Mariah Carey (49 l.) w sezonie świątecznym należy do jednych z najbardziej zapracowanych gwiazd. Piosenkarka przez wielu fanów kojarzona jest właśnie z tym magicznym okresem, za sprawą jej największego hitu „All I Want For Christmas Is You”. Mariah Carey postanowiła przypomnieć, że jest prawdziwą divą. Wokalistka oszołomiła publiczność w lśniącej sukience, gdy zapalała świąteczne dekoracje na Empire State Building. Diva pokazała swoje największe atuty!

Mariah Carey na lunchu z dziećmi; jej córka wyrasta na PIĘKNOŚĆ a syn na PRZYSTOJNIAKA!

Mariah Carey przywołuje ducha świąt w opinającej ciało sukni

Mariah przez najwierniejszych fanów nazywana jest „królową Bożego Narodzenia„. Wokalistka pokazała się w błyszczącej, srebrnej sukni, którą założyła, aby oświetlić drapacz chmur w Nowym Jorku. Na cześć 25-lecia jej albumu „Wesołych Świąt” Mariah zaśpiewała swój największy przebój. Później odbył się świetlny.

Diva jak na swój wiek wygląda rewelacyjnie. W dalszym ciągu jest w formie, co chętnie pokazuje podkreślając sporych rozmiarów biust. Carey wygląda jak zaginiona siostra Kim Kardashian! Długie włosy, mocny makijaż i zamiłowanie do podkreślania swoich kształtów.

Zaledwie kilka dni temu ogłoszono, że jej hit „All I Want For Christmas Is You” znalazł się na pierwszym miejscu listy BillboardHot 100” – w 25. rocznicę powstania piosenki. To pierwszy raz, gdy przebój Mariah zdobył tak pożądane miejsce, od czasu wydania w 1994 roku. Dzięki temu wydarzeniu Mariah przeszła do historii, mając najwięcej piosenek na pierwszej pozycji listy „Hot 100” jako artysta solowy (łącznie 19 utworów) .

Mariah Carey

Fot.Forum/Mega Agency

Ładnie wyglądała?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ośmioletnia córka Mariah Carey wyrasta na prawdziwą piękność; mama pokazała jej nowe zdjęcie

Mariah Carey pokazała się w bikini i wygląda BOSKO; widać, jak bardzo schudła

Dzieci Mariah Carey szaleją z mamą na śniegu (ZDJĘCIA)

Mariah Carey

Fot.Forum/Mega Agency

Mariah Carey

Fot.Forum/Mega Agency