Reese Witherspoon i Vince Vaughn się nienawidzą
Reese Witherspoon nie ma lekko na planie swojego najnowszego filmu (podkreślamy: najnowszego!). Aktorka z całej duszy nie cierpi Vinca Vaughna, który partneruje jej na planie.
Atmosfera jest bardzo napięta. Jedno drugiego unika, a kiedy już przyjdzie im pracować razem (co i tak jest nieuniknione), lecą iskry.
– To największe dziecko, jakie kiedykolwiek spotkałam! – żaliła się magazynowi OK! aktorka.
Ponoć powodem niesnasek jest poczucie humoru aktora, którego Reese nie rozumie. Coś kiedyś powiedział… Co? Nikt nie wie. Zastanawiające, co tak bardzo ubodło gwiazdę, że do dziś ma żal.
pewnie chciala sie z nim r.u.c.h.a.c a on jej nie chcial i dlatego go nienawidzi
no nie każdy może się lubić…
no wlasnie a dlaczego podkreslają “najnowszego”?
nie rozumie jego poczucia humoru, już kiedyś o niej czytałam że jest strasznie poważna, powiedział to chyba ktoś od legalnej blondynki, że robią komedię a ona się strasznie napina
nie tak trudno znaleźć w niej coś czym można byłoby ją zranić 😛 przykre, ale prawdziwe. choć z tego co słyszałam – równa z niej babka.
mówi się ‘nie cierpi z całego serca’, nie ’z całej duszy’, pismaku.
gość, 30-09-08, 11:43 napisał(a):TEZ GO NIE LUBIĘ, PASZTET !ja tam pasztet lubię
TEZ GO NIE LUBIĘ, PASZTET !JA TAM PASZTET LUBIĘhahahaa ja tez lubie pasztet ale n ie oten pasztet chodzi hahaha
mówi się ‘nie cierpi z całego serca’, nie ’z całej duszy’, pismaku.
dlaczego podkreslaja ‘najnowszego’? nie czaje:)
oj to nie dobrze!!!
heh, no trudno ;] nie każdy musi się lubić, albo wręcz kochać…
gość, 29-09-08, 20:50 napisał(a):gość, 29-09-08, 20:38 napisał(a):lubię ją tylko jako aktorkę, bo bardzo dobrze wciela się w różne role.. ale jako osobę, to nie, widać, że to wredne babsko. Wygląda na taką z nosem do góry, zresztą brzydka jest, koślawa, a robi się na piękność. Kiedyś mocno krytykowała Jessikę Simpson, że jest głupia, a to typowa zazdrość.ALE Z CIEBIE OGRANICZONA OSOBA! WSPOLCZUJE GLUPOTY!!Dołączam się do wyrazów współczucia. I pewnie też uważasz, że rude to wredne, a blond głupie?
TEZ GO NIE LUBIĘ, PASZTET !
on wygląda jak Jabba the Hutt
oni juz grali w jakims filmie razem nie?
Ona taka stara-maleńka,kobieta z twarzą dziecka,no ita bródka-szpiczasty ołówek,nie ma sie co zachwycac jej uroda.Ale aktorką jest świetną,to fakt.
lubię ją tylko jako aktorkę, bo bardzo dobrze wciela się w różne role.. ale jako osobę, to nie, widać, że to wredne babsko. Wygląda na taką z nosem do góry, zresztą brzydka jest, koślawa, a robi się na piękność. Kiedyś mocno krytykowała Jessikę Simpson, że jest głupia, a to typowa zazdrość.
Nie mogę patrzeć na tą “legalną blondynę”. Źle jej z oczu patrzy i w ogóle jest ohydna. fuj
ale burak z tego vinca
gość, 29-09-08, 20:38 napisał(a):lubię ją tylko jako aktorkę, bo bardzo dobrze wciela się w różne role.. ale jako osobę, to nie, widać, że to wredne babsko. Wygląda na taką z nosem do góry, zresztą brzydka jest, koślawa, a robi się na piękność. Kiedyś mocno krytykowała Jessikę Simpson, że jest głupia, a to typowa zazdrość.ALE Z CIEBIE OGRANICZONA OSOBA! WSPOLCZUJE GLUPOTY!!
Na kozaczku już byhł taki news… Z tego co pamiętam to chodziło o to że Reese uważała że Vince nie jest profesjonalny bo ciągle grał ‘na żywioł’ i często przychodził nachlany.
ludzie doinformujcie sie zamiast bezmyslnie krytykowacvince i reese kreca juz nowy wspolny film i ponoc nadal sie zra 😛
No własni8e, ja o tym już dawno tu czytałam.
Co to za news? Zdjęcia do tego filmu zostały zakończone już parę miesięcy temu, a Reese zrobiła sobie teraz półroczną przerwę od grania. Wszystkie portale kiedyś o tym pisały, ale podobno pod koniec zdjęć Reese i Vince doszli do porozumienia.
Dodam , że pisałam, to w grudniu 2007 roku.
on jest znany z poczucia humoru, w filmie ‘’pan i pani smith’’ też to pokazał,moze nawet i był sobą… heh’ , za nia nie przepadam,wydaje sie taka wyniosła
Pisałam, o tym kiedyś. kozak daje ciągle nieświeże informacje.