Joanna Kulig to aktorka, która robi karierę w Hollywood. Okazuje się, że zaskarbia sobie coraz większą rzeszę szanowanych aktorów i reżyserów zza oceanu. Niedawno opinię na jej temat wyraziła sama Natalie Portman, dzisiaj dowiadujemy się, że Steven Spielberg zaprosił aktorkę do swojej rezydencji, aby uciąć z nią małą pogawędkę.

Kot zachwala Joannę Kulig: mam do niej siostrzane odczucia

To prawda.Spielberg napisał do mnie maila, że bardzo mu się podobał film i chce mnie poznać.. Gdy Maciek go przeczytał, spadł z krzesła. Spielberg jest jego ukochanym reżyserem. Maciek zaczął reżyserować po obejrzeniu Parku Jurajskiego. Rozpłakał się ze szczęścia i nie mógł mi darować, że mnie to nie rusza. A ja akurat byłam myślami gdzie indziej. No ale oczywiście też się cieszyłam. [Na spotkanie] Maciek mnie zawiózł.

Powiedział, że poczeka, aż wyjdę. Ochrona wypytała nas o nazwiska – rezydencja jest pilnie strzeżona. Wyszła po mnie szczuplutka, ciemnowłosa kobieta, która prowadzi castingi aktorskie dla Spielberga już dwadzieścia dwa lata. Zaprowadziła mnie do jakiejś sali, poczęstowała kawą i rozmawiałyśmy ze dwadzieścia minut. Potem wszedł asystent i powiedział: „Pan Spielberg jest gotowy na spotkanie”. Zaprowadzili mnie piętro wyżej do kolejnej sali, gdzie czekał Spielberg. Wypytywał o wszystko

– powiedziała dla najnowszego Vogue.

Natalie Portman wyraziła opinię o Joannie Kulig. Co twierdzi o aktorce?

Joanna zdradziła, że cała rozmowa ze Spilbergiem trwała 40 minut.

Może Joanna dostanie angaż do jego roli? Kto wie…

Steven Spielberg zauroczony Joanną Kulig. Spotkali się w jego rezydencji!

Steven Spielberg zauroczony Joanną Kulig. Spotkali się w jego rezydencji!