Paulo Sousa niespodziewanie zrezygnował z funkcji trenera reprezentacji Polskiej. Już cztery dni później, czyli w środę został oficjalnie nowym trenerem brazylijskiego klubu CR Flamengo. Do dziś kibice i polscy piłkarze grzmią po skandalicznym zachowaniu Portugalczyka.

Kim jest Paulo Sousa – nowy selekcjoner reprezentacji Polski? Jego żona brała udział w odważnej sesji

Radosław Majdan o Paulo Sousie

Polaków i przede wszystkim nowego prezesa PZPN, Cezarego Kuleszę zdenerwowało stwierdzenie Sousy, że „otrzymał bardzo atrakcyjną ofertę od jednej z drużyn klubowych”. Teraz do sprawy odniósł się były już piłkarz, Radosław Majdan.

Mimo że przebywa na wakacjach w Tajlandii, bacznie śledzi, co dzieje się w polskiej piłce nożnej. Po wpisie widać, że Majdan zdenerwował się zachowaniem Paulo Sousy:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ŚLUBIE Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego (ZDJĘCIA)

Nie zamierzał dyplomatycznie, a wprost napisać, co sądzi o jego odejściu. Wyszło dość zabawnie, bo do tego wykorzystał swojego syna, Henryka:

Tak zareagował mój Henio, gdy opowiedziałem mu historię trenera, który okazał się oszustem i zdrajcą. Trenera, który pięknie opowiadał i czarował, a na koniec zostawił naszą Reprezentację przed najważniejszym meczem eliminacji do Mistrzostw Świata…. –  śmieje się mąż Rozenek.

Radosław Majdan wyciął dzieci Małgosi ze zdjęcia! Fani: „A reszta się nie nadawała na zdjęcie”?

Stwierdza, że odejście portugalskiego trenera na pewno wyjdzie na dobre. Przy okazji wbił szpilę byłemu prezesowi PZPN Bońkowi:

Osobiście uważam, że zrobił nam przysługę, gdyż wyniki miał delikatnie mówiąc fatalne, styl kiepski a statystyki w xx wieku tylko jeden Selekcjoner naszej Reprezentacji miał gorsze, Zbigniew Boniek i chyba właśnie po to go zatrudnił , żeby nie być ostatnim – ocenił Majdan.

Plotkuje się, że do kadry może wróci Adam Nawałka. Co Wy na to?

Paulo Sousa Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulo Sousa Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulo Sousa Fot. Piętka Mieszko/AKPA