Klara Lewandowska kończy dziś roczek. Już wczoraj, 3 maja, rodzina i przyjaciele świętowali urodziny córki Anny i Roberta Lewandowskich. Pierwszy zdjęcie wrzucił ojciec chrzestny dziewczynki, Piotr Stachurski. Teraz na nieoficjalnym fanpage’u Klary pojawiły się zebrane z różnych źródeł zdjęcia z urodzin Klary.

Internautka wytknęła Lewandowskim, że ROBIĄ TO ŻLE z dzieckiem

Było bajecznie. Zamki, balony, bańki – tak, jak lubią dzieci.

Dumna i szczęśliwa mama zamieściła też długi, wzruszajacy wpis na swoim blogu. Trenerka pisze, jak bardzo zmieniło się jej życie przez ten rok.

To niesamowite, że istota, która nie potrafi jeszcze mówić, może tak wiele przekazać. Że istota, która nie potrafi czytać, potrafi tak dobrze uczyć. Klara nauczyła mnie, że sensem istnienia jest życie dla drugiej osoby. Dzięki Niej zrozumiałam, że rodzina jest najważniejsza. Dzięki Niej wiem, że Klara i Robert są dla mnie najważniejsi – pisze Lewandowska.

I dalej:

To niesamowite, że istota, której charakter i osobowość wciąż się kształtują, potrafi zmieniać priorytety. Klara moje zmieniła. Brudna, niewyspana, bez wolnej chwili na ulubiony trening, a mimo to najszczęśliwsza na świecie. Dzisiaj taka jestem. Jeszcze rok temu było to dla mnie nie do pomyślenia – zaznacza trenerka.

Na Instagramie Lewandowskiej AWANTURA o zachowanie Klary

Mama Klary nie ukrywa, że dziecko otworzyło w niej nowe przestrzenie:

To niesamowite, że mała i bezbronna istota ma moc zmieniania dorosłego człowieka. Dzięki Niej zrobiłam miejsce na słabości. Już nie wymagam od siebie bezwzględnej wytrwałości, nie zatrzymuję łez, gdy płyną. Czuję się bezpieczna obok Niej, choć wiem, że gdyby ktoś miał zrobić Jej krzywdę, stałabym się lwicą – najbardziej bojową fighterką na świecie.

To niesamowite, że istota, która wymaga stałej atencji i opieki, zapewnia bezkresny relaks. Spędzanie czasu z Klarą jest największą nagrodą, ulubioną rozrywką. Bycie mamą przynosi największą ulgę na świecie.

Są też piękne słowa pod adresem męża:

To niesamowite, że trzecia istota jeszcze bardziej łączy dwójkę zakochanych ludzi. Dziecko zbliża rodziców, uwalnia zakopane pokłady uczuć, uświadamia, że są dla siebie najważniejsi. Dla tatusia nocne pobudki stały się równie ważne, co strzelanie goli w najważniejszych meczach, a to połączenie wrażliwości i siły jest jeszcze bardziej męskie, niż jego wysportowane ciało – pisze Anna Lewandowska.

Cały urodzinowy wpis znajdziecie tutaj.

Happy 1st Birthday My Love My Princess ❤️😘

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)