Ich miłość wydaje się idealna, jak w scenariuszu hitowej komedii romantycznej. Sławny kompozytor i dyrygent Piotr Rubik, zakochał się w marzącej o wielkiej miłości i światowym życiu Agaty Paskudzkiej, skromnej dziewczynie z Wrocławia – pisze Świat i Ludzie.

Pismo zastanawia się, dlaczego data ślubu jest wciąż przekładana. Para poznała się w czasie wyborów Miss Polonia, kiedy to Paskudzka zdobyła tytuł drugiej wicemiss.

Rubik przeniósł się dla ukochanej z Warszawy do Wrocławia, a potem poprosił rodziców Agaty o rękę ich córki. Oczywiście zgodzili się bez wahania.

Już od dłuższego czasu mówi się o ślubie, ale dotąd wszystko pozostaje na etapie przygotowań. Magazyn Świat i Ludzie dowiedział się jednak od znajomych kompozytora, że do ślubu mu się nie spieszy.

Według jednej z teorii Rubik obawia się prozy życia.

– Miałem za sobą trudne przeżycia. Mimo to, umiałem się otworzyć na nowy związek. Bo warto iść za głosem serca – zapewnia mimo wszystko kompozytor.

– Oboje są zabiegani i nie mają czasu. Agata studiuje, Piotr koncertuje jak oszalały, no i jeszcze komponuje. Ale bardzo się kochają i chcą być razem. Na zawsze – stwierdza w rozmowie z pismem znajomy pary.

Pewnie sprawa jest prosta – nie ma czasu. A skoro rzeczywiście to miłość na zawsze, data nie gra roli.