Rob Kardashian (32 l.), młodszy brat Kim Kardashian (39 l.) unika mediów jak ognia. Nawet paparazzi nie mają na niego sposobu – zdjęcia Roberta nie trafiają do żadnych agencji, nikt nie wie, jak dziś wygląda był celebryta.

Rob Kardashian pokazał NOWE zdjęcie Dream – jest prześliczna

Robert wycofał się z życia publicznego po rozstaniu z Blac Chyną, krótko po narodzinach ich córki, Dream (2,5 l.). Od tamtej pory Rob pojawia się wyłącznie na Twitterze – a i tam bardzo rzadko. Zdecydowanie częściej pokazuje na swoim kanale fotki córeczki.

Tymczasem fani wytropili Roberta na nagraniu, które wrzuciła na swój profil Kim Kardashian. W poniedziałkowy wieczór Kardashian-West zorganizowała domową imprezę dla rodziny. Internauci zauważyli, że jednym z gości był młodszy brat Kim.

Co prawda nie widać jego twarzy, ale po tułowiu i nogach fani wnioskują, że to brat Kim. W dodatku dużo szczupejszy niż wtedy, gdy spotykał się z Chyną.

Wiemy, ile już schudł Rob Kardashian. NIESAMOWITA metamorfoza

Kilka miesięcy temu Robert wrzucił na Twittera zdjęcie z siłowni. Dał tym samym sygnał, że znów zaczyna batalię o swoje zdrowie. Jego znajomi opowiadali „People”, że od dłuższego czasu ROb nie może utrzymać wagi. Wciąż chudnie i tyje, co nie służy zdrowiu (Kardashian choruje na cukrzycę).

 

To fragment filmu z urodzin Kim Kardashian. W tle widać dwóch mężczyzn - internauci uznali, że ten po lewej stronie to Rob Kardashian. Faktycznie wygląda szczuplej niż kiedyś.

To fragment filmu z urodzin Kim Kardashian. W tle widać dwóch mężczyzn – internauci uznali, że ten po lewej stronie to Rob Kardashian. Faktycznie wygląda szczuplej niż kiedyś.

 

2013 rok – Rob Kardashian z mamą, Kris Jenner, fot. [Photo via Newscom]

Rob w 2017 roku, fot. FameFlynet

Robert Kardashian w czasach, gdy był związany z Blac Chyną

Robert Kardashian w czasach, gdy był związany z Blac Chyną