W zeszłym tygodniu Jessica Mercedes przeżyła prawdziwy dramat. Ekipa, która remontowała jej mieszkanie, zniszczyła drogie materiały wykończeniowe. Historia popularnej instagramerki poruszyła Internet, a wielu odbiorców utożsamiało się z jej sytuacją. Inna popularna instagramerka i piosenkarka, Honorata Skarbek, w rozmowie z Kozaczkiem zdradziła, jak wyglądały prace wykończeniowe w jej mieszkaniu, a także odniosła się do dramatu Mercedes.

Nie zgadniecie, czemu Skarbek tak się ubrała na Playboya!

Honorata przyznała, że miała ogromny wpływ na ostateczne wykończenie nieruchomości i na szczęście nie spotkała jej żadna nieprzyjemna sytuacja:

Ja zrobiłam na przestrzeni ostatnich lat trzy nieruchomości, jeśli chodzi o wykończenie i rzeczywiście wszystkim zajmowałam się sama z niewielką pomocą projektantów, którzy głównie skupiali się na układzie funkcjonalnym, a nie na aspektach wizualnych. Miałam okazję współpracować z takimi ludźmi, że chyba nigdy nie poszło nic aż tak bardzo nie po mojej myśli.

Na pytanie, co myśli o przykrej sytuacji, w jakiej znalazła się Jessica, odpowiedziała:

Mając styczność z tymi sprawami, domyślam się jak duża tragedia, jakkolwiek trywialnie dla kogoś może to brzmieć, może być to, kiedy inwestujemy w coś oszczędności życia, tak jak wspomniała Jessica, a ktoś tak szanuje nasz dorobek, naszą pracę. Efekty są takie, jakie mogliśmy zobaczyć u Jessici.

Skarbek rozpływa się nad Smolastym i zdradza, jak naprawdę wygląda ich związek!

Spodziewaliście się, że Honorata wykończyła aż trzy nieruchomości? Zobaczcie, jak Honkabierdonka urządziła jedno z mieszkań. Ma gust?

Skarbek o dramacie Jessici Mercedes: Domyślam się, jak duża to TRAGEDIA!