Wszelkiego rodzaju wielkie gale to bogate źródło plotek na temat gwiazd. Kto i co założył, kto z kim przyszedł, kto komu podał rękę lub kto kogo omijał szerokim łukiem…? I choć tegoroczna uroczystość wręczenia Złotych Globów odbyła się bez większych wpadek czy niespodziewanych zwrotów akcji, Jo Koy – komik prowadzący galę – mógł podpaść niektórym osobom. Kto może wpisać go na czarna listę? Nie zdziwimy się, jeśli byłaby to Meghan Markle i książę Harry.

Złote Globy 2024: Jennifer Lopez, Meryl Streep, Margot Robbie, Taylor Swift, Natalie Portman… (DUŻO ZDJĘĆ)

Książę Harry i Meghan Markle wyśmiani ze sceny podczas Złotych Globów

Jak z rolą gospodarza imprezy poradził sobie Jo Koy? Jego pracę zdecydowanie można zaliczyć na plus. 52-latek często częstował zgromadzonych gości dowcipami, co skutkowało regularnymi wybuchami śmiechów i oklasków. Działo się tak i wtedy, gdy komik zaserwował nieco złośliwy żart w kierunku rodziny królewskiej, a w szczególności księcia Harry’ego i jego żony. A wszystko zaczęło się niewinnie, bo od humorystycznej opowieści na temat „Sukcesji”, docenianej nie tylko przez widzów produkcji.

Złote Globy 2024. Bradley Cooper tym razem zaprosił mamę na czerwony dywan

„Sukcesja” ma dziewięć nominacji. Po prostu świetny serial o bogatej, białej, dysfunkcyjnej rodzinie, pełnej intryg – och, czekajcie, to „The Crown”. Przepraszam – zażartował Jo Koy.

Ale to nie wszystko. Z imienia i nazwiska oberwało się też Meghan i Harry’emu. Zarówno pierwsza, jak i druga uwaga spotkała się z rozbawieniem publiczności.

Harry i Meghan Markle otrzymali miliony za nierobienie absolutnie nic i to tylko dzięki Netflixowi – oznajmił.

Przypomnijmy, że umowa księcia Harry’ego i jego zony ze streamingowym gigantem opiewała na prawie 100 milionów dolarów. W ramach tego dokumentu małżeństwo zgodziło się na produkcję filmu dokumentalnego, którego byli głównymi bohaterami.

Wyszło zabawnie?

Timothée Chalamet i Kylie Jenner razem na Złotych Globach. Nie szczędzili sobie czułości

Prince Harry and Meghan Markle, Credit line: Dominic Lipinski / PA Images / Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum