Rebel Wilson zachwyciła świat utratą niema 40 kilogramów wagi. Aktorka, która dotychczas znana była z zabawnych ról dziewczyn plus size, dziś jest nie do poznania. Ostatnie zdjęcia z australijskich rozgrywek Sydney Tennis Classic, pokazują jak aktorka wygląda dziś. Jest jej jeszcze mniej.

Managerowie Rebel Wilson prosili ją, by nie przechodziła na dietę

Przesadna utrata wagi?

Rebel Wilson wyglądała w sensacyjnie. Na mecz pomiędzy Jordanem Thompsonem i Marcosem Gironem na Sydney Tennis Classic założyła czarną bluzkę i podarte niebieskie dżinsy, które podkreślały jej smukłą sylwetkę. Look uzupełniła torebką Gucci. Gwiazda dołączyła na trybunach do 33-letniej koleżanki Brittany Hockley, gwiazdy show „The Bachelor”.

Rebel dalej walczy z kilogramami

Aktorce jest mało i wciąż walczy „ze zbędnymi kilogramami”. Jej ostatni post na Instagramie pokazuje jak w stroju sportowym prezentuje swoje coraz chudsze ciało.

To jest prawdziwy powód, dla którego Rebel Wilson tak schudła

Mimo problemów z managementem, który odradzał jej utratę wagi, aktorka wciąż chce być chudsza i nigdy nie wrócić do wagi sprzed czasu diety. Niestety, jak przewidział jej agent i osoby z jej otoczenia, w Hollywood na razie nie ma dla niej miejsca. Utarte role, w których odnajdowała się doskonale nie są już dla niej. A nowych jak na razie nie ma.

Fani pokazują swoje wsparcie dla aktorki, ale martwią się, że jej walka z nadwagą doprowadzi do czegoś złego. Rebel jest coraz chudsza.

Rebel Wilson zrzuciła ponad 30 kg i chwali się zdjęciem w kostiumie kąpielowym

Rebel Wilson Fot. EliotPress / MEGA / The Mega Agency / Forum

Rebel Wilson w skórzanych legginsach

Rebel Wilson w skórzanych legginsach fot. Mega Agency / Forum