Red Hot Jennifer Lawrence! (FOTO)

5-R1 5-R1

Wizyty Jennifer Lawrence (25 l.) na czerwonych dywanach zawsze są szeroko komentowane przez prasę. Może to dlatego, że aktorka zaskarbiła sobie miłość internautów kilkoma dosłownymi potknięciami na salonach? Może to jej naturalny wizerunek czy poczucie humoru? W każdym razie, aktorka stała się ulubienicą Ameryki. Nie zaszkodził jej nawet napad hakerów na chmurę i ujawnienie jej bardzo pikantnych zdjęć.

Wczoraj na rozdaniu Złotych Globów Jenn nie zaliczyła żadnej wpadki – nie podarła sukni, nie przewróciła się na czerwonym dywanie, nie upuściła na siebie kawałka ciastka. Kusiła w czerwonej sukni od Diora.

Jednak JLaw zawsze ma jakieś przygody. Wczoraj na gali spotkała np. swojego byłego chłopaka, Nicholasa Houlta. Jak zachowała sie w obliczu spotkania z byłym? Świadkowie relacjonują, że aktorka z uśmiechem przywitała się z byłym partnerem. Wymienili kilka zdań i pożegnali się.

Bez ekscesów, dąsów czy udawania, że się nie znają. Klasa?

&nbsp
Red Hot Jennifer Lawrence! (FOTO)

Red Hot Jennifer Lawrence! (FOTO)

Red Hot Jennifer Lawrence! (FOTO)

Red Hot Jennifer Lawrence! (FOTO)

Red Hot Jennifer Lawrence! (FOTO)

Red Hot Jennifer Lawrence! (FOTO)

   
27 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 11-01-16, 14:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-16, 10:38 napisał(a):[/b]Tak ona i klasa. Trudno, żeby się z byłym szarpała. “Klasę” to pokazała na fotkach ze spermą. Nie róbcie z niej na siłę damy.Nie przesadzaj, od zawsze wiadomo że kobieta powinna być damą na salonach, a q*wą w sypialni. To co robi w swoim łóżku, ze swoim chłopakiem to tylko ich sprawa i powinno to nikogo interesować.[/quote]Z czyim chlopakiem. On wtedy podobno krecil film na innym kontynencie.

[b]gość, 11-01-16, 13:20 napisał(a):[/b]Czemu ją nagradzają co roku?Powariowali przecież jest tyle uzdolnionych aktorów.Ona na to nie zasługuje.tez tak uważam.

Ha ha kozak jeszcze nie zauwazyl ze Jenn sie spocila ale w sumie to dobrze nie ma sie czym zachwycac !! Lubie Jenn bo wydaje sie byc spoko dziewczyna z sasiedztwa !! 😀

Zajeb***a sukienka :)))

[b]gość, 11-01-16, 13:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-16, 10:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-16, 09:08 napisał(a):[/b]Uuuu, chyba się stresowała bo paszki się jej spociły. Jakby miała pełną suknię to pewnie miałaby spocone pachy jak Lewandowska swego czasu. Swoją drogą to niesamowite, że wszystkie portale pokasowały artykuły z pachami Lewej :DNiesamowite jest to, że ktoś zawraca sobie głowe pamiętaniem i rozpisywaniem o tym:/[/quote]Zawracam sobie głowę pamiętaniem o czymś? Kojarzenie faktów to element inteligencji, co ewidentnie jest ci obce. Dziwi mnie, że zwracasz mi uwagę z powodu pisania o czymś gdzie sama napisałaś komentarz praktycznie bez treści związanej z artykułem a tylko usilnie starasz się przyczepić. Poszukaj najpierw błędów i braków u siebie a później, jak już będziesz doskonała (długa droga przed tobą), czepiaj się mnie.[/quote]Twój komentarz był złośliwy i mało inteligentny.

ona jest paskudna, jeszcze z długimi włosami wyglądała jako tako, teraz ohyda

[b]gość, 11-01-16, 10:38 napisał(a):[/b]Tak ona i klasa. Trudno, żeby się z byłym szarpała. “Klasę” to pokazała na fotkach ze spermą. Nie róbcie z niej na siłę damy.Nie przesadzaj, od zawsze wiadomo że kobieta powinna być damą na salonach, a q*wą w sypialni. To co robi w swoim łóżku, ze swoim chłopakiem to tylko ich sprawa i powinno to nikogo interesować.

Irytuje mnie ta baba nie dość że beztalencie to brzydka

Od tej wpadki z wyciekiem jej nagich zdjęć, jakoś nie mogę na nią patrzyć, do tego chyba zmieniła stylistę bo wygląda tragicznie… a w filmach zawsze śliczna.

Czemu ją nagradzają co roku?Powariowali przecież jest tyle uzdolnionych aktorów.Ona na to nie zasługuje.

Jak dla mnie to ona jest okropną aktorką jak oglądam z nią filmy to mi się odechciewa oglądać.Nie wiem czemu wszyscy się nią tak zachwycają a przecież jest wielu innych uzdolnionych aktorów,którzy zasługują na Oscara,a ją obdarowują nagrodami wierzyć się nie chce.

[b]gość, 11-01-16, 10:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-01-16, 09:08 napisał(a):[/b]Uuuu, chyba się stresowała bo paszki się jej spociły. Jakby miała pełną suknię to pewnie miałaby spocone pachy jak Lewandowska swego czasu. Swoją drogą to niesamowite, że wszystkie portale pokasowały artykuły z pachami Lewej :DNiesamowite jest to, że ktoś zawraca sobie głowe pamiętaniem i rozpisywaniem o tym:/[/quote]Zawracam sobie głowę pamiętaniem o czymś? Kojarzenie faktów to element inteligencji, co ewidentnie jest ci obce. Dziwi mnie, że zwracasz mi uwagę z powodu pisania o czymś gdzie sama napisałaś komentarz praktycznie bez treści związanej z artykułem a tylko usilnie starasz się przyczepić. Poszukaj najpierw błędów i braków u siebie a później, jak już będziesz doskonała (długa droga przed tobą), czepiaj się mnie.

świetne okazje, kupuj za grosze: trafisz.com/p/FUpfc4Z64tlo2zp91LAwkDf9DapdWDDv

Piękna i naturalna !!

Twarz chłopki.

Czepiacie się każdemu podoba się co innego ja uważam że ona jest bardzo ładna.

Najsztuczniejszy uśmiech Hollywood!

klasa..tylko spermy na twarzy brakuje hehewyglada jakos tak mesko w tym uczesaniu

ciekawe komu znowu dala dupy ze globa tym razem dostalajest masa lepszych aktorek niz ona a tu ona nagrody zgarnia

Tak ona i klasa. Trudno, żeby się z byłym szarpała. “Klasę” to pokazała na fotkach ze spermą. Nie róbcie z niej na siłę damy.

[b]gość, 11-01-16, 09:08 napisał(a):[/b]Uuuu, chyba się stresowała bo paszki się jej spociły. Jakby miała pełną suknię to pewnie miałaby spocone pachy jak Lewandowska swego czasu. Swoją drogą to niesamowite, że wszystkie portale pokasowały artykuły z pachami Lewej :DNiesamowite jest to, że ktoś zawraca sobie głowe pamiętaniem i rozpisywaniem o tym:/

Nie przejadla sie jeszcze? Swoja droga pomijajac korekty buzki to teraz Jenn jest b. ladna. Jakas taka intrygujaca ta buzia jej. Figura tez do pozazdroszczenia. Ale ile mozna ja ogoladac w podobnych rolach? A juz ciagle ten sam duet to przegiecie lekkie. :DSukienka sliczna i naszyjnik. Chociaz dół sukni moglby bardziej opinac sylwetke.

[b]gość, 11-01-16, 08:02 napisał(a):[/b]David Bowie ie zyje!!!!Smutna wiadomość 🙁

Uuuu, chyba się stresowała bo paszki się jej spociły. Jakby miała pełną suknię to pewnie miałaby spocone pachy jak Lewandowska swego czasu. Swoją drogą to niesamowite, że wszystkie portale pokasowały artykuły z pachami Lewej 😀

Nagradzanie tej dziewczyny co roku to jest jakaś porażka. “Joy” to kupa, nie film. Co roku ona i Cooper muszą zagrać w jednym filmie Russela? Przecież to jakaś paranoja. Najbardziej przereklamowana aktorka Hollywood ever.

David Bowie ie zyje!!!!

Sztuczny usmiech wgl jest jakas taka sztuczna –‘