Snopp Dogg (52 l.) to jeden z najsłynniejszych raperów w historii, który nie jest tylko ikoną hip-hopu, ale całej naszej współczesnej popkultury. Twórca wielu nagradzanych hitów muzycznych jest również aktorem i osobistością telewizyjną. Jego Instagram obserwuje ponad 82 miliony osób.

Snopp Dogg naśmiewa się z „Pytania na śniadanie”

Oprócz swojej twórczości, Snopp Dogg znany jest również z bycia orędownikiem palenia marihuany. Dziś oświadczył, że przestaje palić.

Po długich rozważaniach i rozmowach z rodziną zdecydowałem się rzucić palenie […] Proszę o uszanowanie mojej prywatności w tej chwili, napisał na Instagramie.

Snopp Dogg przestaje palić zioło?

W sieci pojawiło się tysiące komentarzy, większość brzmi mniej więcej tak, „Nie myślałem, że dożyję tego dnia”. Snoop Dogg wyznał również, że pali dziennie od 75 do 100 jointów. Był również jednym z celebrytów, który walczył o zmianę w prawie amerykańskim, by zalegalizować marihuanę.

Snopp Dogg zabija Donalda Trumpa

Nie wiadomo co dokładnie skłoniło go do takiej decyzji, ale na pewno miliony fanów na całym świecie zastanawia się czy uda mu się dotrzymać obietnicy, którą złożył sobie i najwyraźniej swojej rodzinie.