Rafał Zawierucha miał wcielić się w postać Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu w… Hollywood”. Miał on opowiadać o morderstwie, którego w 1958 dokonała grupa Charlesa Mansona. Zginęła wtedy ciężarna Sharon Tate, żona Romana Polańskiego.

To TEN polski aktor zagra u boku Pitta, DiCaprio i Al Pacino w filmie Tarantino

Rafał Zawierucha został wycięty z filmu Quentina Tarantino?

Rafał Zawierucha miał wystąpić w produkcji u boku samego Brada Pitta czy Leonardo DiCaprio. Niestety, nie widać go ani w zwiastunie ani na plakatach. Pojawiają się doniesienia, że zagrał jedynie epizody, które dodatkowo na koniec mogą zostać wycięte.

Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha w rozmowie z „Faktem” powiedział:

Zobaczymy niedługo. Premiera już w maju, więc pozostaje się uzbroić w cierpliwość. Zawsze i wszędzie będę podkreślał, że zaproszenie przez Quentina było dla mnie wielkim zaszczytem. Ta historia bardzo mnie zmieniła. Po pierwsze mogłem przyglądać się największym gwiazdom przy pracy, a po drugie, na prywatnym gruncie, spotkałem się z legendami filmu. To była ważna lekcja.

Joanna Kulig zdradza kulisy pracy w Hollywood: ludzie mają przyklejony uśmiech

Rafał Zawierucha – kariera

Rafał Zawierucha (32 l.) nie należy do tych najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Grał m.in. w filmie „Bogowie”, „Miasto 44” oraz  w serialu „Przepis na życie”. Rola w filmie Tarantino mogła otworzyć mu wiele drzwi.

Rafał Zawierucha Rafał Zawierucha
Bradd Pitt i Leonardo Di Caprio na planie Once upon a time Quentin Tarantino z partnerką Daniellą