Sean Penn już znalazł nową miłość
Wygląda na to, że kiepska reputacja nie przeszkadza Seanowi Pennowi (54 l.) w znajdowaniu nowych dziewczyn.
Pamiętacie jak Sean był chłopakiem Madonny? Niestety, pobił ukochaną przy pomocą kija bejsbolowego. Było głośno. Scarlett Johansson też na niego narzekała. Oskarżała go o pijaństwo, impulsywność, a nawet agresję. Charlize Theron nie zraziła się tymi opiniami.
Sean i aktorka byli razem przez kilka miesięcy. On ponoć doskonale sprawdzał się w roli ojca dziecka Charlize. Para planowała nawet ślub. Nic z tego nie wyszło. Dwa tygodnie temu zakochani rozstali się, a plotki głoszą, że Sean znalazł już pocieszenie w ramionach innej.
Penn był we wtorek gościem na urodzinach Minki Kelly. Aktorka zaprosiła tylko trzy osoby. Co ciekawe, rachunek w restauracji pokrył Sean. Nie obyło się też ponoć bez czułych słówek.
Co powiecie na takiego amanta?





nie osadzam jej wyborow, ona jest biedna… ale mezczyzni to jednak istoty innego gatunku, pomylka Pana Bogqa.
Oooo, ja chetnie pocieszylabym theron 😉 ….
Nie dosyć, że brzydki jak cholera, to jeszcze ma wstrętny charakter.
Kiepsko wybrała.
Minka jest sliczna ale nie pasuje do niego
[b]gość, 02-07-15, 12:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 09:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 09:53 napisał(a):[/b]Sean tego murzynka zwyczajnie nie lubiłto po co wiazal sie z kobieta, jesli nie potrafil zaakceptowac jej dziecka? troche niedojrzale.[/quote]moze dlatego ze to nawet nie jest jej dziecko. Faceci mają chyba trudnosc z akceptacją cudzego dziecka. Ja sama nie wiem, czy pokkchalabym takie dziecko. Podziwiam ludzi, którzy adoptują.[/quote]A ja nie pokochalabym swojego dziecka.
[b]gość, 02-07-15, 20:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 20:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 19:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 14:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 10:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 08:47 napisał(a):[/b]Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitemCo jest kretyńskiego w tym, że adoptowała dziecko? Sądząc po określeniu ,,bambusek” pewnie to że nie jest białe.Czarne czy białe każde potrzebuje miłości i matki.[/quote]a widzialas murzyna adoptujacego biale dziecko?[/quote]Raczej nie, oni mają aż nadto bachorów, płodzą i się ruchają jak króliki[/quote]Ja z chęcią zaadoptowałabym murzyńskie dziecko. Świetnie byśmy razem wyglądali![/quote]Na szczęście takim debilkom jak ty nie daja[/quote]Już musiałaś przyjść i ubliżyć.[/quote]ALEZ PLYTKA KONWERSACJA…..A BABMUSEK TO CIE CHYBA ROBIL DEBILKO DZIECKO JAK DZIECKO KAZDE TAKIE SAME WBIJ TO SOBIE TO LBA
[b]gość, 02-07-15, 20:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 19:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 14:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 10:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 08:47 napisał(a):[/b]Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitemCo jest kretyńskiego w tym, że adoptowała dziecko? Sądząc po określeniu ,,bambusek” pewnie to że nie jest białe.Czarne czy białe każde potrzebuje miłości i matki.[/quote]a widzialas murzyna adoptujacego biale dziecko?[/quote]Raczej nie, oni mają aż nadto bachorów, płodzą i się ruchają jak króliki[/quote]Ja z chęcią zaadoptowałabym murzyńskie dziecko. Świetnie byśmy razem wyglądali![/quote]Na szczęście takim debilkom jak ty nie daja[/quote]Już musiałaś przyjść i ubliżyć.
[b]gość, 02-07-15, 19:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 14:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 10:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 08:47 napisał(a):[/b]Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitemCo jest kretyńskiego w tym, że adoptowała dziecko? Sądząc po określeniu ,,bambusek” pewnie to że nie jest białe.Czarne czy białe każde potrzebuje miłości i matki.[/quote]a widzialas murzyna adoptujacego biale dziecko?[/quote]Raczej nie, oni mają aż nadto bachorów, płodzą i się ruchają jak króliki[/quote]Ja z chęcią zaadoptowałabym murzyńskie dziecko. Świetnie byśmy razem wyglądali![/quote]Na szczęście takim debilkom jak ty nie daja
[b]gość, 02-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 10:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 08:47 napisał(a):[/b]Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitemCo jest kretyńskiego w tym, że adoptowała dziecko? Sądząc po określeniu ,,bambusek” pewnie to że nie jest białe.Czarne czy białe każde potrzebuje miłości i matki.[/quote]a widzialas murzyna adoptujacego biale dziecko?[/quote]JESZCZE BY TEGO BRAKOWAŁO! żebyś jakiś murzyn wychowywał białe dziecko!!! po moim trupie!!!
[b]gość, 02-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 10:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 08:47 napisał(a):[/b]Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitemCo jest kretyńskiego w tym, że adoptowała dziecko? Sądząc po określeniu ,,bambusek” pewnie to że nie jest białe.Czarne czy białe każde potrzebuje miłości i matki.[/quote]a widzialas murzyna adoptujacego biale dziecko?[/quote]Raczej nie, oni mają aż nadto bachorów, płodzą i się ruchają jak króliki
[b]gość, 02-07-15, 14:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 10:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 08:47 napisał(a):[/b]Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitemCo jest kretyńskiego w tym, że adoptowała dziecko? Sądząc po określeniu ,,bambusek” pewnie to że nie jest białe.Czarne czy białe każde potrzebuje miłości i matki.[/quote]a widzialas murzyna adoptujacego biale dziecko?[/quote]Raczej nie, oni mają aż nadto bachorów, płodzą i się ruchają jak króliki[/quote]Ja z chęcią zaadoptowałabym murzyńskie dziecko. Świetnie byśmy razem wyglądali!
Minka jest śliczna
dzięki Bogu, Czarliza zasługuje na kogoś lepszego, niż ten stary zuzyty chamski pijak
[b]gość, 02-07-15, 09:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 09:53 napisał(a):[/b]Sean tego murzynka zwyczajnie nie lubił to po co wiazal sie z kobieta, jesli nie potrafil zaakceptowac jej dziecka? troche niedojrzale.[/quote]moze dlatego ze to nawet nie jest jej dziecko. Faceci mają chyba trudnosc z akceptacją cudzego dziecka. Ja sama nie wiem, czy pokkchalabym takie dziecko. Podziwiam ludzi, którzy adoptują.
[b]gość, 02-07-15, 10:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-07-15, 08:47 napisał(a):[/b]Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitemCo jest kretyńskiego w tym, że adoptowała dziecko? Sądząc po określeniu ,,bambusek” pewnie to że nie jest białe.Czarne czy białe każde potrzebuje miłości i matki.[/quote]a widzialas murzyna adoptujacego biale dziecko?
[b]gość, 02-07-15, 09:53 napisał(a):[/b]Sean tego murzynka zwyczajnie nie lubił to po co wiazal sie z kobieta, jesli nie potrafil zaakceptowac jej dziecka? troche niedojrzale.
Sean tego murzynka zwyczajnie nie lubił
fyla, zastanów się, zanim użyjesz słowa miłość, wiesz w ogóle, co to jest?
[b]gość, 02-07-15, 08:47 napisał(a):[/b]Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitem Co jest kretyńskiego w tym, że adoptowała dziecko? Sądząc po określeniu ,,bambusek” pewnie to że nie jest białe.Czarne czy białe każde potrzebuje miłości i matki.
Tygrys lubi świeże mieso
Szkoda ze nie jest juz ze stuardem townsend
Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitem
[b]gość, 02-07-15, 08:50 napisał(a):[/b]Charlize to klasyczny przypadek dziewczyny, która miała ojca pijaka ( którego zastrzeliła jej matka) i ciagnie ją do złych typów niestety, podświadomie lubi czuć sie ofiarą, to sie nawet jakoś nazywa w psychologiimiała super faceta przez 10 lat teraz robi dziwne rzeczy to prawa, że coś takiego jest. Dzieci, które wychowywane były z patologicznym środowisku, były jego ofiarami, w życiu dorosłym mogą (ale nie muszą!) wejść z schemat i być prześladowcą (częściej u mężczyzn) lub ofiarą, bo nie potrafią określić bezpiecznych granic w związku, są skłonne by się poniżać czy być posłusznym. To tak jakby mieli poczucie, że przemoc to cena, którą płacimy za związek. Może u niej to występuje, skoro miała takie dzieciństwo….
Charlize to klasyczny przypadek dziewczyny, która miała ojca pijaka ( którego zastrzeliła jej matka) i ciagnie ją do złych typów niestety, podświadomie lubi czuć sie ofiarą, to sie nawet jakoś nazywa w psychologiimiała super faceta przez 10 lat teraz robi dziwne rzeczy
Ta theron jest kretynką,tyle lat miała fajnego narzeczonego a tu w łeb coś strzeliło, najpierw adoptowała bambuska, później miłość do psychola,oj ma baba nierówno pid sufitem
Najwyraźniej na nią nie zasługiwał i nie zależało mu, skoro rozstanie nim nie wstrząsnęło i natychmiast zaczął rozglądać się za innymi. No chyba że próbuje dać Charlize pstryczka w nos – w obu przypadkach wyszłoby na to, że niedojrzały piotruś pan z niego. Zwykły pijak, który pije bez umiaru i nie panuje nad sobą. Nie raz jej oko podbił. Dziwię się, że tak długo zwlekała z rozstaniem – być może to cierpienie było dla niej swoistą przyjemnością… nie wiem. Ale na pewno zasługuje na więcej, mam nadzieję, że też w to wierzy.
nie lubię theron – w każdym wywiadzie wydaje się taka nie miała, że trudno uwierzyć. nie dziwię się, że się rozstali.
Temu to dopiero jaja rozsadza
A kto był 3 osobą na tej kolacji Theron czy Evans? I tak rodzą się plotki wyssane z palca
Na temat amanta nic, bo potwierdza tylko, że baby są głupie jak but.
Co Theron z nim robiła, to mnie zawsze zastanawiało. szkoda jej dla kogoś, kto jej nie szanuje…
Zamienić chrisa evansa na to stare próchno to zbrodnia!!!
jaka ofiara!!! dobrze gowniara wie kogo bierze!!
toksyczny alkoholik !!! na terapie a nie do łóżka z kolejna “ofiara”!!!
Mężczyźni są jak zwierzęta, wszystko im jedno gdzie moczą chuja… jest “wielka miłość” a tydzień po “wielkiej miłości” jest nowa “wielka miłość” i tak w koło…
Nie wierzę jakoś,że się rozstali;)