Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk są zwycięzcami programu „Top Model”. Chociaż brali udział w różnych edycjach, mieli okazję się poznać. Szybko między nimi zaiskrzyło. Po wielu tygodniach spekulacji ujawnili swój związek, pojawili się nawet we wspólnym wywiadzie w „Dzień Dobry TVN”. Niestety już się rozstali, o czym Patryk poinformował na Instagramie.

Szklarczyk i Grudowicz po raz pierwszy o swoim związku. Dlaczego tak długo się ukrywali?

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się

Już od jakiegoś czasu krążyły plotki, że para nie jest razem. Brakowało wspólnych zdjęć i relacji. W końcu Patryk postanowił uciąć wszelkie spekulacje. Dodał zdjęcie z Kasią i pożegnał ją we wpisie.

Chciałbym nigdy tego nie napisać
Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty
Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi że chcieć to móc. Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę.
Dziękuje ♥️

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk – jak się poznali?

Kasia wyznała, że to ona wykonała pierwszy krok.

Widzieliśmy się raz na planie Top model, ale później mieliśmy okazje też ze sobą rozmawiać. Po czym, gdy byliśmy na Madagaskarze robić okładkę Glamour, w nocy przyśnił mi się Patryk i następnego ranka stwierdziłam, że napisze do niego. Co nie przyszło mi tak łatwo, bo nigdy nie pisałam pierwsza do chłopaków. Już kolejnego dnia się spotkaliśmy, gdy wróciliśmy z Madagaskaru. Zaprosiłam Patryka do siebie, bo byłam zmęczona całą podróżą. Spędziliśmy kilka godzin i jakoś tak kliknęło coś między nami.

Szkoda, że im nie wyszło?

ZOBACZ TAKŻE:

Kasia Szklarczyk wróciła z Tajlandii. Wyjątkową NIESPODZIANKĘ przygotował jej Patryk Grudowicz

Szklarczyk o hejcie po wygranej Top Model: Wszystko się skumulowało!

Patryk Grudowicz OSTRO podsumował finał Top Model! Jest wkurzony