Tuż przed Bożym Narodzeniem – 23 grudnia Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się w swoim domu w stanie Tennessee. Oboje pochwalili się zdjęciami z tego wielkiego dnia. Miley miała piękną suknie projektu Vivienne Westwood o wartości przeszło 40 tysięcy złotych.

Rodzice Miley Cyrus pokazali więcej zdjęć z wesela córki

Temat ich ślubu wciąż jednak nie gaśnie. Okazuje się, że nie do końca tak to miało wyglądać.

Za sprawą pożarów w Kalifornii spłonął ukochany dom Cyrus i Hemswortha w Malibu. Okazuje się, że to właśnie tam planowali wziąć swój ślub i było to ich ogromne marzenie.


Planowali wziąć ślub w Malibu w wakacje, gdy obie ich rodziny byłby razem, ale po tym jak ich dom spłonął, zamieszkali w Tennessee.

– mówi źródło.

Miley Cyrus pokazała CAŁĄ suknię ślubną. Skromna, elegancka i z klasą!

Mimo wszystko ich ślub był magiczny!

Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s been a heartbreaking few days. This is what’s left of my house. Love. Many people in Malibu and surrounding areas in California have lost their homes also and my heart goes out to everyone who was affected by these fires. I spent the day in Malibu yesterday and it was amazing to see the community pulling together to help each other out in any way they can. Malibu is a strong community and this event is only going to make it stronger. Thankful for the all the great local guys that helped keep smaller fires out around my property. I love u guys. I love you Malibu. Thank you to all the hero firefighters around California. It’s going to be a journey to rebuild. Stay strong all. To help/donate visit @malibufoundation and @happyhippiefdn

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Wyświetl ten post na Instagramie.

My love ❤️

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Wyświetl ten post na Instagramie.

This is probably our one – millionth kiss ….

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)