41-letnia Rebel Wilson to popularna aktorka, którą możecie znać z takich filmów jak: „Pitch Perfect”, „Druhny”, czy „Oszustki”. Od lat była aktorką charakterystyczną, która otrzymywała jedynie komediowe role postaci plus size. Mimo, że przez lata walczyła ze stereotypami i z dumą nosiła swoje kilogramy (a było ich ponad 100), w zeszłym roku postanowiła schudnąć.

„Myślę, że to, co było dla mnie naprawdę interesujące, to sposób, w jaki traktują cię inni. Czasami będąc większą, ludzie niekoniecznie patrzą na ciebie dwa razy. A teraz, kiedy jestem w dobrej formie, ludzie proponują wnieść moje artykuły spożywcze do samochodu i przytrzymać mi otwarte drzwi. Pomyślałem: >>Czy tego doświadczają inni ludzie przez cały czas?<<„

Rebel Wilson przeszła na dietę Mayera. Dr Franz Xaver Mayr wierzy, że wszystko jest związane z jelitami, a to, co jemy (lub czego nie jemy) może wpływać na nasz ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Mayr wierzy, że większość ludzi zatruwa swój układ trawienny pokarmami. Australijska aktorka zaczęła swoją metamorfozę od dwutygodniowej wizyty w Centrum Mayera, a także zaczęła ćwiczyć z osobistym trenerem.

Rebel Wilson schudła prawie 20 kilogramów. „Płacili mi, żebym była krąglejsza”

Dieta Rebel Wilson

Odkąd Rebel Wilson przeszła na dietę nie tylko lepiej się czuje, ale również zyskała więcej pewności siebie. W zeszłym roku mówiła w mediach, że chce dojść do wymarzonej wagi 75 kg, jednak na tym nie poprzestała i wciąż traci kilogramy.

„Lubię myśleć, że wyglądam dobrze we wszystkich rozmiarach i rzeczach, i zawsze byłam dość pewna siebie. Więc to nie było tak, że nie byłam pewna siebie, a teraz jestem super pewna siebie. Można powiedzieć, że na Instagramie publikuję wiele swoich zdjęć, bo czuję się doskonale w swoim ciele. Jednak myślę, że powinnam się uspokoić z tą megalomianią” – wyznała w jednym z wywiadów.

Liam Hemsworth namiętnie całuje Rebel Wilson!

A jak Wy oceniacie metamorfozę gwiazdy? Czy Rebel Wilson wygląda lepiej? Jedno jest pewne, na pewno czuje się lepiej i jak sama mówi jest zdrowsza.

Rebel Wilson przed metamorfozą

Rebel Wilson przed metamorfozą fot. AGI / Spread Pictures / Forum

Rebel Wilson przed metamorfozą

Rebel Wilson przed metamorfozą fot. Backgrid USA / Forum