Hello, gdyby ktoś zapomniał – dzisiaj obchodzimy Walentynki. Profile użytkowników mediów społecznościowych pękają w szwach od romantycznych zdjęć i serduszek. Modzie uległy również dwie modelki: Katarzyna Szklarczyk i Veronica Bielik, które postanowiły z okazji Walentynek przekonywać do tego, by pokochać swoje ciało.

Izabella Krzan w bikini. Fanki doszukują się CIĄŻOWEGO BRZUCHA

Kasia Szklarczyk i Veronica Bielik w bikini na Walentynki

Jak co roku, 14 lutego obchodzone jest święto zakochanych, którego nazwa pochodzi od imienia św. Walentego. Najbardziej romantyczny dzień w roku jest hucznie obchodzony zwłaszcza za granicą, ale w Polsce cieszy się równie dużą popularnością. Tego dnia zakochani wyznają sobie uczucia i obdarowują się upominkami.

Prezentem dla fanów, w postaci gorącego zdjęcia podzieliła się modelka i zwyciężczyni Top Model – Kasia Szklarczyk, która postanowiła rozgrzać Instagrama do czerwoności.

Największe ciacha polskiego show-biznesu; który mógłby być Twoją Walentynką? (FOTO)

Ponieważ dzisiaj są Walentynki, małe przypomnienie, aby kochać każdego, ale najważniejsze: KOCHAĆ SIEBIE to największa rewolucja, jaką możesz zrobić ❣️ Prawdziwe kobiety są grube, wysportowane, krągłe i szczupłe – podpisała zdjęcie modelka

Fani w komentarzach wydawali się być zachwyceni najnowszym zdjęciem na profilu Kasi. Nie można im odmówić jednego, obie mają obłędne figury, jednak trzeba pamiętać że taki wygląd zawdzięczają wyrzeczeniom i godzinom spędzonym na siłowni.

Śliczne kobiety i te sylwetki, tylko pozazdrościć

Boskie ślicznotki

Jakie figury. Pięknie wyglądacie w tych strojach – pisali w sekcji komentarzy obserwatorzy Kasi

Katarzyna Szklarczyk i Veronica Bielik z pozytywnym przesłaniem na Walentynki:

View this post on Instagram

Kto chce kokosa? 🥥🌴☀️ #islandlife

A post shared by Kasia Szklarczyk (@kasiaszklarczyk) on

Veronica na swoim profilu udostępniła te same zdjęcie, z takim samym podpisem. Na jej koncie jest pełno fotek w stroju kąpielowym. Kobieta lubi chwalić się i podkreślać swoją szczupłą sylwetką i duży biust.

Zarówno Veronica jak i Kasia są singielkami. Modelki jakiś czas temu zakończyły swoje związki. Veronica rozstała się z mężem, a Kasia zakończyła związek z Patrykiem Grudowiczem, z którym poznała się po emisji programu „Top Model”.

Myślicie, że spędzą te święto w swoim gronie?

A może mają już w planach romantyczną randkę ze swoją walentynką?

A Wy jak spędzacie dzisiejszy wieczór?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Patryk Grudowicz ROZSTAŁ SIĘ z Kasią Szklarczyk. Pożegnał ją we wpisie na Instagramie

Veronica Bielik: Rzeczywistość kontra Instagram

Bielik znów przesadziła z PHOTOSHOPEM! Wygląda groteskowo