Janusz Palikot jak zwykle szokuje! Tym razem biznesmen postanowił podzielić się prawdziwym luksusem. Unikalny Rolls-Royce, którym podróżowali sami założyciele marki Przyjazne Państwo – Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot, jest do wygrania! Ale uwaga – to nie jest byle jaki pojazd! Sama jego cena potrafi przyprawić o zawrót głowy – to 2 miliony złotych na czterech kołach!

Rolls-Royce jak z marzeń!

Ceny Ghosta na rynku wtórnym wahają się od 1 do ponad 2 milionów złotych. Zobaczycie go tylko u Palikota! Moc 625 KM, 799 Nm i silnik V12 o pojemności 6,75 litra. Jakby tego było mało, ten kosmicznie drogi samochód zwraca uwagę potężnymi chromowanymi felgami i podwójnym malowaniem. Wyjątkowe tablice rejestracyjne W7 BUH tylko dodają mu uroku. To nie jest pojazd, to jest skarb!

Jak zdobyć skarb Palikota?

Aby go zdobyć, trzeba dołączyć do projektu Skarbiec Palikota. Ale pamiętaj, że to nie jest zwykły skarbiec. To jest skarbiec pełen nagród! Nie dość, że do wygrania jest samo auto, to jeszcze lista nagród dodatkowych również robi wrażenie. Tygodniowy pobyt w posiadłości Palikota w Dzierwanach, gdzie dotychczas było to możliwe poprzez wygranie aukcji WOŚP, tygodniowy wyjazd do Marrakeszu, czy tygodniowy pobyt w Nowym Jorku z samym Januszem Palikotem! Czy może być coś lepszego? Oczywiście, że może! Kolacja w 3 ze 100 najlepszych restauracji świata (według przewodnika Michelin) w towarzystwie tego oryginalnego biznesmena. Wybierz się na luksusowy tour z Januszem Palikotem!

Janusz Palikot – człowiek z misją!

Działania Palikota zawsze wzbudzały duże emocje. Tym razem postanowił on podzielić się z nami kawałkiem swojego luksusowego życia. To nie tylko konkurs. To sposób na życie! Janusz Palikot pokazuje, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Prawdziwy mistrz luksusu, oryginalności i niepowtarzalności. A teraz to wszystko jest na wyciągnięcie ręki!
Janusz Palikot znowu pokazuje, że jest człowiekiem, który zawsze jest o krok przed innymi. Kiedy inni oferują nagrody, on oferuje marzenia. Kiedy inni proponują cele, on proponuje przygodę. To jest prawdziwy duch Palikota – zawsze inny, zawsze nowatorski, zawsze oryginalny!

A więc? Gotowi na przygodę życia? Z Januszem Palikotem nawet droga do luksusu może być nie tylko prosta, ale i ekscytująca! Nie ważne czy marzysz o luksusowym aucie, czy o podróżach do najbardziej egzotycznych zakątków świata – z Palikotem wszystko jest możliwe! Nie zwlekaj! Odwiedź stronę Skarbca Palikota i weź udział w najbardziej ekscytującym konkursie, jaki kiedykolwiek widziałeś! Wygraj auto marzeń, doświadcz luksusu jak nigdy dotąd i żyj pełnią życia! Więcej o konkursie i projekcie: http://skarbiecpalikota.pl/.

Janusz Palikot daje Ci klucze do swojego świata. Pytanie tylko, czy jesteś gotowy, żeby je przyjąć?