Sharon Stone – po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

sharon-stone-g-R1 sharon-stone-g-R1

Choć od nakręcenia Nagiego instynktu, dzięki któremu Sharon Stone (57 l.) zyskała status gwiazdy, mija już 23 lata, aktorka nie wygląda na taką, która ma ochotę poddać się upływowi czasu.

Jeszcze niedawno szokowała pozując na okładce topless. Była już wtedy panią “po pięćdziesiątce”, co w mniemaniu wielu osób oznacza, że powinna była przystopować, a przynajmniej przestać się rozbierać.

Jednak u pani Stone seksapil zdaje się nie mieć terminu ważności. Dziś, powoli “dobiegająca” do sześćdziesiątego roku życia gwiazda wychodzi na ulicę w podartych jeansach i bez biustonosza.

Oczywiście może to robić, bo odpowiednio wcześnie zadbała o sprężystość biustu. Te krągłości ewidentnie wyglądają na pompowane przez chirurga.

Mniejsza z tym. Sharon wygląda kwitnąco, a uśmiech, który jest jej znakiem szczególnym, jeszcze ujmuje jej lat i dodaje powabu.

Zobaczcie fotki, które paparazzi zrobili aktorce, gdy szła na zabieg manicure. Żadnych środkowych palców, złych spojrzeń. Jest za to hollywoodzki uśmiech – oto stuprocentowa gwiazda.

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

Sharon Stone - po pięćdziesiątce chodzi BEZ BIUSTONOSZA

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

23 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ona jest dupa,byla i bedzie

[b]gość, 05-06-15, 11:26 napisał(a):[/b]Nigdy nie rodziła i nie karmiła ..ot cała tajemnicaPlus implanty.

dlatego ciesze sie, ze mam male cycki.

Stanik ma. Tylko wewnętrzny, silikonowy. Cycuszki maja stałe rusztowanie.

“artykuł” to jeden wielki ból dooopska… czyżby autorka tych wypocin nie “zadbała o sprężystość biustu.” xD, a na pewno mogłaby być co najmniej córką Sharon, która wygląda świetnie 🙂

Nigdy nie rodziła i nie karmiła ..ot cała tajemnica

Sharon przesliczna ale nie powinna chodzic bez stanika – i nie chodzi tutaj wcale o wiek

[b]gość, 04-06-15, 23:47 napisał(a):[/b]Przerzucam się na Kozaczka!!!!!!!!!!!!!! Nie blokuje wpisów czytelników, jak kundel!!!!!!!!!!!!!!! Nie można tam oddawać głosów, pojawia się hasło: głos oddany, choć tak nie jest. Sterują liczbą oddanych głosów na niechciane komentarze lub w ogóle blokują możliwość dodawania komentarzy!!!!!!!!!!!! Wdepnęli w politykę i sterują opiniami czytelników. Dno!!!!!! Jak za komuny!!!!!!!!!!!!! wczoraj przy oglądaniu galerii na pudlu przekierowywalo mnie cały czas na inna stronę. kozak lepszy

[b]gość, 05-06-15, 09:11 napisał(a):[/b]Sharon przesliczna ale nie powinna chodzic bez stanika – i nie chodzi tutaj wcale o wiekW takim razie o co chodzi? Co by nie mówić, piersi ma na swoim miejscu.

Nagi Instynkt to klasyka,której 50 Twarzy Greya nie dorównuje…Przykro mi to stwierdzić bo oglądałam parę razy Greya i wiem ze do rankingu najwybitniejszych filmów erotycznych to on się nie będzie zaliczał 🙁

Ma implanty w piersiach. Swoją drogą to piękna i inteligentna babka.

[b]gość, 05-06-15, 00:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-06-15, 23:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-06-15, 23:21 napisał(a):[/b]pff też mi coś …a niech chodzi!!ja też czasmai chodze i mam wyrypane na to,co inni powiedzą…Faceci moga chodzić,a ja nie?Facetom jak zwykle wolno więcej…lamać system.Ja co prawda nie rodziłam,mam jędrne piersi, bo jestem szczupła-maly biust ale nawet jak będzie wyglądal inaczej to nikt mi nie będzie mówił czy mam nosić biustonosz czy nie…Niech się inni zajmą swoim życiema co czujesz jak jakiś syfiarz z ulicy się w cycki twoje wgapia? Bo mnie to strasznie wkurwia, nawet jak mam stanik to się gapią, nie wyobrażam sobie bez… żeby byle oblech mógł sobie poużywać a fuj[/quote]też mam na to wyrypane,niech się gapią…ja mam inne problemy i sprawy na głowie…Nie przyglądam się ludziom,bo niby po co.Mieszkając w moim mieście strasznie się wkurzałam na to,że ludzie się gapili…np. ubrałam czerwone okularki i nagle wszyscy patrzyli się tylko na mnie jak na dziwaka,w tych samych okularkach pojechałam do Pozka i Wawy nikt się nie spojrzał-chyba,że bardzo dyskretnie…Jak komuś sie nie podoba mój biust too jegoo sprawa…Ja już za dużo przeżyłam-guzowskiego (pecherz ,jajnik)-po wycieciu pewnych partii ciala depresje-obnizona samoocene…nauczylam sie kochac siebie i mam gdzies co inni mowia[/quote]Brawo kochana ! Przywrocilas mi wiare w kobiety :* Serdecznie pozdrawiam i zycze milego wieczoru 🙂

[b]gość, 04-06-15, 23:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-06-15, 23:21 napisał(a):[/b]pff też mi coś …a niech chodzi!!ja też czasmai chodze i mam wyrypane na to,co inni powiedzą…Faceci moga chodzić,a ja nie?Facetom jak zwykle wolno więcej…lamać system.Ja co prawda nie rodziłam,mam jędrne piersi, bo jestem szczupła-maly biust ale nawet jak będzie wyglądal inaczej to nikt mi nie będzie mówił czy mam nosić biustonosz czy nie…Niech się inni zajmą swoim życiema co czujesz jak jakiś syfiarz z ulicy się w cycki twoje wgapia? Bo mnie to strasznie wkurwia, nawet jak mam stanik to się gapią, nie wyobrażam sobie bez… żeby byle oblech mógł sobie poużywać a fuj[/quote]też mam na to wyrypane,niech się gapią…ja mam inne problemy i sprawy na głowie…Nie przyglądam się ludziom,bo niby po co.Mieszkając w moim mieście strasznie się wkurzałam na to,że ludzie się gapili…np. ubrałam czerwone okularki i nagle wszyscy patrzyli się tylko na mnie jak na dziwaka,w tych samych okularkach pojechałam do Pozka i Wawy nikt się nie spojrzał-chyba,że bardzo dyskretnie…Jak komuś sie nie podoba mój biust too jegoo sprawa…Ja już za dużo przeżyłam-guzowskiego (pecherz ,jajnik)-po wycieciu pewnych partii ciala depresje-obnizona samoocene…nauczylam sie kochac siebie i mam gdzies co inni mowia

[b]gość, 04-06-15, 23:47 napisał(a):[/b]Przerzucam się na Kozaczka!!!!!!!!!!!!!! Nie blokuje wpisów czytelników, jak kundel!!!!!!!!!!!!!!! Nie można tam oddawać głosów, pojawia się hasło: głos oddany, choć tak nie jest. Sterują liczbą oddanych głosów na niechciane komentarze lub w ogóle blokują możliwość dodawania komentarzy!!!!!!!!!!!! Wdepnęli w politykę i sterują opiniami czytelników. Dno!!!!!! Jak za komuny!!!!!!!!!!!!!Dokładnie!!! To samo z gazetą wyborczą. Manipulują ludźmi.

[b]gość, 05-06-15, 00:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-06-15, 23:47 napisał(a):[/b]Przerzucam się na Kozaczka!!!!!!!!!!!!!! Nie blokuje wpisów czytelników, jak kundel!!!!!!!!!!!!!!! Nie można tam oddawać głosów, pojawia się hasło: głos oddany, choć tak nie jest. Sterują liczbą oddanych głosów na niechciane komentarze lub w ogóle blokują możliwość dodawania komentarzy!!!!!!!!!!!! Wdepnęli w politykę i sterują opiniami czytelników. Dno!!!!!! Jak za komuny!!!!!!!!!!!!!Dokładnie!!! To samo z gazetą wyborczą. Manipulują ludźmi.[/quote]Ja tez sie juz dawno przerzucilam.Na kundla nie wchodze bo publikuja co im wygodne. Medialne kretacze poprostu.czas z nimi porzadek zrobic!

pff też mi coś …a niech chodzi!!ja też czasmai chodze i mam wyrypane na to,co inni powiedzą…Faceci moga chodzić,a ja nie?Facetom jak zwykle wolno więcej…lamać system.Ja co prawda nie rodziłam,mam jędrne piersi, bo jestem szczupła-maly biust ale nawet jak będzie wyglądal inaczej to nikt mi nie będzie mówił czy mam nosić biustonosz czy nie…Niech się inni zajmą swoim życiem

Nie powiekszala biustu, nie karmila piersia, nie byla w ciazy to ma takie cycki jak zawsze miala czyli male. Czy to jest takie brzydkie? Czy przy takim biuscie naprawde trzeba nosic stanik? Przeciez to ochodzi tylko o sutki … Facetom tez stercza sutki przez t shrty a nikt im nie kaze nosic stanika. wyglada jak menelica bo sie ubrala “modnie” teraz wlasnie lansuje sie takie syfiaste spodnie……. nie ma sklepu ktory by ich kazdemu nie probowal wcisnac.

[b]gość, 04-06-15, 22:55 napisał(a):[/b]Nie powiekszala biustu, nie karmila piersia, nie byla w ciazy to ma takie cycki jak zawsze miala czyli male. Czy to jest takie brzydkie? Czy przy takim biuscie naprawde trzeba nosic stanik? Przeciez to ochodzi tylko o sutki … Facetom tez stercza sutki przez t shrty a nikt im nie kaze nosic stanika. wyglada jak menelica bo sie ubrala “modnie” teraz wlasnie lansuje sie takie syfiaste spodnie……. nie ma sklepu ktory by ich kazdemu nie probowal wcisnac.w sumie racja, ale to nie jest eleganckie. Szczucie cycem nie przystoi.

Przerzucam się na Kozaczka!!!!!!!!!!!!!! Nie blokuje wpisów czytelników, jak kundel!!!!!!!!!!!!!!! Nie można tam oddawać głosów, pojawia się hasło: głos oddany, choć tak nie jest. Sterują liczbą oddanych głosów na niechciane komentarze lub w ogóle blokują możliwość dodawania komentarzy!!!!!!!!!!!! Wdepnęli w politykę i sterują opiniami czytelników. Dno!!!!!! Jak za komuny!!!!!!!!!!!!!

brak klasy. Wygląda jak menelica i jest przereklamowana. znana bo reżyserzyna kazał jej pokazać cipę jak siada i zmienia nogi. Najsłynniejsza scena- z pizdą.

Jezu jaki głupi artykuł. W cycuchy patrzą, do majtek zaglądają, żeby gawiedź miała uciechę. A Sharon wygląda lepiej niż większość 30latek w Polsce.

[b]gość, 04-06-15, 23:21 napisał(a):[/b]pff też mi coś …a niech chodzi!!ja też czasmai chodze i mam wyrypane na to,co inni powiedzą…Faceci moga chodzić,a ja nie?Facetom jak zwykle wolno więcej…lamać system.Ja co prawda nie rodziłam,mam jędrne piersi, bo jestem szczupła-maly biust ale nawet jak będzie wyglądal inaczej to nikt mi nie będzie mówił czy mam nosić biustonosz czy nie…Niech się inni zajmą swoim życiema co czujesz jak jakiś syfiarz z ulicy się w cycki twoje wgapia? Bo mnie to strasznie wkurwia, nawet jak mam stanik to się gapią, nie wyobrażam sobie bez… żeby byle oblech mógł sobie poużywać a fuj

Szyja zdradza wiek.Piersi jak u 20-tki.