu związkowi sprzeciwiała się jej rodzina, która uznała, że jest on za mało sławny jak dla TEJ Kendall.

Przyjaźń Belli Hadid i Kendall Jenner skończyła się z HUKIEM

Przyjaźń Belli Hadid i Kendall Jenner skończyła się z HUKIEM

Przyjaźń Belli Hadid i Kendall Jenner skończyła się z HUKIEM

Przyjaźń Belli Hadid i Kendall Jenner skończyła się z HUKIEM

     
9 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ona jest smieszna.

gość, 09-05-17, 09:35 napisał(a):[quote]gość: ka, 09-05-17, 06:56 napisał(a):ta kendall też ma tyłek powiększony… bezmózgowieGdzie ty u niej widzisz powiększony tyłek? Przecież ma nieduży. One mają genetycznie dość szerokie biodra, ona też ma, ale sam w sobie tyłek ma przecież dość mały. To, że jest bardzo szczupła nie oznacza przecież, że automatycznie musi mieć brak bioder czy “płaskodupie”.[/quote]można mieć mały ale jędrny, uniesiony i okrągły tyłek, kiedy niektórzy zrozumieją, że figury są różne

Kendall ma zrobioną pupę przysiadami i innymi ćwiczeniami… Sama taką mam po 2 latach lekkich ćwiczeń, poza tym jeżeli cie nie stać na powiększanie pupy to przynajmniej nie obrażaj innych ludzi

gość: ka, 09-05-17, 06:56 napisał(a):ta kendall też ma tyłek powiększony… bezmózgowieGdzie ty u niej widzisz powiększony tyłek? Przecież ma nieduży. One mają genetycznie dość szerokie biodra, ona też ma, ale sam w sobie tyłek ma przecież dość mały. To, że jest bardzo szczupła nie oznacza przecież, że automatycznie musi mieć brak bioder czy “płaskodupie”.

ta kendall też ma tyłek powiększony… bezmózgowie

właśnie są razem na wakacjach

bam bam bam 😉

Swoja droga to zenujace… umawiac sie z bylym, swojej kolezanki;) zenujace sa takie kobiety.

gość, 09-05-17, 03:40 napisał(a):Swoja droga to zenujace… umawiac sie z bylym, swojej kolezanki;) zenujace sa takie kobiety.Co w tym żenującego, to jest BYŁY, więc zupełnie nie rozumiem oburzenia…