Nie da się ukryć, że Joanna Przetakiewicz od lat niezmiennie zachwyca młodzieńczym wyglądem. Chociaż projektantka i businesswoman skończyła już 56 lat, nadal może poszczycić się piękną, gładką cerą, jędrnym i zgrabnym ciałem oraz lśniącymi i mocnymi włosami, których mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki. Chcesz zgłębić tajemnicę pięknego wyglądu Joanny Przetakiewicz? Zainspiruj się niezawodnymi metodami, które gwiazda wprowadziła na stałe do swojej rutyny pielęgnacyjnej.

Zdrowy styl życia

Jednym z kluczowych czynników pięknego wyglądu Joanny Przetakiewicz jest zdrowy styl życia. Regularna aktywność fizyczna i zdrowa dieta są dla niej priorytetem. Uprawianie sportu pomaga jej utrzymać świetną sylwetkę, a odpowiednie odżywianie wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci.

Pielęgnacja skóry

Joanna Przetakiewicz jest znana z pięknej, promiennej cery, ponieważ prawidłowa pielęgnacja skóry jest dla niej niezwykle istotna. Codzienne nawyki pielęgnacyjne obejmują oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie. Stosuje również kremy przeciwsłoneczne, aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Zbilansowana higiena życia

Oprócz diety i aktywności fizycznej, Joanna Przetakiewicz dba również o inne aspekty swojego zdrowia. Odpoczynek, odpowiednia ilość snu i unikanie stresu to ważne elementy jej codziennej rutyny.

Najwyższej jakości suplementacja

Projektantka i bizneswoman nie ukrywa, że wspomaga swój wygląd i zdrowie doskonale dobraną suplementacją. Wielką rolę w jej rutynie pielęgnacyjnej odgrywa kolagen do picia Salvitis o  wysokim stężeniu kolagenu wołowego. Joanna przyznaje, że produkt ten ujął ją nie tylko ze względu na dużą zawartość kolagenu, ale także odpowiednio dobraną dawkę witamin i minerałów.

kolagen do picia

Jak działa kolagen? Kolagen to białko będące jednym z budulców skóry, kości, zębów, ścięgien czy chrząstek. Nie bez przyczyny substancja ta nazywana jest „białkiem młodości”: jej zadaniem jest nadanie tkankom elastyczności. Z upływem czasu, zasoby naturalnego kolagenu w organizmie człowieka zmniejszają się, dlatego coraz więcej mówi się o suplementacji tego białka.

Kolagen odpowiada m.in. za:

– utrzymanie optymalnego nawilżenia i napięcia skóry,

– prawidłowe funkcjonowanie stawów,

– poprawienie krążenia krwi poprzez uelastycznienie naczyń krwionośnych,

– sprawne zrastanie złamanych kości i szybkie gojenie ran.

Ubytki kolagenu w tkankach skóry stają się widoczne zwłaszcza na twarzy lub szyi. Skóra staje się mniej napięta i bardziej wiotka. Zaczynają się pojawiać zmarszczki lub głębokie bruzdy. Do zauważalnych objawów utraty kolagenu można zaliczyć także łamliwość włosów czy osłabienie paznokci. To właśnie dlatego tak ważne jest włączenie produktu z kolagenem do swojej rutyny pielęgnacyjnej.

 

Artykuł sponsorowany