Sandra Kubicka zszokowała wszystkich, kiedy w drugi dzień świąt ogłosiła, że wraz z Aleksandrem Baronem spodziewają się dziecka. Pokazała ciążowe krągłości, a nawet poinformowała o płci malucha. Modelka i gitarzysta spodziewają się syna.

Sandra Kubicka pokazała rosnący brzuszek! Musiała zablokować hejterów

Sandra Kubicka i Aleksander Baron już po ślubie

Teraz znów parze udało się zaskoczyć fanów. W środowy wieczór obwieścili wszystkim, że kilka dni temu się pobrali. Na swoich instagramowych kontach opublikowali serie zdjęć ze ślubnej sesji zdjęciowej, na których Sandra błyszczy wzruszona w białej obcisłej sukni, a Baron męsko prezentuje się w czarnym fraku.

Sandra Kubicka przeżyła KOSZMAR w dniu urodzin! Ktoś próbował zniszczyć jej firmę

Okazuje się, że Sandra i Alek stanęli na ślubnym kobiercu w sobotę (06.04.) w 50 rocznicę ślubu dziadków modelki:

„06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć.. mój mąż” – oznajmiła Kubicka.

Sandra Kubicka będzie musiała szybciej urodzić: „Dziecko może się udusić”

Zdradziła, że ślub był bardzo kameralny w bliskim gronie: „To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam”. 

Na koniec dodała:

P.S. Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa.

Sandra Kubicka ma zablokowaną funkcje udostępniania postów na Instagramie, więc aby zobaczyć wszystkie zdjęcia ze ślubu warto wejść na ich profil.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub. Fot. Natalia Poniatowska

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub. Fot. Natalia Poniatowska