Sia została matką – takie nagłówki pojawiły się w internecie w styczniu tego roku. W rozmowie z magazynem „GQ” Sia wyznała wtedy, że adoptowała dziecko. Nie powiedziała jednak nic więcej.

Sia adoptowała dwóch nastolatków

44-letnia gwiazda pilnuje swej prywatności. Do mediów nie wypływają niemal żadne informacje na temat jej życia – oczywiście z wyjątkiem tych, które Sia ma ochotę wyjawić światu. I tak w styczniu gwiazda przyznała, że zaadoptowała syna. Dziś okazuje się, że synów było dwóch.

Zobacz też: Sia pokazała się BEZ peruki! Zmieniła się?

W rozmowie z Sirius XM Radio Sia powiedziała:

W ubiegłym roku adoptowałam dwóch synów. Obaj mieli po 18 lat. Teraz obaj są 19-latkami. Z powodu wieku wypadli z systemu opieki zastępczej. Tak, kocham ich obu.

Wokalistka dodała, że jej synowie czas pandemii spędzają tak by wykorzystać ten czas:

Obaj zajmują się rzeczami, które są dla nich dobre. Uczą się, to im się przyda – stwierdziła Sia.

Zobacz też: Sia tłumaczy się z zasłoniętej twarzy

W 2016 roku Sia rozstała się z filmowcem, Erikiem Langem. Zadeklarowała wtedy, że chce być singielką do końca życia. Nie przeszkodziło to piosenkarce w szukaniu czysto fizycznych relacji. W rozmowie z „GQ” wokalistka zdradziła, że zaproponowała producentowi Diplo seks bez zobowiązań:

Napisałam w tym roku do niego tekst i powiedziałam: „Hej, słuchaj, jesteś jedną z pięciu osób, które mnie pociągają seksualnie i teraz, gdy zdecydowałam się być singielką przez resztę życia i adoptowałam syna, nie mam czasu na relację… Jeśli jesteś zainteresowany seksem bez zobowiązań, daj znać – napisała.

Nie wiadomo, czy Diplo był zainteresowany.

Sia z zasłoniętą twarzą

Sia, fot. [Photo via Newscom]

Sia bez peruki

Sia bez peruki, fot. Fame/Flynet

Sia na scenie

Sia na scenie