Striptiserka topless między udami Rihanny (FOTO)
Rihanna nie może narzekać na nudę. Nawet gdy zawodowo ma małą przerwę, w jej życiu ciągle jest kolor i szaleństwo.
Ostatnio RiRi pokazała fanom, jak świetnie bawiła się w jednym z klubów ze striptisem, do którego poszła z przyjaciółką – striptiserką.
Najpierw była grzeczna fotka z nogami koleżanki w tle.
Potem było mocniej – topless tancerka pokryta banknotami między nogami Rihanny.
Ciekawe, jak daleko posunie się gwiazda w swoich fotograficznych relacjach.

sory kuźwa fanom* hehe
To jest dziwka illuminatów- więc musi pokazać swoim idolom, którzy będą ją później naśladować, że w życiu liczy sie tylko kasa, seks, picie i to tylko. A jeżeli nie wierzycie w illuminatów w przemyśle muzycznym to podaje prosty przykład. Jay-z równiez jest marionetką illuminatów, nawet śpiewa o illuminatach w piosence d’evil i nie tylko, a odkąd zaczęła z nim współpracować(umbrella) wygląda zupeeełnie inaczej (jak dzi*ka).
wygląda jak @ i tak też się bawi
gość, 22-09-12, 16:11 napisał(a):gość, 22-09-12, 13:56 napisał(a):gość, 22-09-12, 13:03 napisał(a):Klasę człowieka poznasz po tym, jak się bawi…Bawi się podobnie do pana księcia Harrego, a mimo wszystko ON wprawia Was siksy w stan ekstazy, a jej zarzuca się brak klasy. Kolejny dowód na to jak w społeczeństwie postrzegane są kobiety…Dokładnie Harry się komuś podoba? Ten ryży, blady, wątły chłoptaś? Żartujesz? Jego majątek i status chyba, ale nie on sam.Ale zdanie tępych, sprzedajnych nierobek, które by na niego poleciały nie ma znaczenia.
Ma jeszcze czas zeby z mądrzec , niech sie bawi młoda jest!
gość, 22-09-12, 13:56 napisał(a):gość, 22-09-12, 13:03 napisał(a):gość, 22-09-12, 11:07 napisał(a):Klasę człowieka poznasz po tym, jak się bawi…Bawi się podobnie do pana księcia Harrego, a mimo wszystko ON wprawia Was siksy w stan ekstazy, a jej zarzuca się brak klasy. Kolejny dowód na to jak w społeczeństwie postrzegane są kobiety…Dokładnie Kochaniutkie, nie gorączkujcie się tak. Jest to wątek o Rihannie, nie o księciu Harrym.A osoba, która napisała “Klasę człowieka poznasz po tym, jak się bawi…” ma rację. I nie dodała przecież, że chodzi jej tylko o kobiety, czyż nie? Napisała o ”człowieku”, a więc o obu płciach.Nie gorączkujcie się już tak. Pewnie prezentujecie podobny poziom co Rihanna, i stąd te wielce zbulwersowane komentarze.Popieram! – klasę człowieka poznasz po tym, jak imprezuje!
dobrze że teraz się bawi w miarę ostro jak na 22latke …- ona ma 24 lata, niedlugo 25. Czas zmądrzeć nie sądzicie?
Ze smutkiem wspominam początki Jej kariery,była naprawdę fajną dziewczyną 😉
głupia ździra
Na pewno posunie się jeszcze dalej, żeby udowodnić jaka to z niej n.i.e.p.o..k.o.r.n.a laska… Już dawno przestała być kontrowersyjna i tylko robi z siebie i d i o t k ę. Pokazała się już prawie rozebrana na T.w.i.t.t.e.r.ze., z narkotykami, ze s.t.r.i.p.t.i.z.e.r.k.a.mi., albo broniąc chłopaka który jej o mało nie zabił. Dno. Tylko psuje swoje nastoletnie fanki, które chcą być jak ich idolka
gość, 22-09-12, 13:03 napisał(a):gość, 22-09-12, 11:07 napisał(a):Klasę człowieka poznasz po tym, jak się bawi…Bawi się podobnie do pana księcia Harrego, a mimo wszystko ON wprawia Was siksy w stan ekstazy, a jej zarzuca się brak klasy. Kolejny dowód na to jak w społeczeństwie postrzegane są kobiety…Książę Harry sam tych swoich zdjęć do netu nie wrzucał.
gość, 22-09-12, 13:03 napisał(a):gość, 22-09-12, 11:07 napisał(a):Klasę człowieka poznasz po tym, jak się bawi…Bawi się podobnie do pana księcia Harrego, a mimo wszystko ON wprawia Was siksy w stan ekstazy, a jej zarzuca się brak klasy. Kolejny dowód na to jak w społeczeństwie postrzegane są kobiety…Dokładnie
hmm nie wiem czy gdybym miała tyle kasy w wieku 22 lat co ona to nie imprezowałabym tak samo. jeżeli nie rujnuje sobie tym majątku to niech hula. jeżeli ktoś chce to idzie na jej koncert, słucha jej muzyki i ogląda teledyski – i dzięki temu ona zarabia na to co robi – jeżeli ktoś jej nie lubi to nie chodzi i ona za jego kasę się nie bawi. dobrze że teraz się bawi w miarę ostro jak na 22latke niż żeby w wieku 50 lat z młodymi chu*ami się prowadzała i na nich kasę wydawała.
gość, 22-09-12, 11:07 napisał(a):Klasę człowieka poznasz po tym, jak się bawi…Bawi się podobnie do pana księcia Harrego, a mimo wszystko ON wprawia Was siksy w stan ekstazy, a jej zarzuca się brak klasy. Kolejny dowód na to jak w społeczeństwie postrzegane są kobiety…
Stacza się…
Klasę człowieka poznasz po tym, jak się bawi…
Dno intelektualne i moralne. W jej przypadku nie zaskoczy mnie już nic.
t.a.k.i.e s.c.i.e.r.k.i k.r.e.u.j.ą n.a.m r.z.e.c.z.y.w.i.s.t.o.s.c, bo b.a.c.h.o.rnia z.a.w.s.ze b.i.e.r.ze “trendy i normy” ze s.w.i.a.t.a g.w.i.a.zd. p.o.t.e.m pl..a.cz ze c.h.l..opak/d.z.i.e.wczyna m.n.i.e z.d.r.a.d.z.ila, z.e s.a.m.e r.o.z.w.ody, k.as.a. na 1 m.i.e.j.s.cu itp, gdy sie wy.c.h.o.w.u.je l.u.d.zi na b.r.a.k.u za..sa.d i k.u.r.e.s.tfie to o szczesciu nalezy zapomniec, a a kozaczek powinien sie wstydzic ze promuje (pokazujac) takie rzeczy.
Dlatego zawsze uwazalem, ze jak ktos nie umie pic to w ogole nie powinien brac alkoholu do ust, w zadnej postaci.
Rihanna ma w sobie pierwiastek męski 😉
I te zdjęcia robione kalkulatorem^^
dzieci patrzą ehh 🙁