Shakira (45 l.) jest podobno „bardzo wściekła”, na to, że jej eks i ojciec jej dzieci, piłkarz Gerard Piqué (35 l.) publicznie całował swoją nową dziewczynę, studentkę Public Relations, Clarę Chię Marti (23 l.).

Smutna Shakira na spacerze z dziećmi

Zdjęcia Gerarda namiętnie całującego swoją nową miłość pojawiły się w nowym filmie nakręconym przez hiszpańskie media na festiwalu Summerfest Cerdanya w Katalonii. Od razu w sieci pojawiły się kadry z tego wideo, na którym widać parę.

Nowy związek Piqué stał się upubliczniony zaledwie 3 miesiące po tym, jak rozstał się z Shakirą, z którą ma dwoje dzieci.

Shakira wściekła na byłego

Ludzie pomagali mu utrzymać romans w tajemnicy i wyczyścili konta Clary w mediach społecznościowych, aby ludzie nie mogli znaleźć jej zdjęć. Już samo to sprawiło, że wszyscy myślą, że [Gerard] naprawdę poważnie traktuje ten związek – wyznało źródło The Sun.

Shakira rozstała się z mężem. Powodem jest zdrada!

Uważa się, że Clara Chia Marti pracuje dla piłkarza w jego firmie Kosmos, w dziale Public Relations. Osoba Bliska piłkarzowi wyznała brytyjskiemu dziennikowi The Sun:

Gerard i Clara widują się od miesięcy. Jest studentką, która również pracuje dla niego w jego biurze, organizując eventy związane z marką Kosmos. Oni milczą o swoim związku, ale wszyscy wokół nich wiedzą, co się dzieje.

Shakira Fot. Emilio Utrabo / MEGA / The Mega Agency / Forum

Shakira Fot. GTRES / Gtres Online / Forum

Gerard Pique Fot. Forum

Shakira Gerard Pique

Fot.Forum/Backgrid USA