Czyżby mogło z tego coś być? Tom Cruise (60 l.) i Shakira (46 l.) razem opuścili wyścigi Formuły 1 Miami Grand Prix 2023, po tym, jak spędzili wspólnie miły czas podczas tej wysadzanej gwiazdami sportowej imprezie. Cruise i Shakira zostali razem wyprowadzeni z toru przez ochronę.

Tak dziś wygląda Bella – 30-letnia córka Toma Cruise’a i Nicole Kidman

W sieci jest również wideo nagrane przez jednego z gapiów, na którym dwie gwiazdy prowadzą rozmowę w strefie dla VIP-ów. Towarzyszył im jeden z synów Shakiry.

Nie wiadomo jeszcze czy było to przypadkowe spotkanie, czy może z tego wspólnego oglądania Formuły 1 rozwinie się coś więcej? To dopiero byłby romans!

Tom Cruise i Shakira?

Shakira jest od niedawna singielką po dramatycznym rozstaniu z Gerardem Piqué. Tom Cruise też nieoficjalnie jest uznawany za singla.

W czerwcu 2022 roku ogłosiła, że rozstaje się z 36-letnim emerytowanym już gwiazdorem piłki nożnej. Dziś wiemy, że powodem był jego romans z asystentką ds. public relations Clarą Chią Marti.

Tom Cruise i urocze zachowanie wobec przechodniów!

Na evencie Formuły 1 Miami Grand Prix 2023 na trybunach było widać same gwiazdy w tym, Serenę Williams i Karlie Kloss, które obie oczekują potomstwa. Emily Ratajkowski, która żartowała, że „szuka tam męża”. A także Vin Diesel, James Marsden, Brooklyn Beckham czy Irina Shayk.

Shakira Fot.Europa Press / Zuma Press / Forum

Shakira in Barcelona 02 February 2023,Zdjęcie: 753681145, Licencja: Rights-managed, Restrykcje: , Model Release: no, Credit line: GSLV / Gtres Online / Forum

Fot. I-Images / Zuma Press / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum