Rinke Rooyens i Malwina Wędzikowska nie planują ślubu
Były mąż Kayah, Rinke Rooyens, od dłuższego już czasu spotyka się ze stylistką, Malwiną Wędzikowską. Para poznała się na planie show Tylko nas dwoje, od pół roku mieszkają razem.
eFakt powołując się na znajomego pary pisze, że zakochani nie mają w planach małżeństwa. Przynajmniej na razie podoba im się funkcjonowanie w takim związku:
Oni się bardzo kochają i nie potrzebują papierka, który to poświadcza – gazeta cytuje kolegę Rooyensa.
Przyznacie, że barwna z nich para i wdzięczny obiekt plotek?
ile ona ma lat a ile on ?
na drgugi zdjęciu ma spocone pachy, jako stylistka powinna wiedziec ktory material i pot nie ida w parze……………
Rinke, ty jakcoś wdziejesz to nie ma ch***a we wsi;)
czyli kurestwo
gość, 26-12-10, 09:31 napisał(a):co to za głupi zwyczaj , zeby nosic odkryte palce nawet w kozakach ?wszedzie te paluchy..brzydko to wygladaRacja, wygląda to strasznie.
ale sie spociła na środkowym zdjęciu 😀
On jest stylistą?? Beznadziejny ma styl. Nigdy nie skorzystałabym z jego porad;/
gość, 26-12-10, 12:53 napisał(a):gość, 26-12-10, 12:38 napisał(a):stylista a ubiera sie jak pajacto ona jest stylistka kretynie, on jest producentem… co za ludzie tekst czytać !poza tym Rinke wg mnie ubiera się świetnie, w 100 procentach odstaje od tj bandy pajaców ibiszów cichopków ubiera się bardzo oryginalnie, wprowadza nowatorstwo na te nasza nudne “salony” pozdrawiamTylko kRETYN może dodać taki komentarz!
Gó..no z tego!Ona chce jego milionówOn jej t yłka..Żadne uczucie! Czysty bisnes!
nie on jest stylistą, tylko ona… nauczcie sie czytac…;/
Fajna para. Taka nietuzinkowa. Lubię na nich patrzeć. Oby im się poszczęściło.
gość, 26-12-10, 12:38 napisał(a):stylista a ubiera sie jak pajacto ona jest stylistka kretynie, on jest producentem… co za ludzie tekst czytać !poza tym Rinke wg mnie ubiera się świetnie, w 100 procentach odstaje od tj bandy pajaców ibiszów cichopków ubiera się bardzo oryginalnie, wprowadza nowatorstwo na te nasza nudne “salony” pozdrawiam
nowe bolerko zara al*egro.pl/zara-bolerko-czarne-power-shoulders-bufki-s-nowe-i1379048331.html
ona sie troche przy nim wylansuje,wyplynie na szerokie wody i baj baj;)ale on ma zabojczy styl ,idealny zywy manekin do stylizowania dla niej
stylista a ubiera sie jak pajac
co to za głupi zwyczaj , zeby nosic odkryte palce nawet w kozakach ?wszedzie te paluchy..brzydko to wyglada
dwa cudaki!!!!!
to jakaś rodzina tej aktorki Ani Wendzikowskiej?