Sara Boruc w DDTVN: Przyznam, że ja najmniej pracuję!
Sara i Artur Borucowie pojawili się na kanapie Dzień dobry TVN. Żona piłkarza promowała swoją pierwszą piosenkę i przy okazji odpowiedziała o miłosnej relacji, która łączy ją z mężem. Para nawet na antenie nie szczędziła sobie uroczych gestów. Ręka Sary przez cały wywiad odpoczywała na umięśnionej nodze Artura.
Sara Boruc nagrała PIOSENKĘ! Druga śpiewająca WAG!
Polska WAG przyznała, że przygotowuje się do wydania albumu:
– Skupiam się przez ostatnie dwa lata na muzyce. Teraz to jest już taka ulga. Czekamy teraz na płytę.
– przyznała skromnie.
Sara dodała również, że dzięki nowemu singlowi, media plotkarskie pierwszy raz wypowiedziały się o niej w sposób pozytywny. Jej piosenka została dobrze odebrana przez słuchaczy.
Sara Boruc już tak nie wygląda! Zdecydowała się na NAJMODNIEJSZĄ fryzurę sezonu
Para wspiera się w swoich karierach, a Sara podkreśliła, iż dużo zawdzięcza mężowi. To dzięki niemu nie przejmuje się hejtem:
– Artur mnie nauczył żebym olewała. On jest bardzo powściągliwy, ma większe doświadczenie niż ja.[…] Mówi mi: weź odpuść, nie komentuj
Mannei jest dumna ze swojego biznesu jubilerskiego. Zaznaczyła jednak, że największy wkład w przedsięwzięcie ma jej mama i siostry:
– Nie mam na nic ciśnienia, nie chcę niczego udowadniać. Przyszedł czas, że pomyśleliśmy, że biżuteria będzie fajnym motywem. […] Przyznam, że ja najmniej pracuję.
Para planuje wyprowadzić się do Los Angeles. Myślicie, że Sara zrobi międzynarodową karierę?

PLACACH sorki
Ona nie podoba mi się ale wydaje się być sympatyczną i spokojną dziewczyną 🙂
Dużo starsza od niego
Ale z niego jest przystojniak! Te wszystkie Lolity tych piłkarzy są podobne do siebie !
Te telefony teraz to koszmar….wszyscy z telefonami…w autobusach ,pociagach,na ulicy,a nawet rodzice na PALCACH ZABAW z maluszkami….zamiast dzieciom pokazywac świat….brak słow…
gość17-06-18, 08:39 cytujgość, 16-06-18, 21:23 napisał(a):No to super to o nim świadczy. Zrobił dziecko i zwiał ;)Albo o tej ex. Wiedziała, ze małżeństwo sie sypie, to szybciutko zaciążyła na odchodne. Zreszta teraz z tym gansgsterem?, jak sie zaczelo zagrożenie więzieniem, to tez jakos szybko zaszła…
Ciekawe czy już spakowana do LA
21:20, oceniaj ja po czym chcesz. Tylko, ze jej styl nikogo nie obchodzi. Nie zauwazylam, zeby miala cos madrego do powiedzenia, albo zeby jej zainteresowania wykraczaly poza kaprysy przecietnej wags. Wiec tekst ‘ze sie prztnajmniej umie fajnie wystylizowac’ jest smieszny, jakby to bylo w ogole jakims osiagnieciem.
Baby to naprawdę chcą siedzieć w domu.
W zyciu nie chodzi o ‘udowadnianie’!Zycie trzeba, warto ciekawie przezyc, a nie przelezec na lozku pomiedzy sp@@@ a wybieraniem ubran!Sarciu – nie o ‘cisnienie’ i przymus chodzi!O ciekawosc, zar, pasje, przygode, wiedze!Ty jestes po prostu nudna, nieuk z Ciebie, len i zakala!
To,że ktoś nie musi pracować to jest przywilej.Wiele osób, które wypisują głupoty gdyby mogło od razu by się z nią zamieniło.
gość, 16-06-18, 16:48 napisał(a):Ale leniwe baby powiedzą, że każda by siedziała w domu, gdyby mogła 😀
gość, 16-06-18, 21:23 napisał(a): No to super to o nim świadczy. Zrobił dziecko i zwiał 😉
Tyle pieniędzy wprawdzie nie swoich i taki street w oczach
Ile ona jest od niego starsza? Wygląda jak podrasowana jego matka !
gość16-06-18, 16:48 cytujSuper wybor siedziec w domu.Extra rozwijające.Ludziom w supermarketach/urzędach/korporacjach tez mówisz, co sadzisz o ich rozwijaniu sie?
przyznam sie,ze chcialabym miec tyle pieniedzy,by nie pracowac,zwiedzalabym swiat,tyle ile sie da,ale niestety 13 lat do nedznej emerytury i potem tylko Ciechocinek
Zaskoczyla mnie pozytywnie. Nie belkocze jak lewa czy ziolek czy inne waginy
gość16-06-18, 20:25 cytuj19:37, a wiesz ze styl to jest ostatnia rzecz jaka wyznacza wartosc danej osoby? Jak juz nie ma zalet i osiagniec, ktorymi mozna sie pochwalic to zawsze mozna powiedziec ‘ale sie stylowo ubiera’. Juz pomijajac, ze to jedyne co robi. I nie za swoje…Nie udław sie tym jadem. Jedyne, co o niej wiemy, to jaki ma styl i jak kilka razy wypowiedziała sie w mediach. Nie wiemy jaka jest zona, matka, przyjaciółka. To po czym ją mamy oceniać?
gość16-06-18, 16:34 cytujJego malsenstwo istnialo bo kiedy spotkal sie z Sara jeszcze zrobil zonie dziecko wiec lecial na dwa frontyCiąża trwa średnio 9 miesięcy, jak poznał Sarę, to juz z zona nie mieszkał.
Najadniejsza ża wszystkich żon/partnerek piłkarzy. Przy okazji ma swój styl i jedyna nie boi się zmian wizerunku. Reszta standardowo długie włosy, bezpieczne stylizacje i ten sam look u wszystkich.
popieprzony babski karma wraca
Jedna co powiedziała prawdę! Reszta te wags na mezach zarabiają i udają że same pracują
Co to w ogóle znaczy złodziejka mężów ? To jak juz tym winnym jest tutaj przede wszystkim facet. Jakby nie chciał to by nie poszedł do innej chociażby mu gołym tylkiem przed nosem machala. Przecież nie jest uposledzony.
19:37, a wiesz ze styl to jest ostatnia rzecz jaka wyznacza wartosc danej osoby? Jak juz nie ma zalet i osiagniec, ktorymi mozna sie pochwalic to zawsze mozna powiedziec ‘ale sie stylowo ubiera’. Juz pomijajac, ze to jedyne co robi. I nie za swoje…
Super wybor siedziec w domu.Extra rozwijające.
Jego malsenstwo istnialo bo kiedy spotkal sie z Sara jeszcze zrobil zonie dziecko wiec lecial na dwa fronty
gość16-06-18, 14:43 cytujZłodziejka cudzych mężów! Nie ma się czym chwalić!A ty – kłamca. Jest sie czym chwalić? Przed Sarą Boruc prowadzal sie z jakas angielka, nie był z nią żonaty. Jego małżeństwo juz dawno istniało tylko na papierze, rozwód sie opóźniał ze względu na podział majątku.
Kolejna nowo Bogacka bez talentu robiąc sobie reklamę na nazwisku męża
Jak on staro wyglada jak na swoje 34 lata
Oki doki . Dajcie mi te tonik AFPV , dajcie mi tego stomatologa co ona ma , dajcie mi jej kasę a zapewniam was ze nie takie atrakcje tu zobaczycie .
Rownouprawnienie dało wybór. Może rozwijać się zawodowo, może zajmować się domem. Ma wybór
A niech im się wiedzie 😀
Jezu jak on przytyl
Złodziejka cudzych mężów! Nie ma się czym chwalić!
13:26A mnie zastanawia ludzka głupota. Nie każda praca jest wyzwaniem intelektualnym nie każda jest rozwijająca i wymarzona.
gość16-06-18, 13:26 cytujZawsze się zastanawiam co robią ludzie którzy nie pracują. Okej ma dzieci,dom ,męża. Zatem mozna rzec ,że pracuje. Nasuwa mi się jednka taka myśl :dlaczego kobiety dążyły do równouprawnienia skoro chetnie wracają do modelu ,że facet zarabia a one zajmują się tylko domem?Zeby miec WOLNOŚĆ WYBORU. Jak z czarnym protestem – za utrzymaniem kompromisu były tez kobiety, ktore mogły przerwać ciąże, ale tego nie zrobiły. Bo tak wybrały. Bo mogły wybrac. Walka o wybor to nie to samo, co walka o jedna, obowiązkowa opcje dla wszystkich.
Zawsze się zastanawiam co robią ludzie którzy nie pracują. Okej ma dzieci,dom ,męża. Zatem mozna rzec ,że pracuje. Nasuwa mi się jednka taka myśl :dlaczego kobiety dążyły do równouprawnienia skoro chetnie wracają do modelu ,że facet zarabia a one zajmują się tylko domem?
Zawsze się zastanawiam co robią ludzie którzy nie pracują. Okej ma dzieci,dom ,męża. Zatem mozna rzec ,że pracuje. Nasuwa mi się jednka taka myśl :dlaczego kobiety dążyły do równouprawnienia skoro chetnie wracają do modelu ,że facet zarabia a one zajmują się tylko domem?
Nie zrobi międzynarodowej kariery ale i nie sadze zeby miała na ro az takie ciśnienie .lPodoba mi sie jej uroda nawet jezeli jak mówicie skore wyrownuje tonikiem z AFPV ale bardzo nie podoba mi sie jej słownictwo : “olej to “Mam to gdzies ” itd . Ale staram sie zrozumieć ze jako żona piłkarza nie musi mowić pięknym literackim językiem