Siostra Marceliny Zawadzkiej jest w CIĄŻY!

Marcelina Zawadzka z siostrą/fot. Instagram/k.zawadzka/marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka z siostrą/fot. Instagram/k.zawadzka/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka wkrótce kolejny raz zostanie ciocią. Jej siostra Karolina spodziewa się dziecka. Radosną nowiną pochwaliła się w mediach społecznościowych, gdzie pokazała też ciążowe krągłości.

Marcelina Zawadzka o najgorszych wpadkach na wizji

Karolina Zawadzka jest w ciąży!

W życiu Karoliny sporo się dzieje. W grudniu wyszła za mąż z Pawła Polaka, który jest modelem. Para wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Karolina poinformowała, że jest w 30. tygodniu ciąży i oczekuje narodzin syna. Widać, że jej brzuch jest już naprawdę spory.

Marcelina Zawadzka nie kryje swojej radości. Jest zachwycona, że w rodzinie pojawi się kolejne dziecko, które będzie rozpieszczać.

Bardzo się cieszę, szczególnie że jesteśmy bardzo blisko ze sobą, zawsze byłyśmy zżyte. Będę rozpieszczającą bratanka ciotką i w końcu nie odległość, bo jestem też chrzestną Antosi, córki najstarszej siostry – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

https://www.instagram.com/p/B-elTQuJ2vF/

ZOBACZ TEŻ:

Stylizacje Marceliny Zawadzkiej – szukamy inspiracji na wiosnę 2020 (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska trenuje w 9. miesiącu ciąży

Polska piosenkarka jest w CIĄŻY! Brzuch jest już spory

https://www.instagram.com/p/B6rBbP3AP7O/

https://www.instagram.com/p/B83jXQBp_c8/

   

Monika Tatara - Redaktor

4 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ma bardzo rosyjski tandetny styl

A kim jest siostra Marceliny Zawadzkiej, żeby o niej pisac? Żenada.

Może się Marcelina zarazi.

Dzieci są cudowne <3 chciałabym mieć chociaż jedno. Nie jestem typem madki btw haha