Charlie Sheen (58 l.) został zaatakowany w swoim domu w Los Angeles. Biuro szeryfa w Los Angeles potwierdziło, że 47-letnia anonimowa kobieta rzekomo włamała się do posiadłości aktora. Według doniesień doszło między nimi do ostrej sprzeczki, w wyniku której sąsiadka rzekomo rozerwała Sheenowi koszulę i próbowała go udusić. Nie jest jasne co było przyczyną sprzeczki.

Córka Charliego Sheena „sprzedaje ciało w internecie”

Według doniesień domniemana napastniczka została aresztowana po napaści na gwiazdora „Dwóch i pół” z użyciem śmiercionośnej broni i włamanie do jego domu.

Według TMZ Sheen i kobieta od dawna się nie dogadywali. Podobno powiedział policji, że niedawno oblała jego samochód lepką cieczą i wyrzuciła śmieci przed jego drzwiami.

Charlie Sheen zaatakowany przez sąsiadkę

Charlie Sheen nie odniósł się jeszcze publicznie do tej trudnej sytuacji. Nie wiadomo czy kobieta nadal przebywa w areszcie i czy aktor zgłosi przeciwko niej pozew.

Charlie Sheen powraca! „Zły chłopiec Hollywood” ma nowe show

Wcześniej w tym tygodniu Charlie Sheen powiedział w rozmowie z magazynem People, że spędzi Boże Narodzenie ze swoimi 14-letnimi bliźniakami, Maxem i Bobem, których dzieli z byłą żoną Brooke Mueller.

Zajrzyj do galerii poniżej: