Emocję po emocjonalnym wpisie Kingi Rusin, która ostro oceniła Małgorzatę Rozenek – Majdan powoli opadają. Wszystkie media żyły konfliktem pomiędzy dwoma paniami, ale nie tylko. Również gwiazdy postanowiły wypowiedzieć się po której są stronie. Michał Piróg, Joanna Krupa, Radosław Majdan, czy Doda głośno mówiły co o tym myślą.

KYLIE JENNER POKAZAŁA PEDICURE! INTERNAUCI POKŁADAJĄ SIĘ ZE ŚMIECHU…

Renata Kaczoruk w rozmowie z Party powiedziała:


(…) Bardzo dobrze rozumiem emocje Kingi. Rozumiem też, dlaczego trudno mogło być przyjąć jej krytykę. (…) Kinga działa w nadziei, ze może mieć wpływ na wybory innych i małymi krokami zmieniać sytuacje zwierząt. Dobra zmiana czasem wymaga dymu, jednak chyba nie takiego jaki powstał. Myślę, że zapalnikiem było poczucie, że jej wysiłki i wartości zostały zdeprecjonowane, i potrzeba wyraźnej ich obrony.

Justin Bieber z ŻONĄ całują się na ulicy – wujek Hailey potwierdził ŚLUB! FOTO


Spór w sferze publicznej zawsze wymyka się spod kontroli. Zaczyna się niestety walka na siłę medialną, i nie wiadomo jak daleko przesuwa się granice. Dla nikogo o zdrowych zmysłach nie jest to przyjemne doświadczenie, i żadnej ze stron nie przynosi poczucia wygranej. Wręcz przeciwnie. Kosztuje mnóstwo stresu

– dodaje.

Zgadzacie się?