Sara Boruc, żona Artura Boruca jest w trzeciej ciąży. Czuje się bardzo dobrze, a ten stan zdecydowanie jej służy. Niestety, opowiedziała o przykrym zdarzeniu, które jej się przytrafiło. Sara poślizgnęła się na schodach i upadła, a jest w 8. miesiącu ciąży.

Sara Boruc wrzuciła zdjęcie z BRZUSZKIEM i odpowiedziała na pytanie o IMIĘ syna

Sara Boruc przewróciła się na schodach w 8. miesiącu ciąży

Sara opowiedziała o wszystkim na Instastory:

Opowiadam to ku przestrodze wszystkich kobiet, które są w ciąży. Dwa dni temu spadłam ze schodów, zsunęłam się, byłam w skarpetkach (… ) Upadłam na szczęście na tyłek i na łokieć, nie zdążyłam się niczego złapać, bo niosłam pranie w rękach. Powiem wam, że to jest tak traumatyczne przeżycie, tak się wystraszyłam. Na szczęście już wszystko sprawdziłam, była u mnie położna, lekarz.

Przeżyła prawdziwe chwile grozy:

Dziecko pod wpływem stresu przestaje się ruszać, więc nie mogłam sprawdzić, czy wszystko jest ok. Dopiero jak się położyłam, uspokoiłam, położyłam się na lewym boku, wypiłam coś słodkiego, to wtedy młody zaczął się ruszać i wiedziałam, że już wszystko jest dobrze, nie miałam żadnych objawów, skurczy czy krwawienia.

Sara poprosiła ciężarne kobiety, aby na siebie bardzo uważały.

Uważajcie na siebie, nawet jak się super dobrze czujecie tak jak ja.

Sara Boruc pokazała siniaki po upadku

Sara Boruc pokazuje siniaki po upadku

Żona piłkarza doskonale znosi ciążę. Jest aktywna, wciąż trenuje, wygląda pięknie.

Nic dziwnego, że Sara Boruc ma zgrabną sylwetkę w ciąży: zobaczcie jej przekąski

Sara Boruc i Artur Boruc – dzieci

Sara Boruc i Artur Boruc wzięli ślub w 2014 roku. Wychowują już córeczkę Amelię. Sportowiec ma też syna z poprzedniego małżeństwa, Aleksandra. Sara ma córkę Oliwię z poprzedniego związku.

Życzymy Sarze, aby spokojnie przetrwała ostatnie tygodnie ciąży.